Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Awatar użytkownika
JacekRS
Posty: 1420
Rejestracja: 18 gru 2016, o 16:24
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Imię: Jacek
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: JacekRS »

ysek 1+ pisze:Witam Panów - krytykantów,
tak się składa ,że mam w posiadaniu jeszcze RCZ-a oraz Smarta 451 po tuningu firmy LORINSER,nie ma tam mowy o fali krytyki ,tam wszyscy jak wspólna rodzina ! !
A tu Panowie nieżle jak na sam początek ,gdzie jestem nowy ,tak czy inaczej ....wypisuję się ......

Myślę ,ze Wasze auta zakupione na raty ,czy na długotermionowe wykupy czy w leasing ,powodują to ,iż jesteście spłukani z kasy ,a taki zestaw troszkę kosztuje wraz z montażem i moim zdaniem dobrze to wygląda ,ba nawet Skodzirze z WROCLOVE ,pytają o szczegóły.

Pan Jacek RS ,pisze o Panach projektantach ,iż są po używkach dopalaczach ,tak się składa ,iż całą ekipę firmy MAXTON poznałem i to ekipa mega profesjonalana współpracująca z projektantami z niemiec ,a na dodatek wysyłają już nawet zestawy do Dubaju !

Pan PIRAMIDA -zwróć uwagę na dyfuzory ,bo są :

https://www.fotosik.pl/zdjecie/960492f48a3cdb44


.....a kolor czarny tylko w ARTEONIE ,Skoda żadna dobrze nie wygląda w kolorze czarnym czy to w wersji Sportlone czy L&K

Pan Boski - bez komentarza .....pokaż swoją Skodę
Słuchaj no żuczku gnojowniczku, chcesz zrobić ulepa z samochodu to rób, ale wiedz, że afiszując się tym dziadostwem globalnie, a nie lokalnie wiedz, ze może być fala krytyki.

Co do tego co masz... gówno mnie to obchodzi. Ja mam 19`letnie IVECO z windą :lol: :lol: :lol: i jakoś się nad tym nie spuszczam.

Znać to sobie możesz nawet Kaczyńskiego ... nie zmienia to faktu, że SET do SIII jest po prostu zjebany i tyle (no ale każdemu się fuckup przytrafić może), a wyjebanie na niego mnóstwa kasy, by z 1,4 zrobić "cudaka" to... gratuluję... dowal jeszcze tylny spoiler na klapę taki co to w Tico montowali i na RACEISM będziesz ich maskotką, kto wie może w teledysku wystąpisz :).


Atrap wydechu nie skomentuję... bo szkoda słów, tak samo jak argumentu, że wysyłają spoilery do Dubaju.... jakby Dubaj był mekką projektantów samochodów :lol: :lol: :lol:

Smart i 8 sekund... no cudownie... masz szacunek na dzielni?:)

Kupujesz jakieś damskie pseudo sportowe samochody, na koniec SIII i szukasz "kolegów" co Ci będą zazdrościć :)

Trza było te dwa trupy sprzedać i kupić coś porządnego, a tak masz jakieś popierdziawki, które Ibiza w TDI po "czipsie" robi jak chce :)

A pod remizą i na dożynkach też masz występy?:)

Nooo... dowartościuj się nasz Dominic`u Toretto :lol: :lol: :lol:


Enriquez... w RCZ dołożył kołpaki z rotorami i na klapie ma naklejkę "NOS" ... :mrgreen:
Awatar użytkownika
boski
Posty: 564
Rejestracja: 7 mar 2016, o 20:25
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: boski »

Dajcie spokój chłopu , kupił sobie stajla z dodatkami za 36 tys. Do tego wydał kolejne 30 na dokładkii i pewno z 10 tys na te cudne felgi liczył na ochy i achy , min dlatego wrzucał nam każdą fotkę pojedynczym postem żeby nam emocje dozować a wy taki hejt na niego . Dlaczego ? Bo nas nie stać a jego tak ?
Domagam się przeprosin dla niego bo skoro jemu się podoba i we Wrocławiu każda pani się ogląda za autem to nam też musi ;)
Pewnie I szejką w Dubaju się zdjęcia jego skody podobają
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: whity »

ysek 1+ pisze:
Jeżę na zloty w/w marek ,spotykamy się bawimy się.
https://youtu.be/sSQ85ryb2Q0

