Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do testu

Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Konik »

Dodałem do sklepu nowy Bug Remover Orange Concentrate 10:1 http://carchem.pl/pl/p/CarChem-Bug-Remo ... oserii/124

Z przyczyn technicznych nie mogę zrobić dwóch promocji przy jednych zakupach - 20% na BRC i 15% na pozostałe produkty. Dlatego po każdym zakupie ręcznie skoryguję cenę BRC uwzględniając rabat 20%.

Aby uzyskać rabat 15% na całe zakupy, proszę wpisać w okienku Kupon rabatowy (w koszyku) kod: bugrem15 i kliknąć enter.

Osoby NIE jadące na zlot, chętne na połączenie wysyłki
Osoby, które chcą połączyć wysyłkę z innymi osobami ze swojego regionu (propozycja elmi_k, chętny Maverick) proszę o złożenie zamówienia w sklepie - jedna osoba składa normalne zamówienie z wysyłką, a pozostałe osoby, które chcą połączyć wysyłkę składają zamówienie z odbiorem osobistym (bezpłatny) oraz adnotacją w uwagach: "proszę dołączyć do zamówienia nr ...". Pozwoli to na wystawienie faktur dla każdego osobno i połączenie wysyłki.

Osoby jadące na zlot
- proszę złożyć zamówienie w dniach 11-19 maja z odbiorem osobistym (bezpłatnie) oraz adnotacją w uwagach: "proszę dostarczyć na zlot - Wasz nick".

To dobry moment na planowane (tańsze) zakupy.
W razie pytań, jestem do dyspozycji. :)
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Elegance

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Elegance »

Spytam nieśmiało, jeśli można, w miarę nie narzucając się ;) :oops: Kiedy można będzie dostać wosk w promocji (to właśnie te planowane zakupy :oops:)
oraz do kiedy jest ważny kod?
Maverick

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Maverick »

Konik, wyslalem wiadomosc na priv do elmi_k. Jak tylko sie dogadamy, to skladam zamowienie.
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Konik »

Elegance pisze:Kiedy można będzie dostać wosk w promocji
No właśnie teraz. Całość zakupów, niezależnie od ilości i asortymentu, objęta jest 15% rabatem. Będę jeszcze organizował promocje, ale ta dla SuperbClub teraz, jest mocno korzystna. Przede wszystkim można wybrać dowolne produkty (wszystkie z rabatem) i zamówić je w jednej wysyłce. Najbliższa promocja będzie raczej oparta na promocji jednego produktu w jednym dniu i/lub łączeniu produktów w pakiety promocyjne. Jeśli chodzi o wosk, to jest ten moment.
Elegance pisze:do kiedy jest ważny kod?
Kod jest ważny do końca maja. Ale w razie ważnych przyczyn losowych (wystarczy zwolnienie lekarskie ;) ) może być przedłużony. :)

Maverick
OK.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Elegance

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Elegance »

Ok dziękuję w najbliższym czasie powinno pójść zamówienie. :mrgreen:
Elegance

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Elegance »

Konik jakbyś chciał to mogę zrobić sesje tego produktu, bo na stronie masz stare zdjęcia. ;)
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Konik »

Tak, nie mam, bo jeszcze nie mam... produktu. :mrgreen:
Jak masz ochotę, to fotki (w klimacie tych na stronie produktu) chętnie wrzucę do sklepu. :)
A jakby się sprawdził jako letni płyn do spryskiwaczy, to i opis zmienię.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Elegance

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Elegance »

Tak teraz patrze i chyba wezmę 1L bo 0.5l to mi starczy na jedno dolanie :mrgreen: Fotki postaram się zrobić dobre ;)
Elegance

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Elegance »

W sumie nie głupi pomysł jak byś wziął produkty na zlot (te, w których zdjęcia są slabe) Artur mógłby zrobić Ci fotki
Elegance

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Elegance »

Myślę, że zrobię zdjęcia wszystkiego, wybierzesz "możliwe" ;)
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Konik »

Elegance pisze:Tak teraz patrze i chyba wezmę 1L bo 0.5l to mi starczy na jedno dolanie
Tak chciałeś od początku. :mrgreen:
Jak masz ochotę pobawić się w fotki, to mógłbym mieć propozycję. Potrzebuję też zrobić stronę www. Szczegóły chętnie bym omówił podczas spotu. Szkoda, że nie wybierasz się na zlot. Ale chętnie zajrzę do Wrocławia. Co o tym sądzisz?
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Elegance

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Elegance »

Przepraszam, że pytam bo to może być niegrzeczne, ale jak Ty chcesz ręcznie uwzględnić rabat, po zaplacie nie można nic zmienić.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2015, o 19:26 przez Elegance, łącznie zmieniany 1 raz.
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Konik »

No może to być niemożliwe przy płatności elektronicznej (w pozostałych nie ma problemu). W takich przypadkach mogę dorzucić coś równowartego. Różnica w cenie po rabacie 15%, a 20% przy opakowaniu 1 L wynosi 4 zł. Czyli mógłbym dać:
http://carchem.pl/pl/p/egge-Orange-Budg ... ofibra-/68
lub
http://carchem.pl/pl/p/egge-Aplikator-p ... -sztuki/71 (1 szt).

Można też zrobić przelew zwrotny różnicy. Ale kwota chyba nie warta zabawy. :mrgreen:
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Elegance

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Elegance »

Na zlot nie przyjadę bo mi wlejecie. ;) Niestety w dniach 22-29 jestem przymusowo na Słowacji. Tą strona internetowa to mogę Cię rozczarować, bo dopiero się uczę dokładniej, sam z internetu. Tu http://www.kurshtml.edu.pl/ Na razie robie swoją pierwszą, prosta stronę na hosting. Taki blog tenisowy, w ciągu kilku tygodni powinienem zacząć i skończyć bo na razie robie projekt. ;) Mogę Ci później (jak zrobię) pokazać. Zobaczymy jak wyjdzie. Znajomy ma serwer, to taka próba. Jakieś proste rzeczy umiem zrobić na przykład grafika z tytulem na gorze, po lewej/poziomo menu, linki, tekst, obrazki. Jakiś prosty kod mógłbym spróbować zrobić i podesłać jakbyś chciał. Niestety na codzień pracuje w bazach danych, wiec z HTML doszkalam się sam. :cry: Jeszcze nigdy w życiu nie robiłem sklepu, wiec nie za bardzo wiem jak się za to zabrać. Kamracik pracuje również w IT. Nie wiem czy on zna się na pisaniu stron. Przykro mi, że raczej nie pomogłem. :(
Fotki mogę spróbować zrobić bo mam stara lustrzankę.
Elegance

Re: Bug Remover Orange Concentrate - zapraszam chętnych do t

Post autor: Elegance »

Swoją drogą jeśli myślisz o tym poważnie to będziesz potrzebował serwera (cały czas włączonego komputera). Zrobienie takiej strony przez osobę prywatna jest sporym wyzwaniem bo trzeba by zrobić kilkadziesiat obiektów i je opisać. Jeśli myślisz o podobnym wyglądzie co masz teraz to mógłbym zobaczyć co można by zrobić. ;)
ODPOWIEDZ