Łopatki DSG

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
Kuster
Posty: 1039
Rejestracja: 10 paź 2020, o 08:22
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: 216KM/455NM
Imię: Łukasz

Re: Łopatki DSG

Post autor: Kuster »

Ludki! A może będziecie w stanie mi podpowiedzieć...

Chce założyć do siebie kierownicę z manetkami
Podobno sam montaż jest P&P i nie trzeba nic programować

Ale!
Świruje mi pokrętło funkcyjne z prawej strony i nie wiem czy idzie je jakoś naprawić/przeczyścić
Zaś w kierownicy którą chce kupić podobno wszystko pięknie działa ale zamiast słuchawki z telefonu jest napis VIEW

czy to mimo wszystko po montażu będzie działać jak że słuchawką czy to może będzie już inna funkcja?
Chyba że idzie te przyciski pokombinować i sam scroll przełożyć?
Jak dbasz tak masz
Awatar użytkownika
jaro321
Posty: 325
Rejestracja: 9 lis 2015, o 17:36
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 534/660
Imię: Jarek
Lokalizacja: W-wa

Re: Łopatki DSG

Post autor: jaro321 »

Jeśli założysz kierownicę z łopatkami i multifunkcją z przyciskiem view, a nie masz cyfrowych zegarów to przycisk będzie nieaktywny.
Jestem właśnie na etapie wymiany kierownicy z łopatkami na kierownicę z podgrzewaniem. Kupiłem kiere z przyciskiem view i u mnie po zmianie przycisk nie działał. Musiałem kupić inną multifunkcję z obsługą grzania i manetek, bo moja nie miała obsługi grzania i nie można było przełożyć multifunkcji z tego powodu.
A i jeszcze jedno - twoja multifunkcja na 99% nie ma obsługi manetek więc jej przełożenie do nowej kiery nic nie da - nie będzie gdzie wpiąć kabla od manetek.
Najlepiej szukać kierownicy od razu z właściwą multifunkcją.

Szukaj takiej kierownicy:
okrągła - 3V0419091M, 3V0419091S
ścięta na dole - 565419091E, 5E0419091BC

Multifunkcja z obsługą manetek i telefonu - 3V0919719B
ODPOWIEDZ