Hak - części

david_n
Posty: 3
Rejestracja: 24 gru 2022, o 21:52
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Lokalizacja: Bochnia

Hak - części

Post autor: david_n »

Cześć,
dwa tygodnie temu zamówiłem w ASO komplet części do montażu oryginalnego, składanego haka. Powiedzieli mi 10 dni roboczych na skompletowanie. Dziś mi powiedzieli, że części nie ma i nie są w stanie powiedzieć kiedy przyjdą. Ktoś przerabiał ostatnio ten temat? Faktycznie jest problem, żeby kupić hak? Zastanawiam się czy nie zmienić koncepcji i nie zamontować czegoś lepiej dostępnego.
kefirek
Posty: 393
Rejestracja: 16 lis 2020, o 18:17
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Hak - części

Post autor: kefirek »

Ja się wczoraj pytałem to powiedzieli, mi że hak jest jakaś niby jedna sztuka w Niemczech do wzięcia ale nie gwarantuję czy to nie pomyłka systemu. Jakkolwiek nie dali mi listy części. Podzielisz się? :)

Masz przygotowanie pod hak u siebie czy nie?
david_n
Posty: 3
Rejestracja: 24 gru 2022, o 21:52
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Lokalizacja: Bochnia

Re: Hak - części

Post autor: david_n »

kefirek pisze: 5 lip 2023, o 12:14 Ja się wczoraj pytałem to powiedzieli, mi że hak jest jakaś niby jedna sztuka w Niemczech do wzięcia ale nie gwarantuję czy to nie pomyłka systemu. Jakkolwiek nie dali mi listy części. Podzielisz się? :)

Masz przygotowanie pod hak u siebie czy nie?

Nie mam listy części, próbuję ją właśnie uzyskać, jak mi się coś uda to wrzucę.
Nie mam przygotowania pod hak. Z tego co mi powiedzieli, to jeśli chodzi o chłodzenie to wymagana jest tylko wymiana jakiejś kratki w zderzaku z przodu, żeby odsłonić chłodnicę.
bawl
Posty: 203
Rejestracja: 22 cze 2018, o 22:17
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)

Re: Hak - części

Post autor: bawl »

Wejdzie w dział zrób to sam i znajdziecie mój tutorial montażu haka. Tam jest wykaz części
ODPOWIEDZ