przesyłka-kurier

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
Awatar użytkownika
grzechol
Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 21:03
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

przesyłka-kurier

Post autor: grzechol »

słuchajcie, orientuje się ktoś może w jakiej firmie kurierskiej najtaniej i bezproblemowo wyjdzie przesyłka 4 opon i 4 felg aluminiowych??
Jak w firmach kurierskich słyszą że to opony to albo nie można albo najlepiej to na palecie.... i kupe kasy wołają za to.... może macie jakieś fajne porady w tym temacie??? :) Potrzebuje transport tego z Gorzowa Wlkp. do Olsztyna...
Obrazek
Qba30
Posty: 101
Rejestracja: 17 paź 2011, o 21:58
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Katowice

Re: przesyłka-kurier

Post autor: Qba30 »

Nasza firma korzysta z usług GLSa
Koszt wysyłki paczki do 30 kg to 15 zł, palety wysyłamy innym przewoźnikiem za 99 zł. Ostatnio wysyłałem opony razem z felgami w 4 osobnych przesyłkach (opony były na felgach) i wyszło to 4 x 15 zł = 60 zł. Zapakuj w jakiś karton, naklej naklejkę SZKŁO, ślij i nie mów co to jest. Warto też ubezpieczyć przesyłkę.
Podane ceny są niskie bo mamy stałą umowę, jeśli takowej nie masz to pogadaj z kimś kto ma. Jestem przekonany, że i tak taniej wyjdzie wysyłka 4 osobnych paczek.
marekx
Posty: 30
Rejestracja: 9 paź 2011, o 22:55
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: Polska

Re: przesyłka-kurier

Post autor: marekx »

Skorzystaj z kurier-broker.pl wyliczyć tam możesz sobie każdym kurierem, ja ostatnio wysyłałem koła 17tki z oponami kurierem UPS w 2paczkach to zapłaciłem nie całe 70zl, oczywiście przez kurier-broker.pl
ODPOWIEDZ