Zakup i montaż monitorów w zaglowkach

Kedzior39k
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2018, o 23:03
Samochód: Superb III
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Konrad

Zakup i montaż monitorów w zaglowkach

Post autor: Kedzior39k »

Cześć,
Szukałem na forum Ale nie znalazłem stąd otworzyłem nowy temat. Chcialbym zamontować w swoim superbie 3 monitory w zaglowkach tylnych. Chodzi mi o taki montaż w zaglowkach a nie uchwyty. Interesują mnie odtwarzacze DVD Ale które na których będę mógł również puszczać obraz z ekranu przedniego.(DVD tv czy navi)
I tutaj pytanie.
Czy ktoś może mi polecić miejsce gdzie to zrobię w wwie
Czy ktoś ma do polecenia jakies odtwarzacze?
Jaki jest szacunkowy koszt takiej imprezy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5802
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Zakup i montaż monitorów w zaglowkach

Post autor: pab567 »

Fabrycznie nie ma takiej możliwości. Trzeba dać pomiędzy czytnik a ekran dodatkowe urządzenie które przekieruje sygnał dodatkowo na zewnątrz. Pogadam z Martosem czy ma coś takiego albo może zrobić.
maciek8791
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2018, o 16:27
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Maciek

Re: Zakup i montaż monitorów w zaglowkach

Post autor: maciek8791 »

Cześć, jeśli mogę coś doradzić, to nie pakowałbym się w to. Miałem to rozwiązanie w S-maxie kiedyś. DVD to już w tej chwili przeżytek, materiały video są najczęściej online albo na karcie sd/pendrive. Dlatego proponowałbym jednak tablety, po prostu zainwestuj w dobre uchwyty. Do tego każdy może oglądać coś innego wtedy lub robić na tablecie milion innych rzeczy, których nie zaoferuje Ci zagłówek dvd. Na koniec dodam jeszcze po zamontowaniu tego dla dzieciaków w Smaxie żałowałem bo człowiek czuje się jak szofer. Dzieciarstwo wsiadało do samochodu, nakładało słuchawki a ja jechałem sam w ciszy. Dla mnie odpada:) Mamy tablety teraz i jak jakaś naprawdę długa trasa jest to im wydzielamy.
pozdrawiam - Maciek
ODPOWIEDZ