Kto zna komis w Mysłowicach

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
wotr202
Posty: 48
Rejestracja: 7 gru 2017, o 17:34
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Imię: Paweł

Kto zna komis w Mysłowicach

Post autor: wotr202 »

Mam pytanie do członków forum. Znalazłem ogłoszenie, które wydaje mi sie interesujące, sprzedający Samochodykrajowe.eu ma 2 superby. Pytanie, czy ktoś z członków forum miał doczynienie z tym komisem, może oglądał tam samochody.
Poniżej link do ogłoszenia

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-sup ... DjhtU.html

Było już pytanie o ten komis ale niestety nie było żadnej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
MILeq
Posty: 283
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 12:42
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Kto zna komis w Mysłowicach

Post autor: MILeq »

Na zdjęciach wygląda ładnie. Nie wiem tylko po cholerę pomalowali szybę przednią na zielono :mrgreen: . Ktoś tam jest fanem fotoszopa...
wotr202
Posty: 48
Rejestracja: 7 gru 2017, o 17:34
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Imię: Paweł

Re: Kto zna komis w Mysłowicach

Post autor: wotr202 »

No tyle co na zdjęciach to wiem, być może z samochodem jest wszystko ok, a może jednak po cos ten lifting zdjęć jest robiony. Nigdzie nie moge znaleźć opinii na temat tego komisu
jacek75
Posty: 9
Rejestracja: 25 sie 2020, o 11:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kto zna komis w Mysłowicach

Post autor: jacek75 »

Dwa tygodnie temu oglądałem tam Octavię:
https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-oct ... DielT.html
Zdawałem sobie sprawę, że zdjęcia są podrasowane ale na żywo auto wygląda zdecydowanie gorzej. Zwłaszcza stan lakieru zupełnie nie przypomina tego ze zdjęć.
Jeśli masz blisko, jedź i sam się przekonaj. Ale więcej niż 250 km w obie strony to moim zdaniem strata czasu...
wotr202
Posty: 48
Rejestracja: 7 gru 2017, o 17:34
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Imię: Paweł

Re: Kto zna komis w Mysłowicach

Post autor: wotr202 »

Dzięki za info, superb podobno dziś sprzedany, może nowy właściciel pojawi się na forum. Ja znalazłem w Warszawie, jak przyprowadzę to sie pochwale i ewentualnie polecę sprzedawcę, bo jeszcze kilka sztuk superbów na placu stoi.
ODPOWIEDZ