Tuleje tylnej belki

Przemasek
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2020, o 16:08
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Przemek

Tuleje tylnej belki

Post autor: Przemasek »

Cześć wszystkim,wymieniał ktoś może tuleje tylnej belki,mam spory problem,wymieniałem same tuleje około 5 miesięcy temu teraz od miesiąca strasznie mi napier... coś z tylu,amorki i mocowanie górne sprawdzane i wszystko ok,drugi mechanik twierdzi ze to na bank te tuleje bo powinny być wymienione razem z obudowa a nie same tulejki,na ręcznym przy ruszeniu przod lub tył te tulejki się ruszają a tak nie powinno być!!!pukanie strychach podczas jazdy na zakrętach typu skrzyżowanie i rondo lub podczas zjazdu z małego krawężnika,proszę o pomoc bo już nerwy mnie biorą.pozdrawiam
Przemasek
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2020, o 16:08
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Przemek

Re: Tuleje tylnej belki

Post autor: Przemasek »

Witam ponownie,problem rozwiązany i zostawiam info dla innych by nie płacili 2 razy za ten sam problem.Przyczyna pukania a wręcz napierdal...a były oczywiście tuleje tylnej belki,nie warto wymieniać samych gum wyrobiły się w około 4do 5 miesięcy oczywiście zakładane były lemfordera,Teraz założone nowe(lemfordera)wraz z obudowa i na razie jest spokój,a te gumy co były zakładane 4 miechy temu wypadły z obudowy po lekkim puknięciu młotkiem,w sklepie w którym były teraz kupowane tuleje z obudowa mówią ze już przerabiali taki temat i po wyciągnięciu samych tulei z obudowy aluminium się utlenia i nie sprawdza się to,zobaczymy jak będzie tym razem.
Ps.takie małe info żeby nie robić tego 2 razy pozdrawiam i szerokosci
ODPOWIEDZ