SII który silnik mniej problemowy?

Elegance

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: Elegance »

A Misiek? Tak się boi o swoje zdjęcia ze zlotu, a i tak każdy po zdjęciach dojdzie który to przystojniak :mrgreen:
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: Konik »

szms pisze:Nie, dla beki, dla zasady, dla prowokowania.
Z tego rodzą się tragedie. Nie mówię, że Elegance sobie nie poradzi. Ma więcej niż 14 lat, więc da radę. Mówię o zjawisku szerzącym się w necie, gimnazjach. Za rok moje dziecko idzie do gimnazjum. Już dziś zastanawiam się jak ma sobie dać radę z hejtem powszechnym wśród młodzieży w tym wieku. Jak?
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: szms »

Powiedz, że ma być wyluzowane jak tatuś, zaproś na forum i niech zobaczy jak można sobie cisnąć bez osobistych tragedii.
Elegance

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: Elegance »

Spokojnie Konik, jestem stary chłop, trochę młodszy od Ciebie :D
Na temat "hejtu"
Dobrze jest dziecku przedstawić sytuacje jak jest. Tak jak Max Kolonko :mrgreen:
1. Na świecie są ludzie, którzy muszą mieć jakiegoś kozła ofiarnego
2. Nie wolno się tym przejmować
3. Wszystkie groźby werbalne powinna zgłosić wychowawcy
4. Nie życzę, ale jeśli dojdzie do przemocy fizycznej sprawa zaszła za daleko i zależnie od stopnia zaawansowania trzeba zgłosić się do odpowiednich organów. Myślę Konik, że ważny jest też kontakt z dzieckiem. Codzienne rozmowy, może nie w stylu "Co dostałaś?" bo wtedy dziecko jest zmęczone i zniechęcone do rozmowy, ale coś w stylu "co było w szkole" "jak tam koleżanki" :mrgreen:
Warto również kontrolować FB w dyskretny sposób, nie mówię tu o bezczelnej inwigilacji tj. proszenie o hasło i czytanie wiadomości, ale obserwowanie zachowań dziecka w sieci.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2015, o 15:04 przez Elegance, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: Misiek Fisiek »

Przecież Elegance sam to na siebie ściąga. Chociażby wczoraj jak jego wywody dotyczące starań o wymianę uszkodzonych elementów poległy w konfrontacji z wcześniejszą deklaracją o tym, że samochód ma tylko w wynajmie długoterminowym i ewentualny spadek wartości nie ma znaczenia, na co zwrócił uwagę Whity. Nie wspominając już o tym, że auto po 3 latach jest i tak podobno całkiem zdezelowane.

Tak samo wcześniej negocjował rabaty po 50 000 a na koniec okazało się, że to tylko wynajem..

Jak ktoś wciska nam bajki a my w to nie wierzymy to jest hejt..?
Ostatnio zmieniony 24 lip 2015, o 08:30 przez Misiek Fisiek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Elegance

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: Elegance »

szms pisze:Powiedz, że ma być wyluzowane jak tatuś, zaproś na forum i niech zobaczy jak można sobie cisnąć bez osobistych tragedii.
:mrgreen: Źle się to skończy dla 6-klasistki
Elegance

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: Elegance »

Misiek ale ja naprawdę negocjowałem rabat przy wynajmie długoterminowym po to by dobrać dodatkowe wyposażenie i obniżyć koszty ubezpieczenia.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: whity »

A ze się w trace...
Dodatkowe wyposazenie= niższe ubezpieczenie?
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Elegance

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: Elegance »

Oczywiście, że nie, ale mieście się w limicie i mam dodatkowe środki np. na samochód zastępczy ekwiwalentny
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: whity »

Nie macie umów ramowych?
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Elegance

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: Elegance »

No mamy, ale jest limit i np. co z tego, że wziąłbym rabat 30k na BMW, ale zakładane opłaty serwisowe nie zmieszczą się.
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: Konik »

Misiek Fisiek pisze:Jak ktoś wciska nam bajki a my w to nie wierzymy to jest hejt..?
Przecież wiesz, że tu nie ma hejtu. Nie napisałem, że tu jest. Napisałem - w mocno skróconej formie - że od prowokowania, beki itd. droga może wieść do hejtu. Jednak na tym forum są ludzie, którzy nawet na tematy mocno kontrowersyjne potrafią rozmawiać na poziomie. I to w Was cenię!
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
Gonzo
Posty: 336
Rejestracja: 3 lut 2013, o 20:24
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: Gonzo »

Konik pisze:
szms pisze:Nie, dla beki, dla zasady, dla prowokowania.
Z tego rodzą się tragedie. Nie mówię, że Elegance sobie nie poradzi. Ma więcej niż 14 lat, więc da radę. Mówię o zjawisku szerzącym się w necie, gimnazjach. Za rok moje dziecko idzie do gimnazjum. Już dziś zastanawiam się jak ma sobie dać radę z hejtem powszechnym wśród młodzieży w tym wieku. Jak?
Sporty walki. Niekoniecznie po to, by je stosować, ale by szkolne męty się bały ew. łomotu. No i dla podniesienia pewności siebie i odreagowania. Ale bez oparcia w rodzicach żaden czarny pas nie pomoże...
Tak czy inaczej moje dzieciaki będą trenować Obrazek
Głosuj na mnie wtedy dostaniesz
prawie za darmo każde śniadanie
Człowiek na odpowiednim miejscu
powiedzie ciebie ku szczęściu
Kult "Kesitszen kepet onmagarol"
Elegance

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: Elegance »

Konik pisze:Ma więcej niż 14 lat, więc da radę
To trochę dziwnie zabrzmiało Konik, tak jakbyś myślał, że mam 16 lat. :lol:
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: SII który silnik mniej problemowy?

Post autor: Konik »

Na szczęście - póki co - mam dzieciakami dobry kontakt. Oby jak najdłużej.
Sztuka samoobrony jet dobra. Już kiedyś próbowałem, ale nie udało się namówić. Może trzeba spróbować jeszcze raz.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
ODPOWIEDZ