Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
AndrzejBer
Posty: 4
Rejestracja: 9 lis 2021, o 07:27
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 280
Imię: Andrzej

Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: AndrzejBer »

Witam!

Chciałem rozeznać się za ile można wystawić Superba III Kombi. Autko 2.0 TSI 280KM, 2017 rok. Wersja L&K wyposażenie maks bez dachu szklanego. Nalot 100tyś. Serwis ASO na wszystko mam fv. Dodatkowo komplet opon letnich Michelin. Auto cały czas w moich rękach. Jestem pierwszym właścicielem. Chciałem go wystawić za 110 tyś? Liczę na szybką sprzedaż. Co myślicie?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
coolmobil
Posty: 440
Rejestracja: 24 lis 2019, o 06:44
Samochód: Superb III 4x4
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: coolmobil »

Patrząc po cena używanych auto za taka cenę szybko zejdzie jeśli faktycznie auto bez dodatkowej historii.
Myśle ze można więcej oczekiwać za takie suto chyba ze faktycznie masz pilna potrzebę sprzedaży


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
baarttbaartt
Posty: 422
Rejestracja: 16 cze 2019, o 07:44
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: baarttbaartt »

Dokładnie.
Ja swojego S3 sportline 272KM 2019r, przebieg 50kkm full opcja planuje za 160k pln wystawić.
Takie czasy ze brakuje dobrych krajowych aut używanych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
coolmobil
Posty: 440
Rejestracja: 24 lis 2019, o 06:44
Samochód: Superb III 4x4
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: coolmobil »

Ja prawdopodobnie swoje S3 1.8 TSi Style z 2017 z przebiegiem poniżej 70k będę wystawiał za około 1-2 tyg za jakieś 95k PLN


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SE7
Posty: 200
Rejestracja: 10 lut 2020, o 19:09
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: SE7 »

Zadam tylko jedno pytanie - co w zamian i za ile chcecie kupić?
Ja sprzedałem Sportline w ciągu tygodnia.
Awatar użytkownika
baarttbaartt
Posty: 422
Rejestracja: 16 cze 2019, o 07:44
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: baarttbaartt »

Ja mam już zamówione Q7 55 tfsie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
coolmobil
Posty: 440
Rejestracja: 24 lis 2019, o 06:44
Samochód: Superb III 4x4
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: coolmobil »

SE7 pisze:Zadam tylko jedno pytanie - co w zamian i za ile chcecie kupić?
Ja sprzedałem Sportline w ciągu tygodnia.
Ja nic nie będę kupował Obrazek
Firma mi sprezentuje nowa RAV4 Hybrydę 4x4 Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zalezi
Posty: 393
Rejestracja: 20 sie 2020, o 16:06
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: zalezi »

AndrzejBer pisze:Witam!

Chciałem rozeznać się za ile można wystawić Superba III Kombi. Autko 2.0 TSI 280KM, 2017 rok. Wersja L&K wyposażenie maks bez dachu szklanego. Nalot 100tyś. Serwis ASO na wszystko mam fv. Dodatkowo komplet opon letnich Michelin. Auto cały czas w moich rękach. Jestem pierwszym właścicielem. Chciałem go wystawić za 110 tyś? Liczę na szybką sprzedaż. Co myślicie?

Pozdrawiam!
Wystawiasz FV?
pankracy
Posty: 182
Rejestracja: 25 gru 2019, o 12:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: pankracy »

Superby już przegoniły cenowo Audi A6 i BMW 5. Nie umię sobie tego wytłumaczyć. Rozmawiałem.z chrześniakiem. Sprzedaje Superba w Polsce i ściaga A6 z niemiec i jeszcze mu ma zostać kasa po opłatach. Dowal cene 160tys ludzie nie dojedzą a dopłacą
Awatar użytkownika
coolmobil
Posty: 440
Rejestracja: 24 lis 2019, o 06:44
Samochód: Superb III 4x4
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: coolmobil »

Nie wiem czy aż tak, może patrząc z punktu widzenia utraty wartość vs cena zakupu to faktycznie może być prawda.
Nie ukrywajmy rynek teraz zwariował.
Brakuje aut nowych z salonów, czymś trzeba zapełnić rynek, wiec używane, szczególnie zadbane i w dobrym stanie, auta zyskują.

