Co się dzieje z silnikami Superb

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
pmi
Posty: 233
Rejestracja: 17 sty 2016, o 06:41
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Co się dzieje z silnikami Superb

Post autor: pmi »

Nadszedł długo wyczekiwany moment, najważniejszy projekt jaki robię w pracy - mam sobie wybrać i uzgodnić z leasingiem samochód służbowy.

No i oczywiście 3 dni wcześniej konfiguratory na skoda-auto.pl przestały działać. Nie można wybrać Superba 190hp 4x4. Jest na liście z ceną 0 PLN i po wybraniu pojawia się błąd.

Wiecie może co się dzieje i kiedy można sie spodziewać że wróci? A może jest jakaś inna metoda żeby zrobić konfig i dostać ten numer konfigu?

Pozdrawiam
Piotr

P.S. Kolejna ciekawostka to fakt że na polskich stronach, konfiguratorach i cennikach są zupełnie inne wartości emisji CO2 niż w Czechach i Niemczech. Nikt nie jest w stanie (z infolinii) wyjaśnić dlaczego. U nas są znacznie wyższe i u mnie w firmie nie mieszczą sie w granicy 140 g. Na szczęście HR’y mam w Czechach więc im podsyłam cenniki ze stron czeskich.

P.S.2 Może znacie ASO (które współpracuje z LeaseLplanem) gdzie warto spytać o ofertę? Coś o Krakowie czytałem ale jak wynegocjuje więcej to mogę w dowolne miejsce po kuraka podjechać.
grimson
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2019, o 21:44
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Co się dzieje z silnikami Superb

Post autor: grimson »

Jeśli nie działa konfigurator na stronie Skoda, zapytaj sprzedawców o ofertę w Salonach Skoda.
ODPOWIEDZ