Columbus + rejestratory P/T?

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
refiko
Posty: 16
Rejestracja: 20 gru 2020, o 20:42
Samochód: Superb II
Silnik: 1.6TDI CAYC (105KM)
Aktualnie: 130
Imię: Dawid

Columbus + rejestratory P/T?

Post autor: refiko »

W mojej superb mam navi Columbus.
Czy da się kupić wideorejestrator z kamerą na przód i tył, podłączyć to jakoś pod navi po ty, aby tylny rejestrator robił również za kamerę cofania? Nie chce rejestratora z wyświetlaczem tylko jakoś podłączyć taki set do mojej navi. Jestem gotów wymienić oryginalne radio na coś innego, aby móc zmontować taki zestaw/ taką funkcjonalność. Oczywiście chciałbym wykorzystać ekran nawi do wyświetlania obrazu z tylnej kamerki podczas cofania, a jednocześnie aby dalej taka kamerka pełniła rolę rejestratora
sowalski
Posty: 19
Rejestracja: 4 sty 2014, o 12:54
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2014
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Columbus + rejestratory P/T?

Post autor: sowalski »

Jeśli znalazłbyś jakiś rejestrator którego tylna kamera przesyła obraz w formacie CVBS do kamery przedniej to przy rozdzieleniu tego sygnału i użyciu konwertera CVBS -> RGB i podłączeniu do columbusa teoretycznie mógłbyś uzyskać taki efekt. Co nie zmienia faktu ze byłoby to bez sensu. Kamerę tylna do rejestratora montuje się tak żeby „widziała jak najdalej” w tył zaś kamerę cofania tak żeby pokazywała okolice zderzaka. Plus nagrywanie byłoby w bardzo słabej słabej jakości. Lepiej po prostu zamontuj kamerę cofania z passata w klamce i osobno jakiś przyzwoity rejestrator z opcja wpięcia kamery tylnej (np 70 mai A800).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