Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

bartekpion
Posty: 599
Rejestracja: 11 lut 2016, o 13:12
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2017
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: południowe mazowsze

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: bartekpion »

Ale to nadal będzie dobre dla dzieci. Dorosły będzie miał to na plecach...
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: whity »

A co mnie dorośli interesują :)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
marasmus007
Posty: 946
Rejestracja: 30 kwie 2011, o 01:34
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 371 KM/482 Nm
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Poznań

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: marasmus007 »

Tu ewidentnie widać , że to jest cały zagłówek z otwieraną/zamykaną częścią dla podtrzymania głowy. W Kodiaku jest to dostępne od 22 tygodnia.

Obrazek
logann
Posty: 139
Rejestracja: 25 cze 2017, o 21:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: logann »

bartekpion pisze:Ale to nadal będzie dobre dla dzieci. Dorosły będzie miał to na plecach...
No bo to jest właśnie dla dzieci :D Takich co siedzą na "poddupniku" ale nie mają gdzie głowy oprzeć jak przysną.
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: Camillinhio »

marasmus007 pisze:Tu ewidentnie widać , że to jest cały zagłówek z otwieraną/zamykaną częścią dla podtrzymania głowy. W Kodiaku jest to dostępne od 22 tygodnia.

Obrazek
To nie będzie cały zagłówek, tylko doczepiany dynks, jak pisał Whity. Nie opłacałoby się tworzyć nowych form dla tak niszowego produktu.
Obrazek
marasmus007
Posty: 946
Rejestracja: 30 kwie 2011, o 01:34
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 371 KM/482 Nm
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Poznań

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: marasmus007 »

Camillinhio pisze:
marasmus007 pisze:Tu ewidentnie widać , że to jest cały zagłówek z otwieraną/zamykaną częścią dla podtrzymania głowy. W Kodiaku jest to dostępne od 22 tygodnia.

Obrazek
To nie będzie cały zagłówek, tylko doczepiany dynks, jak pisał Whity. Nie opłacałoby się tworzyć nowych form dla tak niszowego produktu.
Możliwe że masz racje ale rzuć okiem na drugi zagłówek jest zamknięty i doskonale widać że wygląda jakby był podzielony. Ja to miałem przez moment w ręku jak przelatywałem przez salon Skody właśnie w Kodiaku, ale nie było czasu żeby się temu przyglądnąć i jak pisałem wcześniej miałem wrażenie że na dole to jest jakoś przymocowane i działa na zasadzie otwórz/zamknij.
logann
Posty: 139
Rejestracja: 25 cze 2017, o 21:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: logann »

marasmus007 pisze: Możliwe że masz racje ale rzuć okiem na drugi zagłówek jest zamknięty i doskonale widać że wygląda jakby był podzielony. Ja to miałem przez moment w ręku jak przelatywałem przez salon Skody właśnie w Kodiaku, ale nie było czasu żeby się temu przyglądnąć i jak pisałem wcześniej miałem wrażenie że na dole to jest jakoś przymocowane i działa na zasadzie otwórz/zamknij.

Powiem tak: pies to gryzł jak to jest zamontowane, ważne że spełnia zadanie :P Jak macie dostęp panowie do jakiegoś salonu blisko Was, w którym stoi Kodiaq (lub Superb) z takim cudem to może byście mogli spisać jakieś numery nadwozia albo sprawdzić z kolesiem z salonu jaki numer ma ta konkretna część w katalogu żeby to zamówić. Ja byłem wczoraj w salonie, ale sztuka która tam stała nie miała tego zagłówka.
marasmus007
Posty: 946
Rejestracja: 30 kwie 2011, o 01:34
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 371 KM/482 Nm
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Poznań

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: marasmus007 »

logann pisze:
marasmus007 pisze: Możliwe że masz racje ale rzuć okiem na drugi zagłówek jest zamknięty i doskonale widać że wygląda jakby był podzielony. Ja to miałem przez moment w ręku jak przelatywałem przez salon Skody właśnie w Kodiaku, ale nie było czasu żeby się temu przyglądnąć i jak pisałem wcześniej miałem wrażenie że na dole to jest jakoś przymocowane i działa na zasadzie otwórz/zamknij.