[youtube]https://youtu.be/sSQ85ryb2Q0[/youtube]
:lol:
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: Camillinhio »

boski pisze:Dajcie spokój chłopu , kupił sobie stajla z dodatkami za 36 tys. Do tego wydał kolejne 30 na dokładkii i pewno z 10 tys na te cudne felgi liczył na ochy i achy , min dlatego wrzucał nam każdą fotkę pojedynczym postem żeby nam emocje dozować a wy taki hejt na niego . Dlaczego ? Bo nas nie stać a jego tak ?
Domagam się przeprosin dla niego bo skoro jemu się podoba i we Wrocławiu każda pani się ogląda za autem to nam też musi ;)
Pewnie I szejką w Dubaju się zdjęcia jego skody podobają
Proszę się od Wrocławia odczepić. Tu porządni ludzie mieszkają, co nawet passatami jeżdżą. Nikt się za plastikowymi dokładkami na skodzie nie ogląda! :P
Obrazek
Awatar użytkownika
boski
Posty: 564
Rejestracja: 7 mar 2016, o 20:25
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: boski »

Ja tam nie wiem ale nasz kolega ysek mówił że ludzią we wrocku się podoba - wiec wziąłem to za pewnik , przecież by nie kłamał ? Chyba?
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: Łuki_ssuperb »

No przecie Kamil Ci prawdy nie powie passaciarz jeden ;-)
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: Camillinhio »

boski pisze:Ja tam nie wiem ale nasz kolega ysek mówił że ludzią we wrocku się podoba - wiec wziąłem to za pewnik , przecież by nie kłamał ? Chyba?
Za dużo tu golfów i betek jeździ, żeby się jakimś superbem przejmować.
Obrazek
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2343
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: siemi1 »

Nawet policja w Skodach rs jezdzi zamiast w Beemkach :p

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
piramida
Doradca
Posty: 4009
Rejestracja: 12 sie 2012, o 12:21
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 480bhp/570Nm
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: piramida »

whity pisze:
ysek 1+ pisze:
Jeżę na zloty w/w marek ,spotykamy się bawimy się.
https://youtu.be/sSQ85ryb2Q0

[youtube]https://youtu.be/sSQ85ryb2Q0[/youtube]
:lol:

:lol:
Awatar użytkownika
piramida
Doradca
Posty: 4009
Rejestracja: 12 sie 2012, o 12:21
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 480bhp/570Nm
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: piramida »

Ludzie spojlery wokół zakładają a człowiek się szczypie i tylko odblaski zmienia :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: kamracik »

ysek 1+ pisze:Sami krytykanci ,po pierwsze człowieku do Superba w wersji STYLE dołożyłem za dodatki 36 tyś ,to więcej niż warta Twoja SUPERBINA II z silnikiem ,która pożera hektOlitry oleju ,
No łał... gratuluję, miałbyś w tej cenie L&K, albo jakiś normalny silnik :lol:
ysek 1+ pisze:po drugie Smarcik łyka Cię na 100tkę ,bo rozpędza się w 8 sekund i to byłby wstyd dla Cibie jak byś zobaczył ,że trzycylindrowiec Cię bierze z palcem w d...ie,
Nie interesuje mnie z czym w tyłku jeździsz 8-)
ysek 1+ pisze:na dodatek jest wart tyle co prawie Twoja Superbina II generacji ,którą bawiłem się już 6 lat temu :).....
Ja w sumie też w liceum chodziłem do salonów się "pobawić" :lol:
ysek 1+ pisze: RCZ - to kwiscesencja,poezja ,delektowanie się jazdą,możesz tylko pomarzyć jak ja się bawię motoryzacją ,a TY jesteś poprostu mdły
Że jak? To tylko Peugeot... a zabawy z motoryzacją to chyba w warsztacie zaznajesz ;)
ysek 1+ pisze: Jeżę na zloty w/w marek ,spotykamy się bawimy się na forum ,a tu spływa ŻAR,hejt ,jak hieny,pijawki.
No tu mi zaimponowałeś, rozumiem, że Krzysztofa też znasz? :lol:
ysek 1+ pisze: Bądz tradycjonalistą - KAMRACIK
Byłem, zniżyłem się do Twojego poziomu :lol:
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: whity »

I tez myśli ze to teraz lepiej wyglada :)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
rydzio2001
Posty: 205
Rejestracja: 3 cze 2018, o 06:27
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Marcin
Lokalizacja: 3city

