Drgania kierownicy Skoda Superb DSG 2014 problem z ASO

maureliusz
Posty: 1882
Rejestracja: 18 sty 2019, o 13:13
Samochód: Superb II 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 200KM / 398Nm
Imię: Maro
Lokalizacja: Myślenice / wioska obok

Re: Drgania kierownicy Skoda Superb DSG 2014 problem z ASO

Post autor: maureliusz »

tomekk1980 pisze: 11 lis 2023, o 07:02 Nie dawno jestem po zmianie kół na zimowe i muszę powiedzieć że jest idealnie. Nie ma nawet najmniejszego drgania, 120, 140, 160 nic;)
Tylko się cieszyć... jak widać udalo się trafić w punkt, jak u mnie kiedyś - z tego co pamiętam Ty chyba nic nie zmieniałeś?

Pamiętaj...oznacz sobie położenie felgi dla tego "idealnego setup`u" - wiem z własnego przykładu, że to się przydaje na przyszłość.

Podałbyś też nazwę warsztatu - bywam w okolicy Szczyrku, to mogę zrobić test na drugim aucie, jeżeli sanek nie zmienię szybko.
W sumie warto byłoby potwierdzić czy to faktycznie kwestia warsztatu (ja robię huntera w Krakowie).
U mnie nie ma tragedii po tym jak trzymam orientację felga-piasta, ale idealnie nie jest.
Nie oglądaj się na innych. Rób swoje. Najlepiej jak potrafisz.
tomekk1980
Posty: 139
Rejestracja: 23 wrz 2018, o 11:27
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Tomek
Lokalizacja: Szczyrk

Re: Drgania kierownicy Skoda Superb DSG 2014 problem z ASO

Post autor: tomekk1980 »

maureliusz pisze: 11 lis 2023, o 09:47
tomekk1980 pisze: 11 lis 2023, o 07:02 Nie dawno jestem po zmianie kół na zimowe i muszę powiedzieć że jest idealnie. Nie ma nawet najmniejszego drgania, 120, 140, 160 nic;)
Tylko się cieszyć... jak widać udalo się trafić w punkt, jak u mnie kiedyś - z tego co pamiętam Ty chyba nic nie zmieniałeś?

Pamiętaj...oznacz sobie położenie felgi dla tego "idealnego setup`u" - wiem z własnego przykładu, że to się przydaje na przyszłość.

Podałbyś też nazwę warsztatu - bywam w okolicy Szczyrku, to mogę zrobić test na drugim aucie, jeżeli sanek nie zmienię szybko.
W sumie warto byłoby potwierdzić czy to faktycznie kwestia warsztatu (ja robię huntera w Krakowie).
U mnie nie ma tragedii po tym jak trzymam orientację felga-piasta, ale idealnie nie jest.
Jest naprawdę fajnie oby tak jak najdłużej. Nawet na letnich tak idealnie nie było. Na pewno poznaczę przy zmianie felgi z piastą.
Co do zmian zawieszenia czy sanki to nic nie robione, Oryginał.
Dodam jeszcze że koła wyważane ostatnio z 3-4 lata temu przy zakładaniu opon. A ostatnio przy zamianie na letnie chciałem coś zrobić z rdzewiejącymi ciężarkami i zrobiłem tak, kupiłem nowe ciężarki, poznaczyłem miejsce gdzie jest stary, usunąłem ciężarek z klejem i przykleiłem tak samo nowe.
Nazwę warsztatu wyślę na PW bo nie wiem czy tu tak można zamieścić, a sam warsztat znajduje się w Żywcu.
ODPOWIEDZ