Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

Jakie jutro... zapiejdalaj :)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Tom-Tdi »

https://youtu.be/4TAPh1zJ2yk

Jeżeli chodzi o carbonowe tło ze SL, to są dwie wersje (ale do końca nie potwierdzone).
1. STG17 > Tubes Version i tam zmienić wersję
2. Niby trzeba dogrywac poprzez ASO.
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2985
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: orlik »

Tom-Tdi pisze:https://youtu.be/4TAPh1zJ2yk
Jeżeli chodzi o carbonowe tło ze SL, to są dwie wersje (ale do końca nie potwierdzone).
1. STG17 > Tubes Version i tam zmienić wersję
No właśnie ten filmik widziałem i mi się to podoba.
O co chodzi z tym: ,,STG17 > Tubes Version i tam zmienić wersję" bo nie bardzo rozumiem o co chodzi :roll:
grzgar
Posty: 20
Rejestracja: 17 paź 2018, o 09:05
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM/300 Nm
Imię: Grzesiek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: grzgar »

rockduck pisze::lol: Właśnie odstałem info, że moje 2.0 TDI jest przesunięte na 51 tydz. - chyba będę rezygnował z umowy w takim wypadku bo na bank auto dotrze w połowie stycznia. Komedia :lol: jestem po rozmowie z VW i mają Passata od ręki w podobnej kasie.. do jutra mam się zdecydować.
Jeszcze powrócę do tego - z rozmowy dziś z dealer'em okazało się, że wcześniej (po max 2 tygodniach od złożenia zamówienia) mieli dla mnie tylko informacje o 47 tygodniu, ale był to dopiero planowany tydzień produkcji - a jak to bywa z planami, mogę się zmieniać ;)
Dopóki nie dostaniesz informacji, że dany tydzień produkcji jest potwierdzony, to możesz zapomnieć o czymkolwiek. Zatem zapewne miałeś identyczną sytuację - póki nie ma Twojego autka w porządku produkcyjnym (production order), to te tygodnie mogą sobie skakać, jak tylko chcą.

Dziś w rozmowie z dealer'em usłyszałem, że wczoraj (ogólnie podobno w środy to się dzieje) mieli potwierdzone auta w systemie na 49 tydzień! Ktoś wie lepiej (z pierwszej ręki), jak to wygląda? Może jakiś przedstawiciel dealer'a powie, jak to wygląda dokładnie w praktyce?
W takiej sytuacji, w kolejną środę/czwartek będzie informacja, czy moje autko załapało się na "porządek produkcyjny" na tydzień 50.
Awatar użytkownika
sane
Posty: 1820
Rejestracja: 7 lut 2017, o 09:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 335/450
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: sane »

grzgar pisze:Ktoś wie lepiej (z pierwszej ręki), jak to wygląda? Może jakiś przedstawiciel dealer'a powie, jak to wygląda dokładnie w praktyce?
Dealer nie dostaje dokładniejszej informacji niestety - nie ma podanych powodów przesunięć terminów czy informacji o planowanych przesunięcach z dużym wyprzedzeniem. Jeżeli są jakieś przesunięcia w terminie produkcji to też dowiadują się w zasadzie w ostatniej chwili.
Honda Civic VI iSR ¦ 2008-2013
Honda Accord VII Sport GT ¦ 2008 - 2017
Skoda Superb III Sportline ¦ 2017 - 2023

BMW 5 Series G30 LCi M Sport ¦ 2022 -
rockduck
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 14:11
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Łukasz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rockduck »

grzgar pisze:
rockduck pisze::lol: Właśnie odstałem info, że moje 2.0 TDI jest przesunięte na 51 tydz. - chyba będę rezygnował z umowy w takim wypadku bo na bank auto dotrze w połowie stycznia. Komedia :lol: jestem po rozmowie z VW i mają Passata od ręki w podobnej kasie.. do jutra mam się zdecydować.
Jeszcze powrócę do tego - z rozmowy dziś z dealer'em okazało się, że wcześniej (po max 2 tygodniach od złożenia zamówienia) mieli dla mnie tylko informacje o 47 tygodniu, ale był to dopiero planowany tydzień produkcji - a jak to bywa z planami, mogę się zmieniać ;)
Dopóki nie dostaniesz informacji, że dany tydzień produkcji jest potwierdzony, to możesz zapomnieć o czymkolwiek. Zatem zapewne miałeś identyczną sytuację - póki nie ma Twojego autka w porządku produkcyjnym (production order), to te tygodnie mogą sobie skakać, jak tylko chcą.

