Korzystanie z mapy w telefonie

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
Awatar użytkownika
Herer
Posty: 184
Rejestracja: 4 sie 2013, o 12:21
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Chrzanów

Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: Herer »

Mam radio Bolero więc bez map.Korzystam więc z mapy w telefonie.Jak sobie radzicie z umiejscowieniem telefonu w takiej opcji, montujecie uchwyty? Widziałem gdzieś taką pionową platformę w SII na obok radia i nie wiem czy to jest w opcji skody czy raczej pomysł właściciela. Teraz mi się telefon wala w popielniczce i opieram go o DSG żeby widzieć mapę. Ale to nie jest rozwiązanie.
Dzięki
Czarna perła 2.0 TDI / 170KM Elegance DSG
od 21.12.2013.
Awatar użytkownika
RemekS
Posty: 554
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 14:48
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: RemekS »

Ja kładę zawsze w otwartej popielniczce, ale korzystam tylko z Yanosika. Jak nie miałem w Octavii navi (też Bolero;)), to kupiłem sobie dedykowany uchwyt na szybę. Szału nie było, ale swoją funkcję spełniał. Trochę irytujący był kabel od zasilania, ale po jakimś czasie pomogło jego odpowiednie rozciagniecie.
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5813
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: pab567 »

Polecam konsole marki KUDA http://allegro.pl/konsola-kuda-pod-tele ... 48777.html W skórze naturalnej możesz wybrać kolor z ich wzornika żeby dopasować sobie idealnie do wnętrza. Ja jestem bardzo zadowolony :)
Awatar użytkownika
Herer
Posty: 184
Rejestracja: 4 sie 2013, o 12:21
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: Herer »

na szybie nie chce. Jedyne co do szyby przyłożyłem to viatoll. co do konsoli to ciekawie to wygląda. jak się montuje? I jak to jest na jakiś magnes z telefonem? Szkoda, że nie widać z telefonem zdjęcia.
Czarna perła 2.0 TDI / 170KM Elegance DSG
od 21.12.2013.
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: Camillinhio »

Ja instaluję w kratkę nawiewu. Bardzo wygodne.
Obrazek
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: rezon »

pab567 pisze:Polecam konsole marki KUDA http://allegro.pl/konsola-kuda-pod-tele ... 48777.html W skórze naturalnej możesz wybrać kolor z ich wzornika żeby dopasować sobie idealnie do wnętrza. Ja jestem bardzo zadowolony :)
Z tą skórą naturalną to dałeś czadu :) chyba, że ropa naftowa jako surowiec materiałów skóropodobnych jest naturalna to zgoda ;). Potwierdzam dobrą jakość wykonania i jakość materiałów. Do konsoli przykręca się uchwyt dedykowany do określonego telefonu/nawigacji albo uniwersalne łapki. Sama konsola jest mocowana przez łapki wsuwane w różne szczeliny i zaczepy samochodu, więc nie wymaga przykręcania. Miałem początkowo w Outku, później zmieniłem radio na navi
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5813
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: pab567 »

rezon pisze:
pab567 pisze:Polecam konsole marki KUDA http://allegro.pl/konsola-kuda-pod-tele ... 48777.html W skórze naturalnej możesz wybrać kolor z ich wzornika żeby dopasować sobie idealnie do wnętrza. Ja jestem bardzo zadowolony :)
Z tą skórą naturalną to dałeś czadu :) chyba, że ropa naftowa jako surowiec materiałów skóropodobnych jest naturalna to zgoda ;). Potwierdzam dobrą jakość wykonania i jakość materiałów. Do konsoli przykręca się uchwyt dedykowany do określonego telefonu/nawigacji albo uniwersalne łapki. Sama konsola jest mocowana przez łapki wsuwane w różne szczeliny i zaczepy samochodu, więc nie wymaga przykręcania. Miałem początkowo w Outku, później zmieniłem radio na navi
Przy czarnej masz wybór skóra naturalna lub "ekologiczna". Przy innych kolorach jest tylko skóra naturalna.
Awatar użytkownika
Herer
Posty: 184
Rejestracja: 4 sie 2013, o 12:21
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: Herer »

a możesz zrobić focie jak to u Ciebie wygląda? rozumiem, że chwytak do telefonu dopiłeś. W tej samej firmie?
Czarna perła 2.0 TDI / 170KM Elegance DSG
od 21.12.2013.
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5813
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: pab567 »

Herer pisze:a możesz zrobić focie jak to u Ciebie wygląda? rozumiem, że chwytak do telefonu dopiłeś. W tej samej firmie?
Zrobię jutro.

Oryginalny dock do Samsunga Galaxy S2. Niestety to ostatni z Samsungów do których były dedykowane docki z zasilaniem i to wraz z obsługą RSAP jest powodem dla którego nie zmieniam telefonu.
Awatar użytkownika
AaaA
Posty: 245
Rejestracja: 3 maja 2013, o 10:14
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 204KM/435Nm
Lokalizacja: Mladá Boleslav

Re: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: AaaA »

Herer pisze:Mam radio Bolero więc bez map.Korzystam więc z mapy w telefonie.Jak sobie radzicie z umiejscowieniem telefonu w takiej opcji, montujecie uchwyty?
U mnie skończyło się na przygotowaniu samodzielnego uniwersalneo uchwytu na rzep i zamontowaniu go do kratki wentylacji i miedzy panele:) Czesto zmieniam telefony i uważam rzepowe plecki za bardzo dobry i uniwersalny pomysł:)
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 20 lip 2014, o 15:27 przez AaaA, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
przem00
Posty: 628
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 15:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KWI

Re: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: przem00 »

A moje s4 mieści się idealnie do pojemnika na kubek miedzy fotelami :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
whity

Re: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: whity »

Ja sobie następujące zamówiłem w czwartek. ..jutro powinno byc:

http://www.amazon.de/gp/aw/d/B00EKHQ4XG ... 1_1&sr=8-1
whity

Re: AW: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: whity »

przem00 pisze:A moje s4 mieści się idealnie do pojemnika na kubek miedzy fotelami :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Już się nie mieści jak masz osłonę na telefon ;)
Awatar użytkownika
Herer
Posty: 184
Rejestracja: 4 sie 2013, o 12:21
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: Herer »

whity pisze:Ja sobie następujące zamówiłem w czwartek. ..jutro powinno byc:

http://www.amazon.de/gp/aw/d/B00EKHQ4XG ... 1_1&sr=8-1
pokaż jak wygląda po montażu.
pab567 pisze:
Herer pisze:a możesz zrobić focie jak to u Ciebie wygląda? rozumiem, że chwytak do telefonu dopiłeś. W tej samej firmie?
Zrobię jutro.

Oryginalny dock do Samsunga Galaxy S2. Niestety to ostatni z Samsungów do których były dedykowane docki z zasilaniem i to wraz z obsługą RSAP jest powodem dla którego nie zmieniam telefonu.
i jak tam?
AaaA pisze:
U mnie skończyło się na przygotowaniu samodzielnego uniwersalneo uchwytu na rzep i zamontowaniu go do kratki wentylacji i miedzy panele:) Czesto zmieniam telefony i uważam rzepowe plecki za bardzo dobry i uniwersalny pomysł:)
fajny pomysł bo mało inwazyjny ale z drugiej strony psuje troche wygląd i maskuje kratkę wentylacyjną. A jak zamocowałeś rzepa?
Czarna perła 2.0 TDI / 170KM Elegance DSG
od 21.12.2013.
whity

Re: Korzystanie z mapy w telefonie

Post autor: whity »

Herer, na zdjeciach z GTI widac, um mnie w watku
ODPOWIEDZ