Poprowadzenie kabli do foteli elektrycznych

Fable94
Posty: 57
Rejestracja: 23 sty 2019, o 07:57
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Imię: Fabian

Poprowadzenie kabli do foteli elektrycznych

Post autor: Fable94 »

Witam
Chce zrobić podmianę foteli z materiałowych bez elekt na skórzane że sterowaniem elektr. Żadnego podrzewania ani pamięci nie podłączam, interesuje mnie tylko podlaczenie sterowania. Przy zakupie foteli by sprawdzić czy działają dosłownie kabel od aku podpiąłem pod odpowiedni pin w kostce i już działało całe sterowanie razem z pompowaniem.
Teraz pytanie czy jestem w stanie podłączyć takie fotele prowadząc kabel od odpowiedniego pinu a raczej kabla który od tego pinu wychodzi, do zasilania a zasilaniem by było wolne miejsce w skrzynce bezpieczników. Już tak podłączałem podświetlenie w tyłu listwy która potrzebowała zasilanie 12v a i wszystko ładnie świeci po włączeniu zapłonu. Bo ogólnie bezpieczniki tam działają tak, że albo działa po włączeniu zaplonu albo cały czas. Mógłbym to podpiąć właśnie w taki sposób ale nie mam pojęcia jako bezpiecznik tam jest potrzebny i czy to ma prawo funkcjonować poprawnie. Rozumiem, że poduszki mają inna kostkę do zasilania, bo tam odchodzi jeszcze taka mniejsza która taka sama lub podobna jest też w moich obecnych bez elekt.
Dzięki z góry za odp i proszę o jak najszybszą pomoc bo muszę to jutro ogarnąć. Nikt w okolicy Opola nie chce się tego podjąć a jeden jak chciał to 500zl chce za to gdzie inny we Wrocławiu mi tyle bierze za wymianę foteli i kanapy plus podmiana poduszek pow.
ODPOWIEDZ