prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
k1mb0
Posty: 26
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 11:18
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Przemek
Lokalizacja: KrK

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: k1mb0 »

s-e-b-e-b pisze:Daniel tak szaleje z upustami ?
heh :)
Superb II Outdoor
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: Misiek Fisiek »

szms pisze:miał ktoś więcej? ;)
tu już tylu magików było, że może mnie ominął jakiś pędziwiatr :D
Chyba ktoś na taksówce mówił coś o okolicach 20%.

Może po prostu policzyli opcje oddzielnie do pierwszej wyceny a potem już wrzucili do pakietów? ;)
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
k1mb0
Posty: 26
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 11:18
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Przemek
Lokalizacja: KrK

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: k1mb0 »

Jeszcze jedno chce wam powiedzieć a na pewno chyba nie wszyscy wiedza , padły tam zdania że to są same plastiki i nic więcej, Outdoor wyjeżdża z głównej fabryki jako zwykłe kombi, niczym się nie różniące , następnie przyjedzą do innej i tam jest przerabiany na wersje Outdoor, i tutaj jest moje pytanie, skoro to są same plastiki tylko to co w takim razie zajmuje aż 14 dni w 2 fabryce skodzie aby z kombi zrobić outoor ? plastiki dołożyć ? mogli to zrobić na 1 lini produkcyjnej
Superb II Outdoor
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: szms »

mała produktywność fabryki względem zapotrzebowania? ;)

A tak serio, ja jestem w stanie uwierzyć, że jednak coś tam więcej modzą w zawieszeniu ;)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: szms »

Misiek Fisiek pisze: Może po prostu policzyli opcje oddzielnie do pierwszej wyceny a potem już wrzucili do pakietów? ;)
kombinus kombinatus procentus rabatus :D
Awatar użytkownika
k1mb0
Posty: 26
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 11:18
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Przemek
Lokalizacja: KrK

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: k1mb0 »

Misiek Fisiek pisze:
szms pisze:miał ktoś więcej? ;)
tu już tylu magików było, że może mnie ominął jakiś pędziwiatr :D
Chyba ktoś na taksówce mówił coś o okolicach 20%.

Może po prostu policzyli opcje oddzielnie do pierwszej wyceny a potem już wrzucili do pakietów? ;)


Nie jestem gościem na taksówce, idz do dealera i się dowiedz jakie są poziomy rabatowania firm. Nie tylko firmy taksówce mają 200 samochód we flotach , są inne np. polski koncern naftowy może mieć 200 samochód ? :)
Superb II Outdoor
Awatar użytkownika
k1mb0
Posty: 26
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 11:18
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Przemek
Lokalizacja: KrK

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: k1mb0 »

szms pisze:mała produktywność fabryki względem zapotrzebowania? ;)

A tak serio, ja jestem w stanie uwierzyć, że jednak coś tam więcej modzą w zawieszeniu ;)

myślę że nie ponieważ to jest chyba 3 outdoor w PL a w ogóle taki to 1, więc chyba to nie ilość zamówień.
Superb II Outdoor
whity

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: whity »

Ja mam prawie 600 i żadnym koncernem nie jestem ;)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: szms »

k1mbo, ależ Ty jesteś agresor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


a co, koleś na taksówce jest gorszy od Ciebie? Masz coś do mnie? :shock: :shock:
Możemy sobie wyjaśnić co nieco.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: szms »

k1mb0 pisze:
myślę że nie ponieważ to jest chyba 3 outdoor w PL a w ogóle taki to 1, więc chyba to nie ilość zamówień.

to nie wiedziałem, że na Polskę osobną fabrykę do Outdoora mają :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
k1mb0
Posty: 26
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 11:18
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Przemek
Lokalizacja: KrK

