[S2] akcje serwisowe zgłoszone do UOKiK

Awatar użytkownika
Markus-47
Posty: 293
Rejestracja: 16 lis 2013, o 16:46
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 160 KM
Lokalizacja: WROCŁAW

Re: [S2] akcje serwisowe zgłoszone do UOKiK

Post autor: Markus-47 »

Jest znowu jakaś akcja przywoławcza. Nie otrzymałem od Skody jakielkolwiek informacji, ale sprawdziłem tu: http://recall.skoda-auto.com/456/pl-pl

Wyskoczył mi taki komunikat:
Szanowny kierowco, odnaleziono akcję przywoławczą dla Twojego numeru VIN ...............................
Skontaktuj się z naszym Partnerem Serwisowym jak najszybciej, by otrzymać niezbędne informacje o rozwiązaniu problemu i mieć pewność, że Twoje auto jest bezpieczne. Jeśli będziesz potrzebował dodatkowych informacji, skontaktuj się z naszą infolinią. Zapraszamy!

Na infolinii potwierdzili, że akcja jest, ale nie wiedzą czego ona dotyczy.
Jutro zadzwonię do serwisu i zobaczymy co będzie.

Oferty na zakup nowej Skody to wiedzą gdzie co chwilę wysyłać, pamiętają adres i maila, ale o akcji serwisowej echooooo.......
Przypadek i nasze formum spowodowało, że zaglądnąłem i sprawdziłem, tak bym o niczym nie wiedział.
Harry
Posty: 38
Rejestracja: 19 maja 2014, o 07:04
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Piotr
Lokalizacja: Tychy

Re: [S2] akcje serwisowe zgłoszone do UOKiK

Post autor: Harry »

Dla mojego nie odnaleziono. Więc chyba nie wszystkich to dotyczy.
Awatar użytkownika
Markus-47
Posty: 293
Rejestracja: 16 lis 2013, o 16:46
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 160 KM
Lokalizacja: WROCŁAW

Re: [S2] akcje serwisowe zgłoszone do UOKiK

Post autor: Markus-47 »

Dzisiejsza odpowiedź z ASO Skody:

Dzień dobry ,
Dziękuje za zainteresowanie naszym autoryzowanym serwisem marki SKODA.

Akcja fabryczna dedykowana dla pojazdu Skoda Superb o nr VIN: .................. dotyczy aktualizacji oprogramowania sterownika instalacji elektrycznej samochodu.

Nasze pierwsze możliwości terminowe na wykonanie akcji fabrycznej to 25 maja (tj. poniedziałek) godzina 10:30, ewentualnie 26 maja (tj. wtorek) godzina 14:30.

Podczas wykonywania usługi dodatkowo sprawdzimy podstawowe elementy wpływające na bezpieczeństwo w Pana samochodzie takie jak: poziom, płynu chłodzącego, płynu hamulcowego, oświetlenia, ciśnienie w ogumieniu, ważność gaśnicy oraz działanie klaksonu.

Części zakupione w naszym serwisie są oryginalne oraz objęte 2 letnią gwarancją, co gwarantuje Panu spokój i bezpieczeństwo w trakcie dalszej eksploatacji samochodu.
W naszym serwisie zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę, a wszystkie prace prowadzone są przez wykwalifikowany personel zgodnie ze standardami Producenta.
Po każdej wykonanej usłudze zapewniamy bezpłatne mycie samochodu.

Z racji okresu wiosennego gdzie zaczynamy używać klimatyzacji proponuje skorzystać z promocyjnej oferty dezynfekcji klimatyzacji w cenie od 180 złotych.

Na czas pobytu auta w serwisie mogę zaproponować auto zastępcze w cenie od 75 zł ( Skoda Rapid ) Możemy również zamówić taksówkę, użyczyć rower lub może Pan poczekać na miejscu.

Proszę o informację - czy zaproponowane wyżej terminy są dla Pana dogodne, czy wołałby Pan umówić wizytę w innym czasie?

W razie potrzeby wykonania okresowego badania technicznego zachęcam do skorzystania z naszej Stacji Kontroli Pojazdów.

Jeżeli poza powyższymi czynnościami ma Pan dodatkowe prośby lub życzenia to jestem do Pańskiej dyspozycji.

Zachęcam do odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie znajdzie Pan aktualne Oferty Specjalne oraz Oryginalne Akcesoria:
www.centrumwroclaw.pl
Awatar użytkownika
Igan
Posty: 126
Rejestracja: 22 kwie 2018, o 21:04
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [S2] akcje serwisowe zgłoszone do UOKiK

Post autor: Igan »

Zna ktoś szczegóły tej akcji czy to może po prostu 23r6?
maureliusz
Posty: 1882
Rejestracja: 18 sty 2019, o 13:13
Samochód: Superb II 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 200KM / 398Nm
Imię: Maro
Lokalizacja: Myślenice / wioska obok

Re: [S2] akcje serwisowe zgłoszone do UOKiK

Post autor: maureliusz »

Ze względu na diesel Gate... niech się ASO daleko trzymie od mojego komputera...

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Nie oglądaj się na innych. Rób swoje. Najlepiej jak potrafisz.
Awatar użytkownika
Igan
Posty: 126
Rejestracja: 22 kwie 2018, o 21:04
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [S2] akcje serwisowe zgłoszone do UOKiK

Post autor: Igan »

Diesel Gate to właśnie 23r6 :-)
ODPOWIEDZ