bolero na columbusa

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: bolero na columbusa

Post autor: gachul »

arci jak masz czerwowne podswietlenie to tylko przelutowanie diód może pomóc... nie da sie zmieniac podświetlenia w systemie. A co do sterowania z kiery to może byc tak że tego nie zrobisz. Zapodaj temat własnie Grygiemu on Ci powie czy sie da. Ja moja pierwsza navi musiałem sprzedac bo sie okazało że nie dało sie zrobić własnie pogłasniania i nie tro że było cos zepsute tylko miałem partie zaczynajaca sie od jakis tam cyferek które akurat sie nie beda w skodzie komunikowac... kupiłem druga i jest ok. dziwi mnie to twoje czerwone podświetlenie... z jakiego to samochodu??? z seata??
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
eX
Posty: 823
Rejestracja: 21 lut 2010, o 08:34
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 192
Lokalizacja: GD

Re: bolero na columbusa

Post autor: eX »

wystarczy krotka adaptacja/kodowanie, tez jezdzilem szmat czasu bez przyciskow i bez podglasniania. ja mam wrzuconego columbusa od dluzszego czasu
2.0TDi, CBBB, CR170KM, 4x4
Obrazek
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: bolero na columbusa

Post autor: gachul »

ex nie do konca... jezeli radio nie jest skodowskie to może być problem... na jak pochodzi z Touarega
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
eX
Posty: 823
Rejestracja: 21 lut 2010, o 08:34
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 192
Lokalizacja: GD

Re: bolero na columbusa

Post autor: eX »

jezeli nie jest skodowskie to nei nazywa sie colubmus :P
2.0TDi, CBBB, CR170KM, 4x4
Obrazek
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: bolero na columbusa

Post autor: gachul »

hmmm może i tak... nawet nie wiem co tam u mnie jest napisane. Ale kolega pisze o czerwonym podświetleniu.
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
eX
Posty: 823
Rejestracja: 21 lut 2010, o 08:34
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 192
Lokalizacja: GD

Re: bolero na columbusa

Post autor: eX »

no czyli ma rns510, u niego nie dzialala do konca kierownica, ja wsadzilem ori columbusa i tez mi nie dzialala. przyzwyczailem sie prawie rok tak jezdzac, i koledzy na spocie mi pomogli z problemem kierownicy
2.0TDi, CBBB, CR170KM, 4x4
Obrazek
Arci9
Posty: 541
Rejestracja: 4 cze 2010, o 13:48
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Artur
Lokalizacja: WND
Kontakt:

Re: bolero na columbusa

Post autor: Arci9 »

No właśnie mam RNSa nie Columbusa, tak sie przyzwyczaiłem do tego ,że uzywam nazwy Columbus.
Z podświetleniem, to faktycznie chyba tylko lutowanie
Ale mam nadzieję, że sterowanie z kiery kiedyś ktoś mi poprawi.
gospodarstwo agroturystyczne

http://kasztelania.cba.pl/
mariuszk
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2011, o 16:56
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: bolero na columbusa

Post autor: mariuszk »

ja zamieniłem bolero na columbusa u kolegi grygy - super gość przysłam mi navi do domu montaż sam przeprowadziłem w 10 minut
nie działało sterowanie z kierownicy nie mogli mi tego ustawić w ASO więc kolega grygy przysłam mi drugą już zakodowaną i zaczeło śmigać wszystko oprócz rolki głośności.
Przy okazji pobytu w okolicy kolegi grygy ustawił mi to w minutę teraz śmiga wszystko i jest Ok.
Gość zajmuje się tematem i jest naprawdę dobry
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: bolero na columbusa

Post autor: gachul »

mariuszk potwierdzam ... Martin jest naprawde dobrym fachmenem w tych sprawach
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: bolero na columbusa

Post autor: jjumbo »

mariuszk daj jeszcze namiar tel do gościa
i napisz proszę czy na bolero pojawiała się klima podgrzewane fotele? i czy to wszystko masz na columbusie?
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: bolero na columbusa

Post autor: jjumbo »

napisz jeszcze proszę czy masz język polski i czy możesz ogladać dvd podczas jazdy
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
Awatar użytkownika
bandit57
Posty: 203
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 23:34
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 196KM / 410 Nm
Imię: Michał
Kontakt:

Re: bolero na columbusa

Post autor: bandit57 »

jjumbo jak bedziesz kupowal u Martina, to wszystko zrobi tak zeby Ci dzialalo,dvd podczas jazdy, jezyk polski, sterowanie z kierownicy , wyswietlanie klimy i innych pierdoł :) Wiem bo sam sie orientowalem, najlepiej gdybys do niego podjechal na montaz, chetnie podjezdza do Bielsko-Bialej i spokojnie z nim sie dogadasz mimo ze jest Czechem.Numer dostales na priva.
Pozdro.
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: bolero na columbusa

Post autor: jjumbo »

ja bolero zmieniłem już na columbusa i WSZYSTKO JEST OK
Wszystko po założeniu columbusa chodzi jak w bolero: jest wizualizacja radarów cofania,jest wizualizacja climatronica , columbus współpracuje z bluetooth telefonu, nie ma problemu ze współpracą z multifunkcyjną kierownicą , wgrany jest język polski,babeczka objaśnia trasę w navi po polsku,mogę oglądać dvd podczas jazdy,mam wgrane najnowsze mapy,navigacja współpracyje bez problemu z MAXI DOT a to wszystko dzięki Martinowi.
Spotkałem sie z nim w katowicach cała operacja podłączenia trwała ze 20 min.Ze względu na gwarancję i obawy żeby jej nie stracić Martin wyjął Bolero i podłączył Columbusa. Później skonfigurował Columbusa pod mój samochód , po czym wyciągnął Columbusa i założył ponownie Bolero.
Zapłaciłem mu za Columbusa,ramkę(adaptacyjną) i antenę GPS i z tym kompletem pojechałem do ASO na montaż(podpięcie samych złączy).
Oni wyciągneli Bolero podpieli Columbusa i GPS i skasowali 260zł.Później wpisali do książki serwisowej montaż Columbusa.
I mam Columbusa i święty spokój że jak coś by się stało na gwarancji z samochodem to nie przyczepią się do Columbusa w superbie.
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
Awatar użytkownika
Nematode
Posty: 381
Rejestracja: 5 sie 2010, o 19:46
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: bolero na columbusa

Post autor: Nematode »

No ja właśnie zastanawiam się czy nie wymienić Bolero na Columbusa. Rozważam opcję nówki od Martina lub z Bydgoszczy z firmy z aukcji lub z aukcji używkę i nie wiem za bardzo na którą opcję się zdecydować.
Skoda Superb 2 Combi - Elegance powered by 1.8 TSI & DSG7
Obrazek
yogipl
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2011, o 13:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Sochaczew

Re: bolero na columbusa

Post autor: yogipl »

Witam,

Panowie czy Columbus spełnia wasze oczekiwania? Czy działa opcja Traffic w tej nawigacji oraz czy ktoś próbował zainstalować inna nawigację z AM w Superbie?
ODPOWIEDZ