Czy ten typ tak ma?

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
johnny_bravo79
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2023, o 09:26
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Robert

Czy ten typ tak ma?

Post autor: johnny_bravo79 »

Witam.Jestem tu nowy,więc jeżeli napisałem post nie tutaj to proszę o przeniesienie.
Poszukuję SS II 2,0 170 kombi dsg lub SS II polift kombi.
Oglądałem jednego polifta zaś drugiego w moim imieniu oglądał rzeczoznawca,bo miałem troszkę daleko.
W oglądanym przez rzeczoznawcę pod korkiem oleju widoczne były jakieś grudki,zaś w oglądanym przeze mnie pod palcami było wyczuwalne coś w postaci drobinek piasku.I tu moje pytanie:czy ten typ tak ma?
Znalazłęm również przedlift dosyć daleko i nie wiem co robić ?
Dziękuję za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
vDanTe
Sponsor
Sponsor
Posty: 214
Rejestracja: 20 sty 2022, o 20:38
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2014
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 201km/427Nm
Imię: Karol
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy ten typ tak ma?

Post autor: vDanTe »

Jeśli ten typ tak ma, to nie każdy .. ale jak jakieś grudki są pod korkiem, to mniemam tylko filtr oleju prawdę Ci powie, bo może ktoś nieudolnie mył silnik, Co byłoby nieszkodliwe a być moze motor kończy swe żywota ..

u mnie natomiast żadnych Piasko / grudek nie ma . Pod korkiem jak i w około korka czyściutko, także chyba odpuść sobie ten egzemplarz ;)
johnny_bravo79
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2023, o 09:26
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Robert

Re: Czy ten typ tak ma?

Post autor: johnny_bravo79 »

Witam.Dziękuję z odzew.Nie jestem aż takim fachowcem ale wg.mnie to nie jest mycie.Pozdrawiam.
Załączniki
korek superb.jpg
ODPOWIEDZ