Sprawdzenie historii auta

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
mariuszmuda
Posty: 22
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 17:19
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AVF (130KM, 6b)
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Brodnica

Sprawdzenie historii auta

Post autor: mariuszmuda »

Witam,

mam pytanie jestem właścicielem Skody SUPERB 1.9 TDi 131km, auto sprowadziłem z Niemiec. Chciałbym się dowiedzieć
gdzie mógłbym sprawdzić historie auta (naprawy, przebieg itp.) ASO Skody może czy musi mi udostępnić takie dane?? Czy można taki informacje otrzymać z innego źródła. Proszę o rady i pomoc.

pozdrawiam
Mariusz
Russell

Re: Sprawdzenie historii auta

Post autor: Russell »

Nie wie jak jest ze Skodą ale z AUDI nie ma problemu. Kolega kupił Q7 z Niemiec i w warszawskim salonie dostał całą historię pojazdu. Skoda to ta sama firma więc myślę że będzie podobnie, niestety nie mam nic za darmo.
mariuszmuda
Posty: 22
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 17:19
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AVF (130KM, 6b)
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Brodnica

Re: Sprawdzenie historii auta

Post autor: mariuszmuda »

Hehehe wydatek będzie ale przynajmniej coś się dowiem. Poprzedni właściciel od zarejestrowania auta 05.01.2006r do 05.05.2010r zrobił 175 000 km (ostatni dokument z DEKRY), a od 06.05.2010r do teraz ma niby zrobione 184 000 dziwne dlatego chce to sprawdzić w dwa lata 9 tyś. Mało coś ;(

pozdrawiam
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Sprawdzenie historii auta

Post autor: dato »

No mało :)

Ale to "mało" ile by to nie było to raczej nierejestrowane w bazie online w ASO, więc cudów po sprawdzeniu się nie spodziewaj. Standardowy zestaw rozszerzony bym zrobił - transfuzja wszystkich płynów ustrojowych, pełny przegląd z geometrią + rozrząd niestety...
ODPOWIEDZ