Superb III 4x4 L&K Webasto panorama, wszystko z wyposażenia

Tutaj możesz zamieścić ogłoszenie sprzedaży.
Regulamin forum
1. Za treść ogłoszeń wyłączną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
2. Ogłoszenia umieszczane w tym dziale muszą zawierać:
- cenę
- możliwości kontaktu
- zdjęcia
- ewentualny link do portali sprzedażowych
4. Posty stanowiące dyskusję w wątkach muszą dotyczyć tylko i wyłącznie przedmiotów których dotyczy wątek.
5. Zabronione jest komentowanie ogłoszeń w nieuprzejmy sposób
6. Pisanie nowych wątków jak i w istniejących możliwe jest tylko przez czynnych uczestników forum.
Melon
Posty: 46
Rejestracja: 28 wrz 2013, o 18:08
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Krzysztof

Superb III 4x4 L&K Webasto panorama, wszystko z wyposażenia

Post autor: Melon »

Witam. Przymierzam się do sprzedaży Mojej SIII w wersji liftback. 2017 rok 190km 4x4, 190KM tdi, brazowylakier, wnętrze brązowe, Webasto, szklany dach, wentylacja, grzane 4 fotele, wentylacja foteli, gniazdko 230v, roletki w drzwiach itd. Brałem wszystko z listy mało czego brakuje chyba tylko TV, hak fabryczny też jest bo skuter wodny 3 razy ciągnąłem, podgrzewana szyba czołowa generalnie wszystko co można było mieć to jest. Mam ją od nowości i czas na zmianę. Hamulce nowe wszystkie (klocki tarcze), 100% serwis od początku do dzisiaj w ASO. Lakier 100% oryginał nigdy żaden element nie malowany. Jak myślicie ile wyceniać ? Faktura 23%.
Awatar użytkownika
StRaDiVaRiUs
Posty: 105
Rejestracja: 22 lut 2024, o 08:28
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: SERIA CJXA
Imię: Michał
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Superb III 4x4 L&K Webasto panorama, wszystko z wyposażenia

Post autor: StRaDiVaRiUs »

Taki egzemplarz wrzuciłbym wyżej niż średnia i sprawdził zainteresowanie. Diesel 2017 w L&K zacząłbym od 95.000. Wrzuć dodatkowo zdjęcia wydruków z przeglądów i pełnego wyposażenia i szczegółów na jakiś dysk google czy coś.

No i nie rób cukierkowego handlarskiego ogłoszenia typu: igła, świetny stan, bez wkładu finansowego, doinwestowany egzemplarz, bo tego na portalach jest pełno. Zrób normalny opis typu - pierwszy właściciel, serwis w ASO i pisz w pierwszej osobie (np. wybierałem wyposażenie pod siebie dlatego jest hak). Nie pisz o samochodzie, że ma to i tamto, tylko, że Ty wybrałeś/zrobiłeś/kupiłeś. Koniecznie daj VIN, datę pierwszej rejestracji i tablice rejestracyjne. Kupowałem teraz auto przez 3 miesiące i rzygać się chce ogłoszeniami, które są odpicowane, bo handlarz chce zarobić, a historii serwisowej nie ma bo wszystko jest cacy, "nic nie stuka nic nie puka". No i historia użytkowania auta na pewno pomoże, bo ludzie lubią kupować coś realnego, a nie bajki "sama wróciła na kołach od starszej Pani z Berlina".

BTW. Jaki przebieg?
Melon
Posty: 46
Rejestracja: 28 wrz 2013, o 18:08
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Krzysztof

Re: Superb III 4x4 L&K Webasto panorama, wszystko z wyposażenia

Post autor: Melon »

Przebieg obecnie to 210t ostatnia wizyta w ASO na przeglądzie i oleju to 206t. Muszę przełożyć koła na lato bo na zimę mam paskudne stalowe oryg felgi ale sam wiesz jak to wygląda wówczas.
Awatar użytkownika
StRaDiVaRiUs
Posty: 105
Rejestracja: 22 lut 2024, o 08:28
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: SERIA CJXA
Imię: Michał
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Superb III 4x4 L&K Webasto panorama, wszystko z wyposażenia

Post autor: StRaDiVaRiUs »

Melon pisze: 17 mar 2024, o 09:37 Muszę przełożyć koła na lato bo na zimę mam paskudne stalowe oryg felgi ale sam wiesz jak to wygląda wówczas.
Przekładaj bez zastanowienia. Koła stalowe wrzuć na osobnych zdjęciach.
Awatar użytkownika
StRaDiVaRiUs
Posty: 105
Rejestracja: 22 lut 2024, o 08:28
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: SERIA CJXA
Imię: Michał
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Superb III 4x4 L&K Webasto panorama, wszystko z wyposażenia

Post autor: StRaDiVaRiUs »

Melon pisze: 17 mar 2024, o 09:37 Przebieg obecnie to 210t ostatnia wizyta w ASO na przeglądzie i oleju to 206t.
To spodziewaj się, że większość kupujących będzie psioczyć na przebieg (niestety w Polsce nikt nie rozumie, że sposób jazdy ma znaczenie). Tym bardziej wrzuć wszystkie zdjęcia przeglądów w ASO. Znacznie łatwiej będzie Ci sprzedać auto udokumentowane i pokazane, że nie masz nic do ukrycia. Wymieniałeś co 30 czy chociaż 15 tys. km?
ODPOWIEDZ