Superb facelift 2013

Nowości, fakty, ciekawostki. Dyskusje na temat artykułów i informacji prasowych publikowanych w sieci. Nie tylko o Superb'ie
kam2136
Posty: 44
Rejestracja: 2 maja 2011, o 15:20
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Iława

Re: Superb facelift 2013

Post autor: kam2136 »

Wedlug mnie skoda za bardzo przestawia wszystkie samochody na nowy styl ;( niedlugo jadac i patrzac w lusterko nie bedziemy wiedziec czy jedzie za nami nowy superb, octavia czy rapid ;(
Awatar użytkownika
+ SUPERboska +
Posty: 173
Rejestracja: 24 sie 2011, o 14:16
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Dominik
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Re: Superb facelift 2013

Post autor: + SUPERboska + »

Jak dla mnie wygląda lepiej niż przed liftem. Ciekawi mnie jeszcze tył. Gdzie będzie rejestracja czy klapa czy zderzak
Obrazek
chudy
Posty: 1002
Rejestracja: 12 mar 2010, o 22:26
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: napisz skąd jesteś
Kontakt:

Re: Superb facelift 2013

Post autor: chudy »

Jakoś mi się nie zgadza to wycięcie na reflektory w zderzaku z tym co było na Allegro.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Superb facelift 2013

Post autor: szms »

Niektórym pasi to, że ludzie mylą Octę z Superbem... nie tylko ja słyszałem, że "nawet duża i ładna ta Octavia". Im mniej się ktoś zna tym mniej zazdrośnika w nim, zwłaszcza jak to klient, można przykosić :mrgreen: :mrgreen:
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Superb facelift 2013

Post autor: Big »

Moim zdaniem obecny Superb jest ładniejszy. W tym po lifcie będą zbyt duże światła przeciwmgilene i one totalnie mi do reszty nie pasują.
Contra
Posty: 21
Rejestracja: 11 lis 2012, o 16:41
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Superb facelift 2013

Post autor: Contra »

przem00 pisze:Potwoerdzono oficjalnie. Lifting 2013 dostanie 170 KM w dieslu 4x4 z DSG !
http://www.auto.cz/vime-prvni-skoda-superb-72808" onclick="window.open(this.href);return false;
170KM? Ja liczyłem na 181KM 380NM minimum. Co to za facelift jak taki sam silnik :cry:
Jeśli to się potwierdzi i najmocniejsze diesel będzie miał tyle samo co teraz to będę mocno rozczarowanym tym rapidem xxl
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13609
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Superb facelift 2013

Post autor: Enriquez »

Jak było to nie zabijać
http://carscoop.blogspot.com/2013/02/sp ... k-for.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Superb facelift 2013

Post autor: szms »

Contra, to jest jak nazwa mówi - facelifting, a nie enginelifting :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
whity

Re: Superb facelift 2013

Post autor: whity »

I tak teraz przed premiera, beda wszyscy narzekali, jaki to brzydal itp. Kazdy sie teraz jeszcze cieszy ze ma jeszcze aktualny model....A jak wyjdzie na sprzedaz, to kazdy nowego bedzie chcial miec, bo nasze auta beda starymi modelami! Spadna na wartosci i beda Stare!

Jeszcze nigdy sie nie spotkalem, zeby ktos przerabial nowy Model na przedliftowy bo mu
sie lepiej podoba!

Zawsze sie robilo na odwrot.

Pozdr.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Superb facelift 2013

Post autor: szms »

Hmm... Mi się bardziej taki Mustang czy Camaro podoba duuuuuuuuuuuuużo przed pojęciem jakie powstało - facelifting, jakieś lata 60/70 :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Superb facelift 2013

Post autor: Misiek Fisiek »

whity pisze:I tak teraz przed premiera, beda wszyscy narzekali, jaki to brzydal itp. Kazdy sie teraz jeszcze cieszy ze ma jeszcze aktualny model....A jak wyjdzie na sprzedaz, to kazdy nowego bedzie chcial miec, bo nasze auta beda starymi modelami! Spadna na wartosci i beda Stare!

Jeszcze nigdy sie nie spotkalem, zeby ktos przerabial nowy Model na przedliftowy bo mu
sie lepiej podoba!

Zawsze sie robilo na odwrot.

Pozdr.
Coś jak z tymy nowym starym czarnym logo skody z felicji.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Superb facelift 2013

Post autor: Big »

whity pisze:I tak teraz przed premiera, beda wszyscy narzekali, jaki to brzydal itp. Kazdy sie teraz jeszcze cieszy ze ma jeszcze aktualny model....A jak wyjdzie na sprzedaz, to kazdy nowego bedzie chcial miec, bo nasze auta beda starymi modelami! Spadna na wartosci i beda Stare!
Whity, no nic nie poradzę, że ten lift S II mi się nie podoba. Tak samo jak po pokazaniu Octavii II FL, byłem szczęśliwy, że mam wersję z przed liftu, gdyż Octavia II po lifcie do tej pory mi się po prostu nie podoba. Ani przez chwilę nie żałowałem, że miałem "starą" wersję O II.
Super_Be
Posty: 379
Rejestracja: 1 paź 2012, o 09:37
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 218KM@309NM
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Superb facelift 2013

Post autor: Super_Be »

Enriquez pisze:Jak było to nie zabijać
http://carscoop.blogspot.com/2013/02/sp ... k-for.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Było. BANZAIIIIIIIII!!! :twisted:

A tak teraz spojrzałem i mnie zastanowiły te osłonięte osłony ;) słupków w drzwiach. Myślicie, że dadzą całe w chromie? To by już trochę odpustem trąciło :?
loyd
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2013, o 18:43
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Kielce

Re: Superb facelift 2013

Post autor: loyd »

Witam - jestem tu pierwszy raz i mam pytanko.

Wie ktoś czy będą również zmiany wnętrza w S II FL ??

Mam obecnie Octę 2 FL 1.4 tsi i przymierzam się do czegoś większego a S2 obok Insignii jest jednym z faworytów :)
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 748
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Superb facelift 2013

Post autor: rowerek »

Ogólny kształt deski się raczej nie zmieni (na zamaskowanych egz. widać, że kratki wentylacyjne itp. mają niezmieniony kształt). Różnice na bank będą w panelu climatronika (pewnie dadzą taki jak w Passacie b7, golfie VII, a ostatnio jak w Octavii III) oraz w systemach audio. Do tego nowe kierownice.
ODPOWIEDZ