Reflektory

barylka
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2017, o 14:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Reflektory

Post autor: barylka »

Witam.

Nie znalazłem takiego tematu więc postanowiłem założyć nowy, gdyby jednak już taki istniał proszę o przekierowanie.

Mam Superba z końcowki 2008 roku(początek drugiej serii) z reklektorami bi-ksenonowymi. Auto jest pochodzenia angielskiego więc nie ma europejskiej homologacji i tu mam pytanie. Czy reflektory z FL'a w ksenonach będą pasowąły do mojego? Ewentualnie czy mógłby ktoś podpowiedzieć czym mam się sugerować lub na co patrzeć bo mechanik ze mnie średni. Też żadnych informacji o samochodzie nie podałem bo w sumie nie wiem jakie :D
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13609
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Reflektory

Post autor: Enriquez »

Reflektory z FL (czyli od 2013 roku) mają inny kształt i nie podejdą. Szukaj przed liftingiem.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
barylka
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2017, o 14:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Reflektory

Post autor: barylka »

Dzięki za szybką odpowiedź!
barylka
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2017, o 14:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Reflektory

Post autor: barylka »

Jeszcze jedno, czy korzystając z opcji coś ala "tryb podróżniczy" gdzie strumień światła pada w drugą stronę jest możliwość że podbiją mi przegląd?
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13609
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Reflektory

Post autor: Enriquez »

wątpię, no ale możesz próbować
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
radeon
Posty: 28
Rejestracja: 8 sie 2017, o 12:02
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)

Re: Reflektory

Post autor: radeon »

Nie, nie podbija przegladu bo kształt wiązki dalej bedzie "angielski", a to właśnie na niego diagnosta patrzy na urządzeniach do ustawiania świateł.
ODPOWIEDZ