Powiem tak: pies to gryzł jak to jest zamontowane, ważne że spełnia zadanie :P Jak macie dostęp panowie do jakiegoś salonu blisko Was, w którym stoi Kodiaq (lub Superb) z takim cudem to może byście mogli spisać jakieś numery nadwozia albo sprawdzić z kolesiem z salonu jaki numer ma ta konkretna część w katalogu żeby to zamówić. Ja byłem wczoraj w salonie, ale sztuka która tam stała nie miała tego zagłówka.
W nowym tygodniu przy wolnej chwili jak nie wyjadę podlece zobaczyć tego Kodiaka. Nie wiem tylko czy to nie był zamówiony i przygotowany do odbioru, gdyż nie było przy nim słupka informacyjnego jak to miało miejsce przy pozostałych autach.
logann
Posty: 139
Rejestracja: 25 cze 2017, o 21:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: logann »

marasmus007 pisze:
W nowym tygodniu przy wolnej chwili jak nie wyjadę podlece zobaczyć tego Kodiaka. Nie wiem tylko czy to nie był zamówiony i przygotowany do odbioru, gdyż nie było przy nim słupka informacyjnego jak to miało miejsce przy pozostałych autach.
Dzięki, trzymam kciuki :)
Awatar użytkownika
MILeq
Posty: 283
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 12:42
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: MILeq »

Mamy Kodiaqa z takimi zagłówkami. Nie przyglądałem się temu aż tak bardzo - raz tylko się przespałem po %%% i działa :mrgreen: , ale po mojemu, to jest cały zagłówek, bo się te boki podnoszą razem z nim.

Mogę na to spojrzeć w środę, jak niedźwiedź wróci z trasy.
logann
Posty: 139
Rejestracja: 25 cze 2017, o 21:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: logann »

MILeq pisze:Mamy Kodiaqa z takimi zagłówkami. Nie przyglądałem się temu aż tak bardzo - raz tylko się przespałem po %%% i działa :mrgreen: , ale po mojemu, to jest cały zagłówek, bo się te boki podnoszą razem z nim.

Mogę na to spojrzeć w środę, jak niedźwiedź wróci z trasy.
I jak tam, udało się zerknąć :) ? Możesz podesłać numer nadwozia na priv? Ja znalazłem na alledrogo podobne jak ma whity, ale z Kodiaqa też wyglądają ciekawie i chciałbym ceny sobie porównać.
Ogonczyk
Posty: 151
Rejestracja: 5 cze 2018, o 19:30
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Maciej

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: Ogonczyk »

To są jakieś jaja. To w salonie nie wiedzą? Chociaż fakt, ja nie kupiłem Hyundaia i40 z fajnym 2.0 benzyniakiem, bo zagłówek tak za bardzo do przodu mi głowę "pchał". Dopiero "potem" sam sprawdziłem, że był sposób na regulację w poziome 3 stopniową, w salonie nic nie wiedzieli.
Ja też taki chcę do mojego SII. Jak ze Skody to rozstawy prętów i regulacja góra-dół ta sama-zapewne.

Świetny wynalazek.
Ogonczyk
Posty: 151
Rejestracja: 5 cze 2018, o 19:30
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Maciej

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: Ogonczyk »

Spróbowałem sobie usiąść w Skodzie Superb III (LK- salon Kraków) z takimi zagłówkami z tyłu. Super sprawa. Jak się ogarne finansowo to kupuje taki jeden do tyłu, dla syna. Zagłówek jest w całości jak normalny, a jednym ruchem te boczki się zgina i przyjemnie śpi. To jest rozwiązanie i dla młodych i dla starych- ja rozmiar biretu mam 61cm (to sporo)- i jeszcze było miejsca między tymi boczkami.
Tak prosta sprawa!!!- to powinien być standard.
Hej
Ogonczyk
Posty: 151
Rejestracja: 5 cze 2018, o 19:30
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Maciej

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: Ogonczyk »

Tak się zastanawiałem- przy uderzeniu z boku ciało pójdzie na bok, a głowa "zostanie"..hmm... a szyja powie "chrup'...
Czy pasy jednopunktowe "trzymają do boku?"..
Jednak ta motoryzacja nie taka prosta.... w sumie to powinno być przebadane na manekinie.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Superb 3 - zagłówki z pakietem komfortowego snu

Post autor: whity »

Napewno jest, bo by homologacji nie dostało
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
ODPOWIEDZ