Superb 3 FL MY2020

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
glemo
Posty: 74
Rejestracja: 21 sie 2018, o 05:16
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 200KM

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: glemo »

Fot nie zrobiłbym telefon miałem rozładowany Samochod na niemieckich blachach widzialem przed Auchanem w Piasecznie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
patrykj83
Posty: 15
Rejestracja: 24 lis 2018, o 11:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Patryk
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz

Superb 3 FL MY2020

Post autor: patrykj83 »

Moim skromnym zdaniem bialy wyglada fajnie w salonie....rozswietlony bimbalionem refleksow swietlnych z gory, który wyglada prawie jak perłowy. Na ulicy ten bialy wyglada jak zwykla sluzbowa fabia/rapid. Brakuje tylko okleiny z logo firmy polexsok. Po wizycie w salonie bylem 100% zdecydowany na bialy kolor. Po spotkaniu na ulicy bialego SLa bylem zaszokowany nijakoacia tej bieli. Osobiscie wybralem dragona. Ja nie zaluje. Żona nie byla przekonana...ale teraz nie wyobraza sobie innego koloru:-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
glemo
Posty: 74
Rejestracja: 21 sie 2018, o 05:16
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 200KM

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: glemo »

Dragon fajny kolor.Moda wraca....

:)Obrazek

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: whity »

Hahaha... identyczna klasa zakupową... ci sami właściciele budki od telefonów komórkowych jeździli kiedyś matizami a teraz jezdza superbami :D
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
patrykj83
Posty: 15
Rejestracja: 24 lis 2018, o 11:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Patryk
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: patrykj83 »

glemo pisze:Dragon fajny kolor.Moda wraca....

:)
:D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
timanfaya
Posty: 636
Rejestracja: 21 mar 2019, o 10:16
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: timanfaya »

patrykj83 pisze:Moim skromnym zdaniem bialy wyglada fajnie w salonie....rozswietlony bimbalionem refleksow swietlnych z gory, który wyglada prawie jak perłowy. Na ulicy ten bialy wyglada jak zwykla sluzbowa fabia/rapid. Brakuje tylko okleiny z logo firmy polexsok. Po wizycie w salonie bylem 100% zdecydowany na bialy kolor. Po spotkaniu na ulicy bialego SLa bylem zaszokowany nijakoacia tej bieli. Osobiscie wybralem dragona. Ja nie zaluje. Żona nie byla przekonana...ale teraz nie wyobraza sobie innego koloru:-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Widziałem na żywo (przedlifta) - jest OK. Biały jak biały, ważne żeby miał czarne akcenty ;)

Ja już pisałem kilka razy że mam problem z kolorami w Superbie sportline więc biorę biały jako jedyny, który mi pasuje i nie jest zbyt krzykliwy. Gdybym chciał mieć auto widoczne z kilometra to bym pewnie wziął dragona - choć on mi bardziej leży w liftbacku (a biore kombi) + w razie jakiejkolwiek szkody handlowiec ostrzegał mnie, że mogę dość długo czekać na naprawę, bo nie jest to normalny kolor...

"Nowy" kolor Blue Race może być fajny jak ktoś lubi takie odcienie - niestety mi się kojarzy z tańszymi i starszymi skodami... no i w dzień wygląda trochę gorzej niż wieczorem ;)

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: orlik »

timanfaya pisze: Gdybym chciał mieć auto widoczne z kilometra to bym pewnie wziął dragona - choć on mi bardziej leży w liftbacku (a biore kombi) + w razie jakiejkolwiek szkody handlowiec ostrzegał mnie, że mogę dość długo czekać na naprawę, bo nie jest to normalny kolor...
Pierdo**ł za przeproszeniem farmazony. Miałem malowany cały nowy zderzak ostatnio, bo stary zderzak miał przygodę z zającem i pękł zaczep. Żadnego problemu nie było z dobraniem lakieru. Wygląda wszystko jak fabryka.
Awatar użytkownika
timanfaya
Posty: 636
Rejestracja: 21 mar 2019, o 10:16
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: timanfaya »

