Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 16 gru 2018, o 23:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 21 sie 2018, o 16:47 

Do艂膮czy艂(a): 2 lis 2017, o 14:32
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Panowie potrzebuje porady.
Wczoraj podchodz膮c do samochodu, zauwa偶y艂em 偶e jaki艣 skurwysyn wjecha艂 mi (wydaje mi si臋 偶e jak膮艣 wywrotk膮) w ty艂 samochodu. Oczywi艣cie sprawcy nie by艂o, kartki nie zostawi艂 ani nic.
Uszkodzenia to:
1. porysowana i pogi臋ta klapa
2. porysowany zderzak
3. Wgniecione nadkole (wielko艣膰 kuli do kr臋gli)

Auto ma 6 miesi臋cy. Teraz pytanie - czy warto to zglaszac i robi膰 z ubezpieczenia? Auto jest leasingowane. za OC i AC teraz p艂aci艂em ok 4600 nie maj膮c historii ubezpieczeniowej. Czy powinienem si臋 ba膰, 偶e nast臋pne ubezpieczenie wzro艣nie mi do jakiej艣 astronomicznej kwoty (8-10k)? Jak to dzia艂a?

Kolejna sprawa - jak to bedzie naprawione. O ile zderzak mam w dupie, tak klapa raczej do szpachlowania (jezeli bede robic u kogos) wymiany (jezeli ASO i ubezpieczenie). Problem jest z nadkolem. Jest to profil zamkni臋ty. Teraz jak zrobie to w jakim艣 zak艂adzie to prawdopodobnie uda si臋 to wyci膮gn膮膰, co艣 wyklepa膰, lekko podszpachlowa膰 i ca艂y bok do malowania. Zastanawia mnie jak ASO mo偶e podej艣膰 do takiej naprawy. Przera偶a mnie fakt, 偶e mogliby wyci膮膰 p贸艂 auta (profil) i wspawa膰 nowy.
Co o tym my艣licie? Jak do tego wszystkiego podej艣膰 pod k膮tem finansowym, przysz艂e ubezpieczenie i jak to najlepiej zrobi膰.

Obrazek

Obrazek

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 22 sie 2018, o 07:49 

Do艂膮czy艂(a): 30 kwi 2017, o 08:37
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Mao wida膰 na tych zdj臋ciach, ale podajed藕 do kogo艣 od wyci膮gania blach bez lakierowania... dla mnie wygl膮da to tak 偶e powinno si臋 da膰 cuda zrobi膰..偶adnego spawania, tylko wyci膮gni臋cie tego co jest, szlifowanie i szpachla tych ostrych uszkodze艅 na kraw臋dzi i tyle

G贸ra

PostNapisane: 30 sie 2018, o 15:29 

Do艂膮czy艂(a): 20 cze 2017, o 08:08
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Zadzwo艅 anonimowo na infolini臋 ubezpieczyciela albo przeczytaj OWU, to si臋 dowiesz jakie b臋d膮 konsekwencje. Z tego co si臋 orientuj臋 zwykle jest to wzrost sk艂adki na nast臋pny rok o 10%.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: