emblemat na kierownicy

Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13606
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: Enriquez »

tu jest jakby co jak to zrobić

http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=804265" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
apm16
Posty: 339
Rejestracja: 18 gru 2011, o 15:45
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Aktualnie: 175/310
Imię: Andrzej
Lokalizacja: WWL

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: apm16 »

Dziękuje KOLEGO MARCINIE. :D
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: gachul »

apm.... wstrzymaj sie chwilke bo robimy doświadczenia w tym temacie :)
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
apm16
Posty: 339
Rejestracja: 18 gru 2011, o 15:45
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Aktualnie: 175/310
Imię: Andrzej
Lokalizacja: WWL

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: apm16 »

Do Dato
Przeprosiny cenne bo szybkie i gładkie jak nasze wozidełka.
Przyjęto - bez urazy - czasem sam mimo sreberka na głowie też poszaleje - na dróżce - a co.
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: dato »

No przegiąłem, bez dyskusji...
Przeglądnąłem manual z OCP. Wcześniej byłem pewien, że to zintegrowana cześć, tak zresztą mówili u Emila w warsztacie - zachciało mu się zmienić wszystkie zielone kury na czarne, ta jedna mu została. Teraz widzę, że przy odrobinie walki się da, ale jednak demontaż poduchy ostudziłby moje zapędy - trzeba ją wyciągnąć i wpakować z powrotem - może Gachul z Enriquezem powiedzą, że to banał, dla mnie to hardcore. Bałbym się, że po rozbieraniu w sytuacji awaryjnej nie zadziała jak powinna.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13606
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: Enriquez »

wymiana samej nakładki to banał, jednakże znaczek będzie ciężko
nowa poducha z Citigo czy rapida ma inny kształt i trzeba by jakoś wydłubać stare logo
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
emay

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: emay »

czy moze mi ktos odpowiedziec na jedno pytanie

o ile riozumiem wszystkie ulepszenia (bezinwazyjne) to nie kumam juz takich typu wymiana poduszki czy rozbieranie czegos co ma dzialac w sytuacji niebezpieczenstwa...

tak samo jak ostatnio widzialem superba rozprutego bo koles chcial wstawic auto klape albo nie wiedzial jak to sie robi albo sorry wariat...

caly samochod ogolocony ...przeciez takie sprawy zalatwia sie przy zamowieniu ..audio to samo jezeli nie odpowiada wam np sundsystem w superbie to kupujcie A8 tam o ile wiem sa o wiele lepsze systemy naglasniajace uzaleznione od zasobnosci portfela...

fabryka sklada a wy rozkladacie ...nikt mi nie wmowi ze to co sie wyjmie i wlozy bedzie tak samo spasowane jak na poczatku... inna sprawa jak sie wymienia caly podzespol na inny lepszy nowszy itp ...

ale zeby kleic doklejac itp to w GOLFIE a nie w Superb-ie ... no chyba ze bez obrazy co niektorzy do tej pory golfami pomykali i teraz juz z przyzwyczajenia musza dlubac...


pozdrawiam
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: Misiek Fisiek »

Nie wiem co Cię boli Szczypior. Ja kupowałem z założeniem, że kilka rzeczy, które mi przeszkadzają zmienię bo koszt zmian to max 10 000 a koszt auta, które będzie miało to wszystko fabrycznie to 2x koszt Superba.

Poza tym nie bryndzluj się tak tym Superbem ;) Nowe S2 1.4 TSI da się kupić za niecałe 70 000 zł. To tyle co przyzwoicie wyposażony Golf.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13606
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: Enriquez »

szczypior, nikt Ci nie każe grzebać w swoim aucie
a od cudzych się od.....
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
emay

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: emay »

Marcinie Marcin Do Ciebie mowi ...

Nie unos sie az tak bardzo wyrazilem swoja opinie z ktora wiadomo wszyscy nie musza sie zgadzać i dlatego jest forum....

hmmm chyba kazdy Marcin rodzi sie z Cietym jezykiem... (a tak na marginesie na lato bede potrzebowal 4 kapcie 225/45/17 ale to jakos na poczatku kwietnia sie zglosze)...

fakt ale golego Golfa to juz za 50 pare w promocji oddaja... a tak sobie to napisalem bo jak widze tych golfistow to mnie krew zalewa...

TAK czy inaczej zdania nie zmienie mozna zmienic np bolero na columbusa (fakt strzelilo mnie jak zobaczylem ile to kosztuje w salonie za co za co pytam???) ale to tak jak pisalem wyjmujesz cos i wkladasz cos co idealnie pasuje... chodzi mi mianowicie o prucie gabloty i obojetnie czy to jest superb nad ktorym sie spuszczam czy altea nad ktora w garazu trzepalem czy tez maxima ktorej w rure w garazu pakowalem... TO TAK ODNOSNIE JEZYKOWEGO POROWNANIA NA FORUM...

kupuje to na co mnie stac z tym co chce miec jak bede chcial masserati to poczekam z 4 lata dluzej i tez kupie z tym co bede chcial a nie rozbieral do srubki i ladowal maty wygluszajace czy zezbil w tapicerce...

MOWIE TU o normalnej eksploatacji nie o zawodach na ktore chyba Misket jezdzi czy o firmach reklamujacych sprzet...



zdrowych i wesolych swiat
pozdrawiam
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: szms »

Szczypior to, że Ty nie wyobrażasz sobie tego to nie znaczy, że inni tego nie zrobią, samochód Marcina po zakupie i teraz to pewnie całkowicie inne auta, chociażby wewnątrz, jemu to sprawia przyjemność, więc sobie dłubie, a skoro ktoś nie ma do tego ręki to oddaje do aso, albo nic nie dłubie.

Sam piszesz bardzo mało przyjemnym słownictwem dla czytelnika i nie chodzi mi tylko o ostatni wpis.
Czego się przyczepiłeś tego Golfa?
Taki sam jak i inny samochód. Stare golfy są ulubieńcami młodzieży, bo na takie ich stać, a dłubią w nich, bo chcą coś od siebie i dla siebie zrobić, popróbować,... że często to wygląda kiepsko - o gustach się nie dyskutuje. Każdy robi to jakie ma możliwości.
emay

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: emay »

eeee gadasz golf w postaci orginalnej = fajny samochod

golf vel wiejski tunninng nie obrazajac wsi bo okreslenie jest jakie jest to juz jest = kompletne dno...plus gowniaz na kazdym zakrecie rwiacy kapcia to juz mniej niz dno...
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: szms »

Chyba pomyliłeś to z kierowcami starych beemek, daaaawno nie widziałem golfa wiejsko stuningowanego, natomiast beemek jeździ jak to mówią " od groma".

Nie rozumiem po co stereotypować, nie uwłaczając Ci sam jesteś wieśniakiem, bo jeździsz skodą, więc do jednego wora z golfiarzem można wrzucić.
emay

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: emay »

nie wiesniakiem a w kapeluszu i owszem jezdze...i to tylko w niedziele
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: emblemat na kierownicy

Post autor: Big »

Szczypior, a co powiesz na taki mod jak wstawienie i uruchomienie w Octavii II funkcji park asist ?? Kolega też musiał trochę pruć auto ;)
ODPOWIEDZ