Ostatnio czytałem artykuł na ten temat.
Wypowiadał się jakiś handlowiec z salonu, ze sprzedali nowe aut, po pół roku odkupili to auto od właścicielki ciut drożej niż zapłaciła za nowe, a sami sprzedali jeszcze drożej. Wspomniane było ze chyba 5-7k PLN drożej niż nowe w katalogu, ale jak zauważył sprzedawca nowych nie ma.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
baarttbaartt
Posty: 422
Rejestracja: 16 cze 2019, o 07:44
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: baarttbaartt »

Ponad 40 lat temu tez tak było z autami:) używane były droższe niż nowe.
Kto by pomyślał ze teraz opłaca się trzymać używana Skodę bo jej wartość rośnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pankracy
Posty: 182
Rejestracja: 25 gru 2019, o 12:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: pankracy »

Jest w za duzo pieniadza w obiegu w polsce. Zobaczcie ceny nieruchomosci w polsce i w Europie. Podobna sytuacja.
Z ciekawosci w wyszukiwarce Moble de dałem trzy auta na raz Superb, A6, BMW5. Dajemy moc od 170KM żeby wszystkie 1.6Tdi odpadły Ja tam widze auta wymieszane. I duuuzo tańsze niż w Polsce. :roll:
pankracy
Posty: 182
Rejestracja: 25 gru 2019, o 12:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: pankracy »

Dodam jeszcze, że rynek Superbow to 90% auta firmowe. Ilu oczekujacych to osoby kupujace prywatnie 2? Byłem ja, Big, może ktoś więcej? Forum to 90% służbowki lub kupione poflotowe auta. Czy kupić poflotówke w polsce czy w niemczech jeden ciort. Auta te to nie 15 letnie dziadki a auta 3,4 max 5 letnie. Ktore czy w polsce czy w niemczech są tak samo serwisowane żeby mieć gwarancje.
A bajki dilerow, ze ktoś tam kupił i diler po kilku latach wiecej mu zapłacił to zwykłe lanie wody i marketing. To jak iscie na komis i pytatnie o auto? Pan z Radomia? Nie, ja nie. A bo klient już jedzie. Ale skoro pan jest pierwszy...Poogladam auto zostawie numer i mówie jak klient z Radomia nie kupi to ja kupie. Zostawiam numer. Potem telefon kient z Radomia nie dojechał auto mu się popsuło i inne bajery.
Wystaw maxa ile się da. Dzisiaj ludzie mają za duzo pieniedzy i dają sie rolować jak dzieci, bo mu ktoś podkupi i się nie handlują.
AndrzejBer
Posty: 4
Rejestracja: 9 lis 2021, o 07:27
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 280
Imię: Andrzej

Re: Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: AndrzejBer »

zalezi pisze: 13 lis 2021, o 23:00
AndrzejBer pisze:Witam!

Chciałem rozeznać się za ile można wystawić Superba III Kombi. Autko 2.0 TSI 280KM, 2017 rok. Wersja L&K wyposażenie maks bez dachu szklanego. Nalot 100tyś. Serwis ASO na wszystko mam fv. Dodatkowo komplet opon letnich Michelin. Auto cały czas w moich rękach. Jestem pierwszym właścicielem. Chciałem go wystawić za 110 tyś? Liczę na szybką sprzedaż. Co myślicie?

Pozdrawiam!
Wystawiasz FV?
Niestety tylko umowa kupna sprzedaży :/
AndrzejBer
Posty: 4
Rejestracja: 9 lis 2021, o 07:27
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 280
Imię: Andrzej

Re: Sprzedaż 2.0 TSI Superb

Post autor: AndrzejBer »

A jak to jest z tym podatkiem?

Ostatnia rata leasingu była już wykupem moim stąd na fv mam 10.05. A auto zarejestrowane już na mnie było 20.05. To pół roku liczymy od daty zakupu czy rejestracji? Chciałem sprzedać jeszcze w tym roku ale chyba nie da rady.... A płacić im te 18% mi się nie uśmiecha.
ODPOWIEDZ