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: k1mb0 »

szms pisze:k1mbo, ależ Ty jesteś agresor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


a co, koleś na taksówce jest gorszy od Ciebie? Masz coś do mnie? :shock: :shock:
Możemy sobie wyjaśnić co nieco.
hehe :) chciałem tylko uświadomić że floty to nie tylko firmy na taksówce :) P.S. a gdzie w krakowie ?
Superb II Outdoor
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: Misiek Fisiek »

k1mb0 pisze:Jeszcze jedno chce wam powiedzieć a na pewno chyba nie wszyscy wiedza , padły tam zdania że to są same plastiki i nic więcej, Outdoor wyjeżdża z głównej fabryki jako zwykłe kombi, niczym się nie różniące , następnie przyjedzą do innej i tam jest przerabiany na wersje Outdoor, i tutaj jest moje pytanie, skoro to są same plastiki tylko to co w takim razie zajmuje aż 14 dni w 2 fabryce skodzie aby z kombi zrobić outoor ? plastiki dołożyć ? mogli to zrobić na 1 lini produkcyjnej
A nie jest tak, że dla Skody outdoora to robi BT? Dlatego nie mogą tego zrobić w fabryce skody.
k1mb0 pisze:Nie jestem gościem na taksówce, idz do dealera i się dowiedz jakie są poziomy rabatowania firm. Nie tylko firmy taksówce mają 200 samochód we flotach , są inne np. polski koncern naftowy może mieć 200 samochód ? :)
No tak, bo przecież my tu nie mamy ludzi z koncernów ze służbowymi autami. Wyłącznie drobni ciułacze, badylarze i właściciele budek z komórkami :lol:
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
k1mb0
Posty: 26
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 11:18
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Przemek
Lokalizacja: KrK

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: k1mb0 »

szms pisze:k1mbo, ależ Ty jesteś agresor :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


a co, koleś na taksówce jest gorszy od Ciebie? Masz coś do mnie? :shock: :shock:
Możemy sobie wyjaśnić co nieco.
hehe :) chciałem tylko uświadomić że floty to nie tylko firmy na taksówce :) P.S. a gdzie w krakowie ?
Superb II Outdoor
Awatar użytkownika
k1mb0
Posty: 26
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 11:18
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Przemek
Lokalizacja: KrK

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: k1mb0 »

Misiek Fisiek pisze:
k1mb0 pisze:Jeszcze jedno chce wam powiedzieć a na pewno chyba nie wszyscy wiedza , padły tam zdania że to są same plastiki i nic więcej, Outdoor wyjeżdża z głównej fabryki jako zwykłe kombi, niczym się nie różniące , następnie przyjedzą do innej i tam jest przerabiany na wersje Outdoor, i tutaj jest moje pytanie, skoro to są same plastiki tylko to co w takim razie zajmuje aż 14 dni w 2 fabryce skodzie aby z kombi zrobić outoor ? plastiki dołożyć ? mogli to zrobić na 1 lini produkcyjnej
A nie jest tak, że dla Skody outdoora to robi BT? Dlatego nie mogą tego zrobić w fabryce skody.
k1mb0 pisze:Nie jestem gościem na taksówce, idz do dealera i się dowiedz jakie są poziomy rabatowania firm. Nie tylko firmy taksówce mają 200 samochód we flotach , są inne np. polski koncern naftowy może mieć 200 samochód ? :)
No tak, bo przecież my tu nie mamy ludzi z koncernów ze służbowymi autami. Wyłącznie drobni ciułacze, badylarze i właściciele budek z komórkami :lol:
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2014, o 12:04 przez k1mb0, łącznie zmieniany 1 raz.
Superb II Outdoor
whity

Re: prośba o pomoc - konfiguracja Superba

Post autor: whity »

k1mb0 pisze: myślę że nie ponieważ to jest chyba 3 outdoor w PL a w ogóle taki to 1, więc chyba to nie ilość zamówień.
kuzwa chłopie, chwalisz sie, chodzbys CLS-a lub s-klase kupił ;) to tylko Skoda, obojętnie jak wypasiona ;)
ODPOWIEDZ