Kodowanie

Hardox
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2019, o 14:30
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AJM (115KM)

Kodowanie

Post autor: Hardox »

Witam, czy ktoś ma pojęcie jak za pomocą vcds wyłączyć podwójne ryglowanie drzwi. Dodam że nie chodzi mi o to żeby po przekroczeniu prędkości 15 km/h drzwi się ryglowały, tylko o to aby od wewnątrz podczas otwierania drzwi otwarły się po jednym pociągnięciu za klamkę.
KucykWstodole
Posty: 14
Rejestracja: 15 mar 2021, o 18:04
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AVF (130KM, tiptronic)
Imię: KucykWstodole

Re: Kodowanie

Post autor: KucykWstodole »

Nie ma czegoś takiego jak podwójne ryglowanie. Po prostu pierwsze pociągnięcie wewnętrznej klamki odryglowujesz drzwi (czyli bolec zamka idzi do góry) , a drugie pociągnięcie otwiera drzwi. Myślę że jak wsiadziesz do auta i bez odpalania czy też jazdy autem drzwi otwierają się za pierwszym pociagnieciem klamki wewnętrznej.Ale po jezdzie lub jak sam od środka zaryglujesz drzwi to albo przyciskiem odblokowujesz wszystkie drzwi lub pociagasz 2 krótkie klamkę wewnętrzna. Od cała zagadka 🙂
piotraskbw
Posty: 797
Rejestracja: 16 lis 2017, o 21:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 195KM / 420Nm
Lokalizacja: LDZ

Re: Kodowanie

Post autor: piotraskbw »

Hardox pisze: 13 wrz 2020, o 14:45 Witam, czy ktoś ma pojęcie jak za pomocą vcds wyłączyć podwójne ryglowanie drzwi. Dodam że nie chodzi mi o to żeby po przekroczeniu prędkości 15 km/h drzwi się ryglowały, tylko o to aby od wewnątrz podczas otwierania drzwi otwarły się po jednym pociągnięciu za klamkę.
A nie masz za mocno naciągniętej tej krótkiej linki na klamkę? Spróbuj ją poluzować o 2-3 ząbki :)
Jeśli kupiłeś grafitowego Superba, to się odezwij na PW, powiem Ci wszystko o tym aucie (charakterystycznym znakiem jest, to że grill na masce jest przedliftowy a auto poliftowe).
ODPOWIEDZ