Pomoc w zakupie

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Pomoc w zakupie

Post autor: rezon »

to chyba tylko deklaracje sprzedającego, nie sprawdzenie.
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
piotr26
Posty: 298
Rejestracja: 25 paź 2018, o 21:43
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 350/494
Imię: Piotr

Re: Pomoc w zakupie

Post autor: piotr26 »

Wnetrze piękne, widać że zadbane, ale też przygotowane do zdjęć.

Mnie nie podobaja się 3 kwestie - foteliki, a w zasadzie poddupniki to kiepski pomysł do przewożenia dzieci. Uznani producenci już dawno wycofali się z prordukcji tego typu wynalazków, bo wcale nie poprawiaja bezpieczeństwa. Jakby się komuś chciało czytać o siedziskach to między innymi tu: https://fotelik.info/pl/news/siedziska_ ... ny,76.html Pokazywanie takich siedzisk na zdjęciach do sprzedaży auta nie wzbudza mojego zaufania. Poza tym tak umieszczone poddupniki sprawiają, że dzieci pięknie brudzą butami tę bardzo zadbaną tapicerkę - troche nielogiczne. Ja u siebie mam bawełniane pieluszki, które chronią mi fotele i wszystko jest czyste;)

Po drugie - fotele z przodu odsunięte do tyłu jak u 18 latka w starym bmw E36. Mnie to odpycha.

Ostatnie - szczelina na zdjęciu z emblematem L&K od szerokiej na górze robi się wąska na dole, czy to naprawa powypadkowa czy raczej przekłamana perspektywa, a może tak jest w standardzie? Przed zakupem warto gruntownie sprawdzić.
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Pomoc w zakupie

Post autor: leszekmw »

rezon pisze: 17 sty 2021, o 18:22 to chyba tylko deklaracje sprzedającego, nie sprawdzenie.
aa..ja zrozumiałem że jemu już gdzieś ktoś sprawdził..
piotr26 pisze: 17 sty 2021, o 22:42 Po drugie - fotele z przodu odsunięte do tyłu jak u 18 latka w starym bmw E36. Mnie to odpycha.
hahaha..no to pojechałeś ..fotele mogą być odsunięte do zdjęć na przykład.., poza tym może ktoś wysoki jeździć , poza tym to automat więc siedzi się inaczej , sam jak miałem dsg to siedziałem daleko jak cholera..a fotel pasażera zawsze mam dość daleko odsunięty żeby mi pasażer nie zasłaniał jak z kimś jadę...
a ten zwrot .. mnie to odpycha ..mistrzostwo świata...
piotr26 pisze: 17 sty 2021, o 22:42 Ostatnie - szczelina na zdjęciu z emblematem L&

no też to widziałem ale nawet nie komentowałem , pewnie drzwi sa niedomknięte albo przekłamanie tak jak pisałeś , niemożliwe żeby ktoś tak źle spasował..
ODPOWIEDZ