orlik pisze:
timanfaya pisze: Gdybym chciał mieć auto widoczne z kilometra to bym pewnie wziął dragona - choć on mi bardziej leży w liftbacku (a biore kombi) + w razie jakiejkolwiek szkody handlowiec ostrzegał mnie, że mogę dość długo czekać na naprawę, bo nie jest to normalny kolor...
Pierdo**ł za przeproszeniem farmazony. Miałem malowany cały nowy zderzak ostatnio, bo stary zderzak miał przygodę z zającem i pękł zaczep. Żadnego problemu nie było z dobraniem lakieru. Wygląda wszystko jak fabryka.
Może tak być, choć z drugiej strony dla niego dodatkowo płatny kolor = większa marża. Ja nie wiem, nie znam się ;-)
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: orlik »

Nie kieruj się logiką tym co mówią w ASO (czy salonie) :)
Po strzale w zająca powiedzieli, że tylko czarna kratka plastikowa do wymiany i mała dodatkowa chłodnica, całość oszacowana do naprawy z częściami na niecałe 2 tysiące i już mieli działać. Coś mnie tknęło i na moje żądanie kazałem auto dokładnie sprawdzić ze ściągnięciem zderzaka. I tak wyszło, że koszt naprawy wskoczył do 7 tysięcy, bo się okazało, że zaczep mocowania zderzaka puścił plus jakieś dodatkowe osłonki i plastiki były delikatnie pęknięte więc wymiana wszystkiego na nowe.
Awatar użytkownika
timanfaya
Posty: 636
Rejestracja: 21 mar 2019, o 10:16
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: timanfaya »

W kwestii kolorów - dziś mi śmignął na światłach SL w business greyu. Dalej uważam, że to ciekawa (choć w PL nietypowa) i bardzo praktyczna kombinacja :)

Niżej w wersji FL

Obrazek

Obrazek
glemo
Posty: 74
Rejestracja: 21 sie 2018, o 05:16
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 200KM

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: glemo »

timanfaya pisze:
glemo pisze:Panowie chcialbym wszystkich przeprosić .....zamówiłem samochod termin dziś produkcyjny ustalony na 37 tydzień a ja zmieniłem kolor ....miał być szary quartz a będzie biały. Cały tydzień myślałem szukałem fotek samochodu w necie A tu dzisiaj zobaczyłem na żywo biały sportline na supernova 2020 rok robi wrażenie. Na wszelki wypadek jeszcze raz pojechałem obejrzeć sl w quartz. Quartz ładny ale biały Moon ładniejszy. Na żywo lepiej wygląda niż na zdjęciach. Macie rację czarny z białym lakierem robi wrażenie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
nie ma co przepraszać :) pytanie... gdzie można taki oglądnąć? :mrgreen:
jakieś foty? :)

swoją drogą wpłynęło ci to na termin produkcji? Chyba nie powinno - ja zmieniałem felgi 2 tyg temu i dalej wisi 36 (i chyba zmienię ponownie, tym razem na supernovy)
Dzisiaj otrzymalem info termin 37 tydzień nieaktualny. Zmiana koloru ma duży wpływ na harmonogram produkcji samchodu. Czekam na nowy

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2345
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: siemi1 »

Jak ktos ma przed lifta to Chińczycy juz maja listwe chromowaną :p

172,62 zł 50%OFF | 1pc for SKODA superb 2016-2018 Trunk tailgate rear bumper Decorative strip
https://s.click.aliexpress.com/e/c51AveEc

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: orlik »

fuuuu :lol:
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: CLO27 »

Piękne chyba założe :lol: :lol: :lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
JacekRS
Posty: 1420
Rejestracja: 18 gru 2016, o 16:24
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Imię: Jacek
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Superb 3 FL MY2020

Post autor: JacekRS »

Ciekaw jestem czy tylne lampy podejda p&p....hmm
ODPOWIEDZ