Wymiana tłumika

Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Wymiana tłumika

Post autor: gachul »

Bekos no weź się trochę zastanów ... jak myślisz dlaczego żaden szanowany producent tłumików nie ma zamiennika??? trudne prawda?? bo nie ma na nie zbytu!!! SII jest na tyle młodym samochodem że nie ma opcji żeby tłumik zerdzewiał. Masz jakiegoś topielca, bitka, itp. Na forum są koledzy którzy mają SII z początku produkcji i nikt nie ma takiego problemu czyli cos jest nie tak. A jak chcesz mieć nówke z gwarancją to w ASO na bank Ci dadzą

Jak chcesz to ja mam tłumik wyjęty z mojego samochodu który miał przerbieg ok 20 tys . Tak jak pisał Grzes 26 który tak samo ja ma teraz wydech od 3,6 .

Jeżeli chodzi o zamiennik to ma ULTER ale ja go nie polecam bo mi spawy zerdzewiały w 2 lata.
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
bekos
Posty: 11
Rejestracja: 5 cze 2014, o 16:13
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.5TDI V6 BDG (163KM)

Re: Wymiana tłumika

Post autor: bekos »

milka - nie ma, zobacz - http://tlumik-samochodowy.pl/tlumiki-skoda-60.html Tylko do jedynki.
Chyba będę musiał jednak zaniechać ;/
whity

Re: Wymiana tłumika

Post autor: whity »

Chcieć a niemóc- piszesz, chodźby tłumik kosztował tyle co turbina lub inne "drogie" części....jak juz na takich rzeczach oszczędzasz, to nie chce wiedzieć, na co jeszcze nie chcesz wydać grosza..... Jak dbasz, tak masz...popieram post gachula w 100%
ODPOWIEDZ