[S3] Na co zwrócić uwagę przy kupnie 2.0TDI 4x4 L&K Kombi

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Slabek
Posty: 4
Rejestracja: 7 sty 2021, o 23:10
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Sławomir

[S3] Na co zwrócić uwagę przy kupnie 2.0TDI 4x4 L&K Kombi

Post autor: Slabek »

Witam,
szukałem odpowiedzi w innych wątkach, ale nie znalazłem (bo robią się topoff'y, tego nie mam zamiaru czytać).


Mianowicie, po sprzedaży Astry J 2010r HB 140kM z adaptacyjnym zawieszeniem (odpowiednik DCC) zdecydowaliśmy, że jedziemy jutro po Superb III 2.0TDI 190kM 4x4 DSG L&K 2016r. 90800km przebiegu w opcji, której szykamy od ponad pół roku, ma wszystko po za masażem i hakiem, więcej się nie da.

Auto zostanie kupione stacjonarnie w Berlinie w salonie Škody.
Mimo, że zostanie kupione w salonie, chciałbym zwrócić się do Was z prośbą, na co zwrócić uwagę, gdzie zajżeć, o co dopytać nim się zdecydujemy, bo taką skodę widziałem ostatni raz pół roku temu i znów się nie prędko nadarzy i być przygotowany oraz chociaż trochę doinformowany.

Skrzynia?
Silnik? + realne spalanie?
Jakieś typowe usterki?
Drobiazgi?
Nie dociągnięcia?
Multimedia?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdawiam Sławek.
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: [S3] Na co zwrócić uwagę przy kupnie 2.0TDI 4x4 L&K Kombi

Post autor: leszekmw »

jedziesz jutro po wóz i szukasz info czy sie nie psuje ... :lol: :?:

jedź , kup i ciesz się fajnym wypasionym wozem. jak przebieg ori i nikt go nie katował to będzie pan zadowolony..
ODPOWIEDZ