Ambient led - nierówne podświetlenie

feels3
Posty: 217
Rejestracja: 15 wrz 2014, o 14:11
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)

Ambient led - nierówne podświetlenie

Post autor: feels3 »

Od jakiegoś czasu ledowe paski świecą nierówno, szczególny problem mam z tym dłuższym na desce przed prawym fotelem, jest mały odcinek że prawie nie świeci, a kawałek dalej świeci mały punkt mocniej od całego paska, da się z tym żyć, ale kwalifikuje się to na gwarancyjną wymianę, pytanie tylko czy to jest trudna sprawa, wymiana tego? Nie chce aby ASO rozbierało mi pół deski bo mam obawy czy dobrze wszystko złożą z powrotem.
darcus
Posty: 123
Rejestracja: 16 sty 2017, o 14:48
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Ambient led - nierówne podświetlenie

Post autor: darcus »

Takiego problemu jak Ty nie zauważyłem u siebie, ale miałem inny ciekawy przypadek. Pasek w drzwiach pasażera z przodu przestał świecić. Rozświetlał się i gasł w momencie zamykania drzwi. Byłem umówiony na serwis...... i zaczął działać. Od 2 miesięcy bez zarzutu. :-)
Kowal
Posty: 322
Rejestracja: 18 kwie 2014, o 19:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Lokalizacja: Kraków

Re: Ambient led - nierówne podświetlenie

Post autor: Kowal »

A czy pasek na desce w czasie jazdy ma się nie świecić? U mnie świecą tylko te w drzwiach
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Ambient led - nierówne podświetlenie

Post autor: gachul »

Kowal pisze:A czy pasek na desce w czasie jazdy ma się nie świecić? U mnie świecą tylko te w drzwiach
ma sie swiecic... to mozesz ustawiac w menu w zaleznosci jak sobie życzysz... osobno ustawiasz drzwi osobno na desce
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Kowal
Posty: 322
Rejestracja: 18 kwie 2014, o 19:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Lokalizacja: Kraków

Re: Ambient led - nierówne podświetlenie

Post autor: Kowal »

Dzięki. Odebrałem auto w środę o 20, a w czwartek i dziś byłem w pracy od 7 do 19. Dopiero jutro będę miał czas aby coś pogrzebać w ustawieniach.
bulkers86
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, o 13:01
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Michał

Re: Ambient led - nierówne podświetlenie

Post autor: bulkers86 »

Witam, mam podobny problem jak u kolegi. W Suberbie 2.0 280KM L&K z lutego 2017 Listwa przednia świeci mi ładnie do połowy auta, a przed fotelem pasażera się ucina. Czy ktoś może podać nr katalogowy tej listwy ambiente,lub poratować linkiem do takowej?? Przekopałem trochę internetu i nie mogę nigdzie tego elementu znaleźć.
ODPOWIEDZ