Felgi już nie DOTZ a ruskie KUTE :)

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
Sebastian_M26
Posty: 1707
Rejestracja: 26 lut 2010, o 18:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Aktualnie: seria 188KM/270Nm
Lokalizacja: Katowice

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: Sebastian_M26 »

Proszę nie mieszać AEZ i Dotz z chińczykami z allegro. Felgi AEZ czy Dotz w cenach 400-800zł/1szt. nie odchodzą jakością od felg OEM, które w przypadku Superba są produkowane przez Ronal. A np. felga AEZ Forge A kosztuje od 4 do 6tyś zł za 1szt.
PANIE WŁADZO, MA PAN RACJĘ, NIESTETY ZDARZYŁO MI SIĘ PRZEKROCZYĆ PRĘDKOŚĆ, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE BYŁO TO BARDZO NIEODPOWIEDZIALNE, ŻE NARAZIŁEM INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE ... JECHAŁEM SZYBKO, GDYŻ LUBIĘ ZAPIERDALAĆ...
frytol
Posty: 346
Rejestracja: 29 lip 2010, o 18:37
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Aktualnie: 267, 351
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: frytol »

Faktycznie źle to trochę ująłem, DOTZ czy AEZ to zdecydowanie klasa wyżej od chińczyków z Allegro i innych wynalazków, które udają jakąś markę - Rota.
Awatar użytkownika
JOY
Posty: 160
Rejestracja: 29 lis 2010, o 22:41
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 150 KM
Imię: Bartek
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: JOY »

Panowie wielkie dzięki i UWAGA !!! Felgi kute można mieć za 722 zł/ szt !
Na stronie podanej przez Sebastiana http://www.felgikute.pl/felga_kuta/94" onclick="window.open(this.href);return false;
wybrałem model L78 firmy SLIK :) Teraz tylko zastanawiam się nad kolorem :)

Aaa Panowie jaki mamy wielki otwór w S2/O2 ?
Moja ewolucja: FSO1500>Renault Clio>Renault Megane>Subaru Impreza WRX>Saab900>Honda Accord>O2-czarna zgniotka>Superb2 1.8TSI rosso> FORD FOCUS 3 :)
Obrazek 3 felgi stalowe ori za 100 zł wsio oddam
Sebastian_M26
Posty: 1707
Rejestracja: 26 lut 2010, o 18:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Aktualnie: seria 188KM/270Nm
Lokalizacja: Katowice

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: Sebastian_M26 »

Na 99% to będzie 57,1mm a dokładnie to 7x16, ET45, 5/112, 57,1 mm.
Ale kup chociaż 17-ke i nie zapomnij zapytać o rabat.
PANIE WŁADZO, MA PAN RACJĘ, NIESTETY ZDARZYŁO MI SIĘ PRZEKROCZYĆ PRĘDKOŚĆ, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE BYŁO TO BARDZO NIEODPOWIEDZIALNE, ŻE NARAZIŁEM INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE ... JECHAŁEM SZYBKO, GDYŻ LUBIĘ ZAPIERDALAĆ...
Awatar użytkownika
macki111
Posty: 171
Rejestracja: 17 cze 2010, o 19:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Maciek
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: macki111 »

Ja polecam Ronal R47 http://www.ronal001.mx-live.com/default.aspx" onclick="window.open(this.href);return false; , ja na zimę kupiłem ale 16 i spisały się świetnie na naszych dziurach. Znajomy ma je na lato w BMW 535D, tylko że 17 i wyglądają zajefajnie. Naprawdę polecam. Ja zastanawiałem się czy nie kupic jeszcze takich sobię na lato 17 zamiast trifid, ale takie same fele latem i zimą to chyba przesada.
Sebastian_M26
Posty: 1707
Rejestracja: 26 lut 2010, o 18:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Aktualnie: seria 188KM/270Nm
Lokalizacja: Katowice

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: Sebastian_M26 »

Tak w formie ciekawostki:
Ruska felga AG Forged SMK Monoblock AG3-SMK26, w rozm.17x7.5 o wadze 4,31 kg
PANIE WŁADZO, MA PAN RACJĘ, NIESTETY ZDARZYŁO MI SIĘ PRZEKROCZYĆ PRĘDKOŚĆ, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE BYŁO TO BARDZO NIEODPOWIEDZIALNE, ŻE NARAZIŁEM INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE ... JECHAŁEM SZYBKO, GDYŻ LUBIĘ ZAPIERDALAĆ...
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: jjumbo »

a co powiecie o tej feldze do czarnej kombi http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/o ... 6,szi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
Awatar użytkownika
Misiektt
Posty: 1213
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:28
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 296KM / 377NM
Imię: Marcin

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: Misiektt »

Ja mam takie :)
Obrazek

Do Bani perspektywa ale na żywo prezentują się godnie.

