Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Tematy nie związane z Superbem

Co sądzisz o polityce na forum?

Czas głosowania minął 17 gru 2015, o 16:37

Kocham! To mój żywioł!
0
Brak głosów
Uwielbiam się kopać po kostkach z kolegami.
2
11%
Wolność słowa! Polityka musi być.
6
33%
To mój sposób na życie.
0
Brak głosów
Usuwamy. Chociaż tu od tego odpocznijmy.
10
56%
 
Liczba głosów: 18

andy_M
Posty: 142
Rejestracja: 22 lis 2015, o 18:00
Samochód: Superb II
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Lokalizacja: czwartaRP

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: andy_M »

szms pisze:Czytam, czytam, ale mam już to kompletnie w d. to co się tutaj wypisuje.
Im bardziej ciśniecie tym bardziej jestem przekonany, że to wszystko to jakaś farsa.
przebrane SLD, dziwkarskie PSL i skorumpowane PO nawołują do demokracji, naprawdę iście ciekawe.

Do tego wczoraj widziałem materiał Tomasza Lisa w niemieckiej telewizji.
Naprawdę ciekawy.

Pozdrawiam i życzę dalszych udanych debat w tym pięknym stylu. 8-)
Wymień 3 rzeczy (tylko konkretne przypadki) "zdrady",zlodziejstwa PO czy PSL.. zacznij dyskutować o faktach a nie budować opinie na podstawie "rozmów przy piwku" kilku politykow( bo tak realnie się politykę robi) ,czy zegarka za dyche (tani jak na polityka na Ukrainie by go wysmiali) i innych "afer" naglosnionych przez mainstream

Wysłane z mojego Classic przy użyciu Tapatalka
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: szms »

Z chęcią wymienię Ci zasady interpunkcji, chcesz?
Serdecznie polecam,
Szymek
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: sjak »

Szymek, easy, zobacz - tyle lat tu piszemy, o najróżniejszych sprawach i zawsze było OK. Wdepnął między nas JK ze swoimi teoriami i dzieleniem społeczeństwa i co mamy? Przemyśl - to nie jest zdrowa sytuacja. O ile w wielu sprawach czysto politycznych pewnie ma rację, o tyle jest mistrzem w skłócaniu narodu. Nie warto :)


Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: sjak »

A przy okazji - trochę prawdy co do wczorajszej frekwencji. Chodzi ofc o filmik http://natemat.pl/165133,ten-3-minutowy ... lan-pis?fb


Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: Camillinhio »

szms pisze:Czytam, czytam, ale mam już to kompletnie w d. to co się tutaj wypisuje.
Im bardziej ciśniecie tym bardziej jestem przekonany, że to wszystko to jakaś farsa.
przebrane SLD, dziwkarskie PSL i skorumpowane PO nawołują do demokracji, naprawdę iście ciekawe.

Do tego wczoraj widziałem materiał Tomasza Lisa w niemieckiej telewizji.
Naprawdę ciekawy.

Pozdrawiam i życzę dalszych udanych debat w tym pięknym stylu. 8-)
Szymek, pełna zgoda co do poprzedników. Już w sumie nie raz do tego doszliśmy na forum, że właściwie każda opcja polityczna jest siebie warta. Jednak obecnie rządzących trochę różni, i tu nie trzeba czekać 2 lat, by robić jakieś podsumowania. Bo obecna władza już teraz pokazała, że pewne ramy prawne ich nie interesują. Jak bardzo poprzednie rządy by nie mieszały i nie naginały prawa, nie daje to mandatu nowo wybranym do robienia tego samego (miała być wszakże nowa zmiana). Oni niestety idą jeszcze dalej, i już teraz pokazują, że tzw. prawo / konstytucja (jaka by nie była) to ich nie dotyczy, bo jak wytłumaczyć obecne działania Pani Beaty K., czy działania Pana Andrzeja D., czy ostatnie słowa Pana Jarosława K.?
Jeśli wyborcy pozwolą rządzącym na łamanie obowiązujących praw w tak jawny sposób, każda kolejna partia / władza będzie robiła to samo, bo w sumie co ich zatrzyma?

Wydarzenia ostatnich tygodni odsuwają nas od "zachodu" (waluty, giełda, tzw. ryzyko inwestycyjne), co w gruncie rzeczy nie jest na rękę ani nam, ani nim. Na tym w sumie może ugrać tylko Rosja osłabiając / destabilizując sytuację w naszym kraju. Antek i Jarek jak nic są agentami ;)

Takie moje podsumowanie tygodnia :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: kamracik »

Osobiście skłaniam się ku Szymkowi, że aby ocenić zmiany, które teraz forsuje PiS, potrzeba czasu. Obecnie też wydaje mi się, że przeginają, ale być może za tym stoi jednak przemyślana polityka.