Dziś w rozmowie z dealer'em usłyszałem, że wczoraj (ogólnie podobno w środy to się dzieje) mieli potwierdzone auta w systemie na 49 tydzień! Ktoś wie lepiej (z pierwszej ręki), jak to wygląda? Może jakiś przedstawiciel dealer'a powie, jak to wygląda dokładnie w praktyce?
W takiej sytuacji, w kolejną środę/czwartek będzie informacja, czy moje autko załapało się na "porządek produkcyjny" na tydzień 50.

50 tydzień to nie tak źle bo jest duża szansa na wyprodukowanie auta w 2018 r. - ja niestety dostałem termin jaki dostałem i musiałem zrezygnować z kilku powodów oraz braku gwarancji ceny w przypadku przesunięcia produkcji na 2019 r. - mam nadzieję, że w Twoim przypadku się wszystko uda i kura dojedzie bez większych przebojów :evil:
Rufex
Posty: 87
Rejestracja: 3 wrz 2018, o 17:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Rufex »

whity pisze:Jakie jutro... zapiejdalaj :)
Kolory można sobie pobierać czcionek niestety nie.... pewnie za jakiś czas będzie tego wiecejObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

Przejdzie w tłumie... najbardziej mnie rozwala negatywnie temperatura i poziom baku
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Rufex
Posty: 87
Rejestracja: 3 wrz 2018, o 17:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Rufex »

whity pisze:Przejdzie w tłumie... najbardziej mnie rozwala negatywnie temperatura i poziom baku
Przecie to tylko skoda za 175k bez jaj ... zwykła taczka do Jazdy... MMI w mercedesów to jest wypasik... next car będzie merc

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
pafcio
Posty: 60
Rejestracja: 17 kwie 2018, o 09:04
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pafcio »

Widać ze przyżydziłeś skoro tylko za 175k
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: leszekmw »

brzydactwo..sorry..
i jakoś jakby cholernie mocno to świeciło..aż na plastiku obudowy poświata jest..
no a jak działa to paliwo ? te kreski znikają czy jak ?
Rufex
Posty: 87
Rejestracja: 3 wrz 2018, o 17:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Rufex »

leszekmw pisze:brzydactwo..sorry..
i jakoś jakby cholernie mocno to świeciło..aż na plastiku obudowy poświata jest..
no a jak działa to paliwo ? te kreski znikają czy jak ?
Leszek z oświetleniem zdjęcie robiłem nic nie jest za jasno i nic nie oślepia.. kreski znikają:-)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Rev
Posty: 55
Rejestracja: 1 wrz 2018, o 17:56
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0TSI (272KM)
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Rev »

Sam wyświetlacz jest bardzo w porządku, niestety zgadzam się z opinią, że kreski temperatury i paliwa a'la choinka wyglądają jak fekalia i psują mocno całokształt zegarów.

Tak czy inaczej, dzięki Rufex za fotki - może dorzuć je do jakiegoś tematu o MY2019 lub cyfrowych zegarach? Ciężko było znaleźć mi o nich cokolwiek przed zamówieniem kurczaka.
brylek
Posty: 91
Rejestracja: 1 gru 2015, o 13:36
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: brylek »

a da sie zmienic kolory zeby niebylo tak czerwono czy jest to na stałe?
Rufex
Posty: 87
Rejestracja: 3 wrz 2018, o 17:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Rufex »

brylek pisze:a da sie zmienic kolory zeby niebylo tak czerwono czy jest to na stałe?
Możesz sobie wybrać jaki chcesz i poustawuac na różne tryby jazdy

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