Kodowanie superb 2.8 2002

Awatar użytkownika
Sylwek90
Posty: 154
Rejestracja: 17 lip 2020, o 06:35
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Sylwek
Lokalizacja: Gdańsk

Kodowanie superb 2.8 2002

Post autor: Sylwek90 »

Witam
Czy ma ktoś jakieś schematy kodowania do superb 2002 rok w wersji elegance 2.8 v6
Odblokowanie jakiś opcji dodatkowych czy coś takiego.
Wyposażenie:
Xenon, szyberdach, elektryczne składane i podświetlane lusterka, navi z wzmacniaczem, przyciemnione wszystkie szyby :) , elektryczne przednie fotele z pamieciami i podgrzewaniem, skrzynia manualna, podgrzewana tylna kanapa, parktornik z tyłu, podświetlane klamki wraz z nogami i osłonami przeciwsłonecznymi i może o czymś zapomniałem.

W Octavia 2 FL było tego multum ale tutaj troszke starsze auto więc pytam zanim zaczne grzebać.


Najbardziej nurtuje mnie pytanie czy jak mam szyberdach i składane elektryczne lusterka to czy można zakodować to tak aby zamykało się z pilota?
Jak będą jakieś inne opcje to byłbym wdzięczny
Pozdrawiam
piotraskbw
Posty: 797
Rejestracja: 16 lis 2017, o 21:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 195KM / 420Nm
Lokalizacja: LDZ

Re: Kodowanie superb 2.8 2002

Post autor: piotraskbw »

S1 to poprzednia generacja, dodawanie funkcjonalności jest bardziej "analogowe", np dokładasz kiere multi + sterownik (wyglądający jak duży przekaźnik) + kabelki i działa.
Dodatki dorzucasz analogicznie jak w passacie b5fl
Jeśli kupiłeś grafitowego Superba, to się odezwij na PW, powiem Ci wszystko o tym aucie (charakterystycznym znakiem jest, to że grill na masce jest przedliftowy a auto poliftowe).
Awatar użytkownika
Sylwek90
Posty: 154
Rejestracja: 17 lip 2020, o 06:35
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Sylwek
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kodowanie superb 2.8 2002

Post autor: Sylwek90 »

Wlaśnie zapomniałem dodać ze kiere multi mam ;p
ODPOWIEDZ