Te co wybrałeś moim skromnym zdaniem będą za czarne. Ale felga fajna a czy pasuje kwestia gustu :)
Awatar użytkownika
Stembor
Posty: 265
Rejestracja: 9 gru 2010, o 22:47
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: ES/WY

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: Stembor »

wyglądają drapieżnie...
1.8TSI Platinum plus parę dodatków,
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 737
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: rowerek »

Misiektt pisze:Ja mam takie :)
Obrazek
Wyglądają beznadziejnie... (sorry)
Takie 'wannabe gangster - style'... Na dodatek za szeroki rant. Zupełnie nie pasuje do Superba. Lepiej by było gdyby miał chociaż delikatnie spolerowany rant na całym obwodzie a nie takie fikuśne przedłużenie wzoru ramion...

jjumbo jeżeli koniecznie felgi z czarnymi akcentami i troszke agresywniejsze to moim zdaniem lepiej będą pasowac te:
BBS CS
FSW Novaro 01
ASA GT1
BORBET Design BS 5
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: gachul »

jjumbo pisze:a co powiecie o tej feldze do czarnej kombi http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/o ... 6,szi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
mi sie to OZety podobają... trzeba by to w jakiś konfigurator wstawić
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
Misiektt
Posty: 1213
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:28
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 296KM / 377NM
Imię: Marcin

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: Misiektt »

rowerek pisze:
Wyglądają beznadziejnie... (sorry)
Takie 'wannabe gangster - style'... Na dodatek za szeroki rant. Zupełnie nie pasuje do Superba. Lepiej by było gdyby miał chociaż delikatnie spolerowany rant na całym obwodzie a nie takie fikuśne przedłużenie wzoru ramion...
A skąd ty wiesz co pasuje :) Jakiś patent na to jest ? Moim zdaniem pasuje twoim nie i do tego powinna się ograniczyć twoja wypowiedź.

Jak auto będzie zrobione to będzie pasować wszystko :)
Awatar użytkownika
edeks
Posty: 281
Rejestracja: 21 paź 2010, o 10:42
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: edeks »

Misiektt, masz lusterka jak w Audi S-line i chrom na klamkach, czy tak się światło odbija? Bo nawet ciekawie to wygląda :) Co do felg, to każdy ma to, co mu pasuje - ja świadomie 16 Spectrum, bo wygrał komfort i dziury niestety.
Suberb combi 1,8 TSI DSG to dobry wybór :)
Awatar użytkownika
Misiektt
Posty: 1213
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:28
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 296KM / 377NM
Imię: Marcin

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: Misiektt »

edeks na razie są lusterka ze stalki i klameczki i wiele innych rzeczy jak skończę całe auto to pokażę. W przyszłym tyg. jadę w końcu robić wydech :)
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 737
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Felgi DOTZ Freeride peak 7x16 ET48

Post autor: rowerek »

Misiektt pisze:A skąd ty wiesz co pasuje Jakiś patent na to jest ? Moim zdaniem pasuje twoim nie i do tego powinna się ograniczyć twoja wypowiedź. Jak auto będzie zrobione to będzie pasować wszystko
Człowieku, wyluzuj trochę... Jesteś na forum internetowym a więc zamieszczając zdjęcia swoich modyfikacji powinieneś liczyć się z tym, że mogą one podlegać ocenie innych użytkowników i KAŻDY ma prawo napisać co o takich modyfikacjach sądzi (jeżeli oczywiście nie obraża innych użytkowników). W mojej ocenie te felgi nie pasują, a to, że napisałem dlaczego nie jest atakiem, tylko MOIM spostrzeżeniem więc nie musisz się tak obruszać.
Co do patentu. MOIM zdaniem jest jeden. Nie robić niepotrzebnie z auta 'choinki' i zakładać wszystkiego co jest w katalogu tuningowym (no offence). Wrzuciłeś zdjęcie swojego samochodu (jakiś czas temu chyba edytowałeś post bo zdjęcie zniknęło) i zauważyłem jedną rzecz. Nie wiem czy jest to etap przejściowy czy tak ma być ale polakierowałeś w kolor górną część atrapy na masce co raczej jest zabiegiem mającym na celu nadanie autu charakteru incognito/taki cicho-ciemny zabijaka :twisted: Zwłaszcza w czarnym kolorze wygląda to super (kiedy wszystkie chromowane elementy idą w kolor). Z drugiej strony chromowane lusterka i klamki MI OSOBIŚCIE średnio do tego pasują. Tak samo jak chromowana ramka tablicy rejestracyjnej.
To tak dla zamknięcia tego tematu. Sorry za OT. Misiektt, żeby było jasne. To nie jest żaden atak z mojej strony czy coś. Po prostu moim zdaniem forum jest od tego, żeby się dzielić opiniami. Wszystkimi. Zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi. Koniec końców to Tobie ma się podobać ;)
ODPOWIEDZ