Usterki s3

andy_M
Posty: 142
Rejestracja: 22 lis 2015, o 18:00
Samochód: Superb II
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Lokalizacja: czwartaRP

Re: Usterki s3

Post autor: andy_M »

:-)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Usterki s3

Post autor: kamracik »

Popieram Andiego, dlatego zakupiłem Omegę w 2009, aby mieć pewność, że nie ma chorób wieku dziecięcego :lol:
czay
Posty: 7
Rejestracja: 5 sty 2016, o 23:07
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Aktualnie: inny 150 KM

Re: Usterki s3

Post autor: czay »

kamracik pisze:Osobiście słyszałem różne historie, często niespotykane i niewiarygodne wręcz, ale nigdy nie słyszałem, aby komuś udało się zwrócić auto do salonu.
Pamiętam jak na przełomie lat 80/90 mój ojciec 2 razy wymieniał FSO 1500 bo rdzewiał. Nie obyło się bez sprawy sądowej, ale za pierwszym razem wymienili na nowy, a za drugim razem oddali pieniądze z odsetkami, ponieważ już "duży fiat" nie był produkowany.
Pioter
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2016, o 08:41
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Usterki s3

Post autor: Pioter »

Turbina została wymieniona na nową, znowu się cieszę superbką. Niesmak pozostał, że po 6tys. tego typu awaria w końcu w "topowym" aucie skody.
Muszę przyznać, że zostałem obsłużony na Modlińskiej niemal wzorowo. Byłem informowany telefonicznie na bieżąco co się popsuło, kiedy przyjdzie część, kiedy będzie naprawa, a nawet zapytano mnie czy mogą wykonać dłuższą jazdę testową (nawet jeśli to była prywata, jednak ktoś z serwisu jechał i zweryfikował). Nie wiem czy to dlatego, że przez tydzień jeździłem rapidem, ale mam wrażenia, że superbka chodzi lepiej niż jak wyjechała z salonu.
Przy okazji zostały wykonane dwie akcje serwisowe, pierwsza to sprawdzenie lub wymiana bezpieczników klapy bagażnika, druga to wymiana wadliwych spryskiwaczy szybu przedniej.

Na razie jest wszystko ok, zobaczymy za kolejne kilka, kilkanaście tys.
Awatar użytkownika
wolly10
Posty: 154
Rejestracja: 7 lut 2016, o 20:15
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Ely

Re: Usterki s3

Post autor: wolly10 »

Oby jeżdziła bezawaryjnie, ja muszę wycieraczki sobie wymienić bo oryginalne warczą na mnie i przednia i tylna. W Audi dwu letnie lepiej pracowały niż tu nowe!
Q7 50 TDI 286PS
Obrazek
Superb Kombi SE L Executive 4x4 http://goo.gl/i7foSI
Obrazek
daro
Posty: 519
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Usterki s3

Post autor: daro »

Pioter pisze:Turbina została wymieniona na nową, znowu się cieszę superbką. Niesmak pozostał, że po 6tys. tego typu awaria w końcu w "topowym" aucie skody.
Muszę przyznać, że zostałem obsłużony na Modlińskiej niemal wzorowo. Byłem informowany telefonicznie na bieżąco co się popsuło, kiedy przyjdzie część, kiedy będzie naprawa, a nawet zapytano mnie czy mogą wykonać dłuższą jazdę testową (nawet jeśli to była prywata, jednak ktoś z serwisu jechał i zweryfikował). Nie wiem czy to dlatego, że przez tydzień jeździłem rapidem, ale mam wrażenia, że superbka chodzi lepiej niż jak wyjechała z salonu.
Przy okazji zostały wykonane dwie akcje serwisowe, pierwsza to sprawdzenie lub wymiana bezpieczników klapy bagażnika, druga to wymiana wadliwych spryskiwaczy szybu przedniej.

Na razie jest wszystko ok, zobaczymy za kolejne kilka, kilkanaście tys.
Co miales nie halo ze spryskiwaczami? U mnie od strony pasażera z 15 cm nie zbiera dobrze, bo wg mojej oceny tam wogóle płyn nie dociera, a w serwisie usłyszałem że tak ma być i dobrze wszystko działa...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Pioter
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2016, o 08:41
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Usterki s3

Post autor: Pioter »

Nic nie miałem ze spryskiwaczami, po prostu jest od kilku dni akcja serwisowa i każdy posiadacz SIII może to nieodpłatnie wymienić w ASO. A prawdę powiedziawszy spryskiwacze były do dupy, teraz jest niewiele lepiej, ale zawsze lepiej.
daro
Posty: 519
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Usterki s3

Post autor: daro »

Pioter pisze:Nic nie miałem ze spryskiwaczami, po prostu jest od kilku dni akcja serwisowa i każdy posiadacz SIII może to nieodpłatnie wymienić w ASO. A prawdę powiedziawszy spryskiwacze były do dupy, teraz jest niewiele lepiej, ale zawsze lepiej.
ok dzięki zadzwonię do serwisu, zobaczymy czy coś wiedzą i czy się 'kwalifikuję'
daro
Posty: 519
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Usterki s3

Post autor: daro »

daro pisze:
Pioter pisze:Nic nie miałem ze spryskiwaczami, po prostu jest od kilku dni akcja serwisowa i każdy posiadacz SIII może to nieodpłatnie wymienić w ASO. A prawdę powiedziawszy spryskiwacze były do dupy, teraz jest niewiele lepiej, ale zawsze lepiej.
ok dzięki zadzwonię do serwisu, zobaczymy czy coś wiedzą i czy się 'kwalifikuję'
niesamowite...1szy raz się kwalifikuję - a jak mówiłem, że źle zbiera z prawej to mówili, że jest w porządku ;)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Usterki s3

Post autor: CLO27 »

Wczoraj przed przeglądem zapaliła się na żółto spiralka i się okazało, że jeb...kuna mi jakieś tam przewody pogryzła. Zmienili olej i wyjechałem. Dzisiaj okazuje się po przejechaniu 30 km, że znowu mam niestety ten sam błąd i auto ląduje na serwisie. Co to może być to nie wiem, ale "niezawodność" SIII została potwierdzona :mrgreen:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
elmi_k
Posty: 2548
Rejestracja: 9 sty 2014, o 20:06
Samochód: Toyota Hilux
Silnik: 3.0 D-4D (171KM)

Re: Usterki s3

Post autor: elmi_k »

Kuna jak była to mogła więcej zniszczeń narobić niż tylko te widoczne. Także na razie to nie jest "niezawodność".
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Usterki s3

Post autor: whity »

Przyjemność z kuna miałem w PL, miesiąc temu nowym multivanem... Assistance VW zajebiscie rozwiązał sprawę... Byłem w szoku
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Usterki s3

Post autor: CLO27 »

elmi_k pisze:Kuna jak była to mogła więcej zniszczeń narobić niż tylko te widoczne. Także na razie to nie jest "niezawodność".
No tak, ale on był już w serwisie i to naprawiali więc...zobaczymy po południu co to było.

Whity co się dziwisz vw to premium :P
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
elmi_k
Posty: 2548
Rejestracja: 9 sty 2014, o 20:06
Samochód: Toyota Hilux
Silnik: 3.0 D-4D (171KM)

Re: Usterki s3

Post autor: elmi_k »

Złapał kunę? :lol:
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Usterki s3

Post autor: Camillinhio »

Auta z grupy VW chyba przyciągają te gryzaki. Ja praktycznie w każdej skodzie miałem pogryzione kable przez różne zwierzęta...
Obrazek
ODPOWIEDZ