Uchwyt na kubek/puszkę cupholder ???

nessip
Posty: 47
Rejestracja: 8 wrz 2023, o 11:04
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2024
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Kontakt:

Re: Uchwyt na kubek/puszkę cupholder ???

Post autor: nessip »

Sdss pisze: 1 mar 2024, o 21:53 Wstaw no aukcje.
Człowiek nie ma wystawionych na aukcji...skontaktowałem się z nim na priv. Tu masz archiwalną...https://allegrolokalnie.pl/oferta/uchwy ... -iii-3-dh4
jak chcesz namiar to odezwij się na priv :)
Nie jestem do końca pewny czy gość chce być publicznie ogłaszany ale powiedziałem mu, że dam Wam jakby co namiary to stwierdził ok :)
Obrazek
Pozdr,
n.
Awatar użytkownika
jaro321
Posty: 325
Rejestracja: 9 lis 2015, o 17:36
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 534/660
Imię: Jarek
Lokalizacja: W-wa

Re: Uchwyt na kubek/puszkę cupholder ???

Post autor: jaro321 »

nessip pisze: 28 lut 2024, o 20:58 widziałem się dziś z Panem Jarosławem i mam 2 kubki/adaptery na puszki i mam też taki centralny ogranicznik ze sprężynkami...także do wyboru do koloru.
Kolega wspominał, że zamieści info na jakim forum superba, ale nie myślałem, że chodzi o forum superbclub :o , a że dawno tu nie zaglądałem od czasu sprzedaży mojej kury i niejako zostałem wywołany do tablicy, więc jeśli ktoś ma potrzebę i ochotę rozwiązać problem przewracających się wąskich puszek to znajdzie wystawione aukcje na allegro.

Dodam jeszcze, że adaptery w wersji bez i z dnem w zewnętrzne otwory konsoli, można zastosować do Superba 2 (w SS2 otwór jest ok 1mm szerszy więc są jedynie odrobinę luźniej spasowane).
Obrazek

A gdyby ktoś potrzebował do Superba 2 zmieścić np. większy kubek termiczny to też mam odpowiedni adapter, który mieści kubek o średnicy 7,2 cm

Obrazek
Ostatnio zmieniony 8 mar 2024, o 21:19 przez jaro321, łącznie zmieniany 2 razy.
artho
Posty: 1099
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 17:55
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Uchwyt na kubek/puszkę cupholder ???

Post autor: artho »

Dzisiaj chcę Kolę a jutro kawę i co, trzeb wyciągać? Bez żartów. Tutaj nie ma miejsca na reklamę pseudo biznesów.

Obrazek
nessip
Posty: 47
Rejestracja: 8 wrz 2023, o 11:04
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2024
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Kontakt:

Re: Uchwyt na kubek/puszkę cupholder ???

Post autor: nessip »

artho pisze: 8 mar 2024, o 20:08 Dzisiaj chcę Kolę a jutro kawę i co, trzeb wyciągać? Bez żartów. Tutaj nie ma miejsca na reklamę pseudo biznesów.

Obrazek
Bez komentarza.
Obrazek
Pozdr,
n.
ODPOWIEDZ