Pęknięta sprężyna przód

LMB
Posty: 1365
Rejestracja: 27 cze 2013, o 16:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2023
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Anglia, NW

Re: Pęknięta sprężyna przód

Post autor: LMB »

petrelli pisze:Po dłuuuugim czasie zbierania się do tematu zakupiłem w końcu używane oryginalne sprężyny.
Przez ponad roku używania zamienniki siadły i auto obniżyło się nieprzyjemnie z przodu tracąc znaczną część skoku zawieszenia.
Po dzisiejszej wymianie wróciło do normy. Mam nadzieję, że założone używki jeszcze trochę pożyją.
Przyłączę się do innych w tej kwestii - zamienniki sprężyn się do tego auta nie nadają.
KYB tak maja - nie jestes pierwszy, nie ostatni, ktory bedzie narzekal, ze siadly. Ogolnie - amortyzatory KYB - tak, sprezyny - zdecydowanie NIE.

I zeby nie bylo - cwiczylem sam w Vectrze. KYB siadla po miesiacy uzytkowania, ale jako, ze nie wplywalo to negatywnie na prowadzenie sie auta, to zostawilem. Niesmak jednak pozostal bo po przeszukaniu forum okazuje sie to norma...
"In 1969 I gave up women and alcohol - it was the worst 20 minutes of my life."

Powered by George Best
dziewczopol
Posty: 16
Rejestracja: 16 lip 2012, o 13:01
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pęknięta sprężyna przód

Post autor: dziewczopol »

Ja zamontowałem zamiennik LESJOFORS i jestem zadowolony :D
Pro-choice
Posty: 47
Rejestracja: 13 gru 2013, o 15:21
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)

Re: Pęknięta sprężyna przód

Post autor: Pro-choice »

LMB pisze:
petrelli pisze:Po dłuuuugim czasie zbierania się do tematu zakupiłem w końcu używane oryginalne sprężyny.
Przez ponad roku używania zamienniki siadły i auto obniżyło się nieprzyjemnie z przodu tracąc znaczną część skoku zawieszenia.
Po dzisiejszej wymianie wróciło do normy. Mam nadzieję, że założone używki jeszcze trochę pożyją.
Przyłączę się do innych w tej kwestii - zamienniki sprężyn się do tego auta nie nadają.
KYB tak maja - nie jestes pierwszy, nie ostatni, ktory bedzie narzekal, ze siadly. Ogolnie - amortyzatory KYB - tak, sprezyny - zdecydowanie NIE.

I zeby nie bylo - cwiczylem sam w Vectrze. KYB siadla po miesiacy uzytkowania, ale jako, ze nie wplywalo to negatywnie na prowadzenie sie auta, to zostawilem. Niesmak jednak pozostal bo po przeszukaniu forum okazuje sie to norma...

Łukaszu jesteś pewny że sprężyna była do Ciebie właściwie dobrana?
dziewczopol - lesjofors też mega jakość, czasem wychodzi bardzo drogo ale jakość 1 montażu.
www.pro-choice.pl
Najlepsze ceny dla forumowiczów na oleje Motul, Millers, Valvoline i wszystkie części eksploatacyjne.
GG 347504 ,
tel 663 962 604 setki zadowolonych klientów-zapraszamy
LMB
Posty: 1365
Rejestracja: 27 cze 2013, o 16:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2023
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Anglia, NW

Re: Pęknięta sprężyna przód

Post autor: LMB »

Pro-choice pisze: Łukaszu jesteś pewny że sprężyna była do Ciebie właściwie dobrana?
dziewczopol - lesjofors też mega jakość, czasem wychodzi bardzo drogo ale jakość 1 montażu.
Prawidlowo, katalogowo. I tak jak pisalem, nie ja jedyny mialem taki problem, ze sprezyny siadly.
"In 1969 I gave up women and alcohol - it was the worst 20 minutes of my life."

Powered by George Best
ODPOWIEDZ