Tym nie mniej, po wczoraj mam wrażenie, że nie będzie dane PiS wykazać, że jednak mają rację działając dla dobra kraju i ich kadencja skończy się jeszcze szybciej niż poprzednio.
andy_M
Posty: 142
Rejestracja: 22 lis 2015, o 18:00
Samochód: Superb II
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Lokalizacja: czwartaRP

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: andy_M »

Amen

Wysłane z mojego Classic przy użyciu Tapatalka
Maverick

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: Maverick »

Sprawa jest prosta: niech rzadza, ale w ramach prawa. W ramach prawa, niech tez to prawo zmieniaja, jesli tak uwazaja. A potem, jak to w demokracji, ludzie to ocenia przy urnach i sie wypowiedza, czy chca ich na kolejna kadencje. Nie moze jednak byc tak, ze chca wprowadzac swoje wizje silowo, wprowadzajac w gruncie rzeczy bezprawie. A przy tym polaryzowac spoleczenstwo, bo moze dojsc do tragedii.
Awatar użytkownika
JanuszSz
Posty: 1025
Rejestracja: 21 sty 2014, o 22:17
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: 150
Lokalizacja: Lublin

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: JanuszSz »

kamracik pisze: ich kadencja skończy się jeszcze szybciej niż poprzednio.
Co daj nieistniejący Boże.
Obrazek
Awatar użytkownika
Teofano
Posty: 368
Rejestracja: 31 sty 2013, o 09:48
Samochód: Superb II Kombi 4x4
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Lokalizacja: KR - sprzed garażu

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: Teofano »

szms pisze: To państwo potrzebuje głębokich zmian i w jakikolwiek sposób to się odbędzie to musi się stać
Masz rację.

Może nieunikniona jest solidna burza, która oczyści atmosferę.

Choć jak w Vabank:

"-Politik interessiert mich nicht.
-Politik interessiert sich aber fuer Sie!"






Wysłane z tronu cesarskiego - ekologicznie przy użyciu japka.
"I'm too hot (hot damn) - call the police and the firemen"


ogrody-tym się zajmuję
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5820
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: pab567 »

No właśnie o to chodzi, że władza ma działać w ramach obowiązującego prawa. ma tez prawo to prawo zmieniać - ale znowu zgodnie z obowiązującymi normami. A PiS pokazał, ze ma to w dupie. Czy naprawdę Maliniak jest takim debilem, że wypowiedzi swoich kolegów prawników z uczelni, w której wykładał, swojego promotora - osób które nie są mu wrogami a wręcz przeciwnie - ma w doopie bo wyznaje zasadę że qrdupel jest nieomylny i ma zawsze rację? Czy oni nagle zwrócili się przeciw niemu czy raczej przeciwko bezprawnym działaniom?
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: sjak »

pab567 pisze:No właśnie o to chodzi, że władza ma działać w ramach obowiązującego prawa. ma tez prawo to prawo zmieniać - ale znowu zgodnie z obowiązującymi normami. A PiS pokazał, ze ma to w dupie. Czy naprawdę Maliniak jest takim debilem, że wypowiedzi swoich kolegów prawników z uczelni, w której wykładał, swojego promotora - osób które nie są mu wrogami a wręcz przeciwnie - ma w doopie bo wyznaje zasadę że qrdupel jest nieomylny i ma zawsze rację? Czy oni nagle zwrócili się przeciw niemu czy raczej przeciwko bezprawnym działaniom?
Duda ma obecnie wydudane. Jarek go trzyma za jaja. Nie jest tak głupi, żeby nie wiedzieć co narobił i że tylko od humoru prezesa zależy jego los. Jeśli mu się przeciwstawi od razu może zamawiać taksówkę pod TS. Bezdyskusyjnie jest za co i bezdyskusyjnie Jarek ma możliwości aby go tam zaprowadzić


Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: marcin wroclaw »

Maverick pisze:Sprawa jest prosta: niech rzadza, ale w ramach prawa. W ramach prawa, niech tez to prawo zmieniaja, jesli tak uwazaja. A potem, jak to w demokracji, ludzie to ocenia przy urnach i sie wypowiedza, czy chca ich na kolejna kadencje. Nie moze jednak byc tak, ze chca wprowadzac swoje wizje silowo, wprowadzajac w gruncie rzeczy bezprawie. A przy tym polaryzowac spoleczenstwo, bo moze dojsc do tragedii.
Z tym się zgadzam.

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
Marcin
Obrazek
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: marcin wroclaw »

Smutne jest to, że tyle jest ostatnio różnych opinii prawnych i do tego jeszcze media robiące reklamę lub antyreklame odpowiedniej partii.; (

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
Marcin
Obrazek
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Duda prezydentem... i inne polityczne tematy

Post autor: szms »

Zapytałbym jak przez ostatnie lata szanowano prawo, ale zostanę odesłany na mirabelki i szczaw, więc nie pytam.
Wtedy nikomu z was to nie przeszkadzało. Szkoda, że nie da się tego polubić.
Zablokowany