Powłoka CQuartz

szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: szms »

zbiorowy zjazd, nie wiem czemu... ale w głowie pojawiają się murzyni, którzy zjeżdzają na sankach, to chyba przez ten mój rasizm :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: gachul »

szymek :lol:
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: sjak »

zbiorowy ... murzyni...
Szymek, o czym Ty myślisz ? :D :D :D
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: szms »

Nie myślę, jestem niepoprawnym patriotą, nacjonalistą, rasistą i antysemitą, mieszczę się w kanonach skodziarza? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: neck99 »

Murzyn na sankach jakos mi nie pasuje. Czarne z białym sie gryzie :D
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: Enriquez »

hehe, tak jak czerwone fugi na czarnych kafelkach...
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: szms »

:lol: :lol: :lol: hmmm... nie lubicie murzynów, znaczy się czarnoskórych kolegów? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Może oni też lubią Superby
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: neck99 »

Enriquez pisze:hehe, tak jak czerwone fugi na czarnych kafelkach...
A gdzie ty takie widziales :lol:
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
emay

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: emay »

gachul pisze:negocjować to można ale było okreslenie "zbiorowy zjazd" więc tak to zrozumiałem...
zle sie wyrazilem ale chyba wiadomo o co biega sjak juz napisal w grupie sila...


co do murzyna ...NO KURDE NIE MOWCIE ZE MACIE MNIE ZA ASFALTA CZARNUCHA ITP ITD ...przeciez ja prawie blady jestem jak sciana :evil: choc w szkole na nas smary wolali...

pracuje z nimi i kiedys w firmie zapytali kontrolnie czy nie jestem rasista...odpowiedz byla NIE... no alejakbym powiedzial TAK to pewnie bym musial szukac innej roboty...

ale tak na serio murzyn glupi moze jest ale jak mu sie 3 razy powie to nie odpyskuje jak Polaczek...a najbardziej nie cierpie Anglików Szkotów oraz Chorwatow i Włochow maja bardzo wysokie mniemanie o sobie a wJĘZYK - Misiek widzieli :P


Pozdrawiam wszystkich nie zaleznie czy czerwony czarny bialy skosnooki czy tez Skodziaż....


co do fug pelno takich w Venezueli w miejscu zwanym Campo De Alegre w ilosci okolo 1500 fug (czerno -czerwonych, bialo-czerwonych, zolto-czerwonych itd) (moze byc blad w pisowni)
emay

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: emay »

neck99 pisze:Murzyn na sankach jakos mi nie pasuje. Czarne z białym sie gryzie :D

nie dlaczego mam bialego superba a w srodku czarnego pelno..i jedno blade... ;-)
emay

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: emay »

sjak pisze:zbiorowy ... murzyni...
Szymek, o czym Ty myślisz ? :D :D :D

o jesieni sredniowiecza ...glodnemu chleb na mysli....


PS faktycznie kazdy watek spartolimy i ten rowniez nie na temat juz jest....
emay

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: emay »

wosk zmyty dodo soczek nalozony wosk raz jeszcze tyz no i teraz widac roznice...a po 300km przejechanych w chlapie az zdziwko jaki samochod jest czysty...

dzieki wszystkim za doradzenie...

i dalej pytam sie czy znajdzie sie jakis chetny/ni na wspolne negocjowanie ceny w Car-spa na np maj/czerwiec...wiadomo ze jak przyjedzie kilku to zawsze cos sie utargowac da...
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: Big »

szczypior pisze:wosk zmyty dodo soczek nalozony wosk raz jeszcze tyz no i teraz widac roznice...a po 300km przejechanych w chlapie az zdziwko jaki samochod jest czysty...

dzieki wszystkim za doradzenie...
i oto chodzi :) Kosmetyki, a właściwie ich działanie, robią wrażenie, prawda ;)
emay

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: emay »

MAM na razie juz dwa auta ktore zemna w maju lub czerwcu pojada do Car Spa ...bede negocjowal dobra cene na zasadzie napedzenia klijenteli wiec jezeli ktos by chcial to dawac info na priv a jak juz zalatwie to odpisze z terminami ustalonymi...


pozdrawiam
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Powłoka CQuartz

Post autor: Big »

Muszę ponownie przyznać, że jestem pod wrażeniem działania powłoki C-Quartz. wczoraj umyłem swojego S II. Wcześniej ostatni raz myty był 31.12.2012 r., a wiec ponad miesiąc temu. Na lakierze był syf niemiłosierny, choć po ostatnich roztopach i deszczach kropelkowanie o dziwo było bardzo ładne - na brudnym lakierze !!!Jednak mycie auta na którym położona jest powłoka, nawet po miesięcznej zimowej jeździe to bułka z masłem. Lakier myje się bardzo łatwo. ewentualne syfy przyspojone są do powłoki, a nie do lakieru i bardzo łatwo dają się od niej odspoić. Po potraktowaniu czystej już powłoki ultimate quick detailerem lakier wygląda jak chwilę po jej położeniu tzn. ma bardzo ładną głębię i połysk.
ODPOWIEDZ