S3 felgi Zenith antracyt 8,0J x 18" ET44 - czy warto?

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
pucha87
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2021, o 20:00
Samochód: Superb III combi Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Tomasz

S3 felgi Zenith antracyt 8,0J x 18" ET44 - czy warto?

Post autor: pucha87 »

Cześć,

mam pytanie, czekam na odbiór S3 w combi (błękit lava) L&K.

oryginalnie odbierać go będę na felgach Propus AERO 8Jx18", które najdelikatniej mówiąc nie podobają mi się, ale zależało mi na ciemnych felgach, a jak można sprawdzić w konfiguratorze wybór niewielki... uprzedzając pytanie, dlaczego nie 19"? sporo jeżdżę nawet po 50k rocznie i 19" na polskich drogach gdzie często muszę dojechać szybko w miejsca gdzie nie ma dróg szybkiego ruchu, raczej nie wydłuży ich żywotności ;)

stąd pomysl na drugi zestaw kółek (domyślnie z Czech przyjeżdża na letnich) i mam spoko ofertę ze skody na komplet Zenith antracyt 8,0J x 18" ET44 z zimówkami pirelli (z zamysłem że po zimie przerzucę tylko opony i na lato zenithy a zimą niechciane aero). Jako, że za choinkę nie mogę znaleźć nigdzie zdjęć dobrze ukazujących ich wygląd na innej wersji niz sportline, chciałem zapytać czy ktoś z forumowiczów może jeździ na takich i byłby chętny wrzucić kila fotek.

szansa, ze ktoś będzie je miał na L&K combi w kolorze błękit lava pewnie niewielka, ale może chociaż jakieś combi się trafi :)

z gory dzięki
ODPOWIEDZ