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: rydzio2001 »

ysek 1+ pisze:
Myślę ,ze Wasze auta zakupione na raty ,czy na długotermionowe wykupy czy w leasing ,powodują to ,iż jesteście spłukani z kasy ,a taki zestaw troszkę kosztuje wraz z montażem ...
Dowiedzieliśmy się już, że jesteś bogaty a reszta co auto w krechę wzieła, a nie daj Boże na leasing, to zazdrosne bidoki. Poszło mi w pięty, że ja muszę się kredytowąć a taki to ma trzy wypasione fury (domyślam się że za gotówkę), bo bidok by tak dosadnie nie pisał.
Czy po tym jak nas sprowadziłeś na ziemię, i opowiedziałeś o swojej stajni samochodów, możemy zakopać topór wojenny i zostać kolegami? Czy z bidokami się nie zadajesz?

Tak na poważnie, to jesteś majętny, masz mnóstwo samochodów, a do nich jeszcze więcej akcesoriów.. ale w internety to Ty w ogóle nie umisz...
Jak coś wrzucasz do sieci to musisz być przygotowany na hejt i to z przeróżnych powodów: zazdrość (no tak jak w tym przypadku!) lub komuś się na prawdę coś nie podoba.. a internet na razie jeszcze mamy wolny, więc wyrażanie własnego zdania jeszcze nie jest zabronione. Trzeba było zrobić tak jak ja, nie wrzucać fotek :)

Jako puenta tego posta. Też nie mam dużego stażu na tym forum, ale spędziłem sporo czasu na przeczytaniu różnych postów. Jest taka niepisana zasada, że szacun i klepanie po plecach zaczyna się od 500+ KM, ale jeśli pomimo swojego 500+ masz fele za mała to i tak hejtu się ustrzeżesz.
nothing is perfect ... besides whiskey
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: whity »

Słuszna uwaga
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Maxtondensing pakiet optyczny do SIII

Post autor: CLO27 »

kamracik pisze:
ysek 1+ pisze:Witam Panów - krytykantów,
tak się składa ,że mam w posiadaniu jeszcze RCZ-a oraz Smarta 451 po tuningu firmy LORINSER,nie ma tam mowy o fali krytyki ,tam wszyscy jak wspólna rodzina ! !
A tu Panowie nieżle jak na sam początek ,gdzie jestem nowy ,tak czy inaczej ....wypisuję się ......

Myślę ,ze Wasze auta zakupione na raty ,czy na długotermionowe wykupy czy w leasing ,powodują to ,iż jesteście spłukani z kasy ,a taki zestaw troszkę kosztuje wraz z montażem i moim zdaniem dobrze to wygląda ,ba nawet Skodzirze z WROCLOVE ,pytają o szczegóły.

Pan Jacek RS ,pisze o Panach projektantach ,iż są po używkach dopalaczach ,tak się składa ,iż całą ekipę firmy MAXTON poznałem i to ekipa mega profesjonalana współpracująca z projektantami z niemiec ,a na dodatek wysyłają już nawet zestawy do Dubaju !

Pan PIRAMIDA -zwróć uwagę na dyfuzory ,bo są :

https://www.fotosik.pl/zdjecie/960492f48a3cdb44


.....a kolor czarny tylko w ARTEONIE ,Skoda żadna dobrze nie wygląda w kolorze czarnym czy to w wersji Sportlone czy L&K

Pan Boski - bez komentarza .....pokaż swoją Skodę
Po pierwsze, to proponuję nauczyć się przyjmować krytykę. Po drugie chwalić się, że prócz Superba 1.4TSI posiada się jeszcze dwa sztrucle, to też tak śmiesznie trochę. Przyjmij podstawową zasadę, kupiłeś, zamontowałeś, znaczy się Tobie się podoba i tego się trzymaj. Chyba, że kupiłeś dla sąsiadów, wtedy przykro mi.

Natomiast czego nie mogę zdzierżyć to tekstu i spłukaniu, co Ty wiesz kto i ile ma? Raczej to w Twoim przypadku silnik by wskazywał, że wyprztykałeś się z kasy, więc wrzuć na luz i trochę dystansu, bo inaczej ciężko Ci będzie w życiu.

Natomiast co do wyglądu, sorry, ale też do tego koloru czarne dodatki mi nie pasują, przykro mi. Już nie wspominając, że dyfuzory, pługi, lotki itd. we wszystkim co ma mniej niż 500 kucy, mnie śmieszy - poza projektami stricte wizualnymi, gdzie kupuje się najtańszą budę, aby jak najdrożej ją wykończyć.
:oops:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
ODPOWIEDZ