Resetowanie wskazania wymiany oleju

hitman13
Posty: 75
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 15:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Resetowanie wskazania wymiany oleju

Post autor: hitman13 »

Hej czy ktos wie czemu trik z odpaleniem zapłonu i trzymaniem przycisku set na desce rozdzielczej nie resetuje mi czasu wymiany oleju ? Ewentualnie polecicie cos sprawdzonego co mozna samemu podpiac pod obd i likwidowac takie wskazania.

Dodam ze raz zmianiem olej w Polsce na warksztacie a raz sam w Norwegii jak przejade max do 12k km. Nie mam tu zadnego zioma mechanika chyba ze podroz 300km w jedna strone ;] a norwega speca wole nie dopuszczac :D
Marianek
Posty: 193
Rejestracja: 31 maja 2021, o 09:14
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Resetowanie wskazania wymiany oleju

Post autor: Marianek »

OBD11 powinien mieć gotowe apki do resetów- osobiście prosiłem developera żeby pododawał resety olejowe i przeglądowe
hitman13
Posty: 75
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 15:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Resetowanie wskazania wymiany oleju

Post autor: hitman13 »

nic zostaje mechanik albo jezdzenia z kontrolka o wymianie :]
Kelso
Posty: 128
Rejestracja: 17 lut 2021, o 20:36
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 227/490

Re: Resetowanie wskazania wymiany oleju

Post autor: Kelso »

Marianek pisze: 14 lut 2022, o 18:40 OBD11 powinien mieć gotowe apki do resetów- osobiście prosiłem developera żeby pododawał resety olejowe i przeglądowe
potwierdzam...obd ma gotowe apki do kwestii serwisowych.
hitman13 pisze: 14 lut 2022, o 17:48 Hej czy ktos wie czemu trik z odpaleniem zapłonu i trzymaniem przycisku set na desce rozdzielczej nie resetuje mi czasu wymiany oleju ? Ewentualnie polecicie cos sprawdzonego co mozna samemu podpiac pod obd i likwidowac takie wskazania.

Dodam ze raz zmianiem olej w Polsce na warksztacie a raz sam w Norwegii jak przejade max do 12k km. Nie mam tu zadnego zioma mechanika chyba ze podroz 300km w jedna strone ;] a norwega speca wole nie dopuszczac :D
opisz jak to robisz, krok po kroku. Moze cos nie tak robisz....z którego roku masz auto?
hitman13
Posty: 75
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 15:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Resetowanie wskazania wymiany oleju

Post autor: hitman13 »

Odpalam zaplon trzymajac przycisk set caly czas, na wyswietlaczu wyswietla sie czy zresetowac wskazania serwisowe cyk zmienia sie na zresetowano wskazania a po chwili i tak pokazuje od nowa serwis ;/
autko 2014 rok
ODPOWIEDZ