[S3] Prośba o ocenę samochodu z ogłoszenia

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
JakubKr
Posty: 6
Rejestracja: 9 kwie 2021, o 16:22
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Jakub

[S3] Prośba o ocenę samochodu z ogłoszenia

Post autor: JakubKr »

Na co zwrócić uwagę przy oględzinach tego auta?
O co szczególnie dopytać sprzedającego?
Czy ten przebieg to nie za duże ryzyko w takim modelu?
https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-sup ... DJCDj.html?
apm16
Posty: 338
Rejestracja: 18 gru 2011, o 15:45
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Aktualnie: 175/310
Imię: Andrzej
Lokalizacja: WWL

Re: [S3] Prośba o ocenę samochodu z ogłoszenia

Post autor: apm16 »

obserwuje ogłoszenia od kilku miesięcy i moja rada cierpliwie szukaj za podobne pieniądze /około 80 / widziałem oferty z przebiegiem w granicach 80-120 kkm w wersji L&k z lat 2015-16 .
Jak trafisz na 1 właściciela to bez problemu kupisz takie auto podaż jest duża , od handlarza lub serwisu to już będzie90-100
Swoją s II sprzedałem jak miała 230 kkm i poza pierdołami typu EGR , klapy kolekt ssącego , gruszka turbiny było okey
JakubKr
Posty: 6
Rejestracja: 9 kwie 2021, o 16:22
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Jakub

Re: [S3] Prośba o ocenę samochodu z ogłoszenia

Post autor: JakubKr »

apm16 pisze: 11 kwie 2021, o 08:00 obserwuje ogłoszenia od kilku miesięcy i moja rada cierpliwie szukaj za podobne pieniądze /około 80 / widziałem oferty z przebiegiem w granicach 80-120 kkm w wersji L&k z lat 2015-16 .
Tak, dość długo już obserwuję s3 L&K na ogłoszeniach, ale w sumie chyba jedna z nielicznych z 4x4 w tej cenie. Bez 4x4 są na pewno ale to 4x4 kusi jednak :).
Dziękuję za radę, pojadę, zobaczę i pewnie nie kupię licząc na lepszy przebieg bo to właśnie mnie martwi, nawarstwiające się koszty w tym roczniku z tym przebiegiem (choć dokładnie nie wiem jakie).
ODPOWIEDZ