Zagłowki multimedialne czy tablet

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
emay

Re: Zagłowki multimedialne czy tablet

Post autor: emay »

conalingus pisze:Ja mam 2 monitory 7" montowane na uchwycie dopinanym do siedzenia.Puls, że jest dobrze przytwierdzone bo ma te gniazda w siedzeniach i dziecko łatwo tego nie wyciągnie( w przypadku mojego 2latka często dostaje kopa w monitor ślady widoczne na zdj)Wiadomo, taka elektroniczna niania pozwala na spokojną jazdę.

Obrazek

fajnie to wyglada ale za nisko duzo za nisko...mam tableta na uchwycie i tablet jest na wysokosci zaglowka a dziecko i tak potrafi go kopnac to tak zamontowany bylby poprostu zmasakrowany...pomysl super ale jakby byl wyzej ...
Awatar użytkownika
conalingus
Posty: 43
Rejestracja: 15 lis 2013, o 19:33
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zagłowki multimedialne czy tablet

Post autor: conalingus »

Ja już mam sposób, daje siedzenie trochę wyżej, fotelik niżej(ma regulację) i zdejmuje młodemu buty ;-)
Obrazek
whity

Re: Zagłowki multimedialne czy tablet

Post autor: whity »

Szczypior ja tez mam na tej samej wysokości, i wcale to nie ta nisko...dziecko które jest w wieku do oglądania (powiedzmy 2-3 latka), ma już inny fotelik niż małe dziecko które wysoko siedzi


Sent from my iPhone using Tapatalk
emay

Re: Zagłowki multimedialne czy tablet

Post autor: emay »

no moje ma tez juz fotelik inny ma dwa lataka i siedzi w cybex cos tam z takimi poduchami z plastiku po bokach oraz z "podstawa z przodu ale i tak jak kopnela tableta to az zagruchotalo jedyne wyjscie to przestawiac fotel pasazera...tyle ze teraz tam juz nastepne jezdzi w foteliku...
whity

Re: Zagłowki multimedialne czy tablet

Post autor: whity »

Moja duża (5) ma tego samego cybex z poduchami i isofixem. Mały (2) zato ma fotelik oryginalny skody z isofixem, dostałem w gratisie przy zamowieniu;)
I mały siedzi jeszcze wysoko....w każdym aucie mnie kopał, nawet w nowej e klasie, tylko w superbie nie;););)


Sent from my iPhone using Tapatalk
ODPOWIEDZ