SIII Scout vs RAV4 czy zmiana ma sens ???

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2986
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: SIII Scout vs RAV4 czy zmiana ma sens ???

Post autor: orlik »

Przejeździłem 90 tysiecy km w poprzednim aucie na 19, lato-zima.
Przejeździłem 105 tysiecy km w obecnym aucie na 19, lato-zima.
Felgi zdarzyło mi się delikatnie zarysować, żeby było zabawnie trzy razy w okresach letnich o krawężnik, ale nigdy nie rozwaliłem opony czy też samej felgi. Także też nie ma co popadać ze skrajnościami w skrajność, jak się będzie miało pecha to i 15 calowe koło z amortyzatorem można uszkodzić.
nessip
Posty: 47
Rejestracja: 8 wrz 2023, o 11:04
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2024
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Kontakt:

Re: SIII Scout vs RAV4 czy zmiana ma sens ???

Post autor: nessip »

Panowie a mam jeszcze takie pytanie, dotyczące kamer 360. W RAVce mam to tak ustawione, że poniżej 10 czy 15 km/h włącza mi się live view także widzę na wyświetlaczu co mam przód/tył i boki. Czy w Superbie też da się tak ustawić ? Mam wrażenie, że gdzieś już o to pytałem ale odpowiedzi chyba brak :)

Pozdr,
n.
Obrazek
Pozdr,
n.
artho
Posty: 1106
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 17:55
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: SIII Scout vs RAV4 czy zmiana ma sens ???

Post autor: artho »

Można to włączyć ręcznie (włączając przycisk czujników parkowania). Nie zgaśnie póki nie przekroczymy jakiejś prędkości. Nie widziałem opcji autmatycznego włączania.
nessip
Posty: 47
Rejestracja: 8 wrz 2023, o 11:04
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2024
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Kontakt:

Re: SIII Scout vs RAV4 czy zmiana ma sens ???

Post autor: nessip »

artho pisze: 2 gru 2023, o 15:50 Można to włączyć ręcznie (włączając przycisk czujników parkowania). Nie zgaśnie póki nie przekroczymy jakiejś prędkości. Nie widziałem opcji autmatycznego włączania.
Dzięki wielkie. No to tu niestety minus dla Superba bo to bardzo wygodna funkcja.

Pozdr,
n.
Obrazek
Pozdr,
n.
artho
Posty: 1106
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 17:55
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: SIII Scout vs RAV4 czy zmiana ma sens ???

Post autor: artho »

nessip pisze: 2 gru 2023, o 16:20
artho pisze: 2 gru 2023, o 15:50 Można to włączyć ręcznie (włączając przycisk czujników parkowania). Nie zgaśnie póki nie przekroczymy jakiejś prędkości. Nie widziałem opcji autmatycznego włączania.
Dzięki wielkie. No to tu niestety minus dla Superba bo to bardzo wygodna funkcja.

Pozdr,
n.
Najlepiej to chyba Discovery rozwiązał z kamerami od spodu
ODPOWIEDZ