Tarcze, wibracje przy hamowaniu

Sebastian_M26
Posty: 1707
Rejestracja: 26 lut 2010, o 18:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Aktualnie: seria 188KM/270Nm
Lokalizacja: Katowice

Re: Tarcze, wibracje przy hamowaniu

Post autor: Sebastian_M26 »

Wyjdzie bo lewe będzie zablokowane a prawe 0, więc będzie krecha i kupa dymu
PANIE WŁADZO, MA PAN RACJĘ, NIESTETY ZDARZYŁO MI SIĘ PRZEKROCZYĆ PRĘDKOŚĆ, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE BYŁO TO BARDZO NIEODPOWIEDZIALNE, ŻE NARAZIŁEM INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE ... JECHAŁEM SZYBKO, GDYŻ LUBIĘ ZAPIERDALAĆ...
Awatar użytkownika
kmink
Posty: 245
Rejestracja: 14 mar 2018, o 14:10
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Poznań

Re: Tarcze, wibracje przy hamowaniu

Post autor: kmink »

Sebastian_M26 pisze:Ale żeby tak wogóle nie zrobić testu po takiej gruntowej zmianie... Jak kupiłem używane auto to pierwsze co to faktyczny test abs żeby nie obudzić się z glową w nocniku.
Jak kupisz tak rzeźbione auto to generalnie możesz w razie W je potem oddać powołując się na wadę ukrytą :mrgreen:
W drugaą natomiast stronę ja wszystkim naszym klientom zawsze doradzam aby ZAWSZE w umowie kupna-sprzedaży wpisywali wszystko co w samochodzie zostało zmienione, a jeśli tego nie chcą robić to niech wrócą do serii.
Zarówno w temacie tuningu, hebli czy usuwanie DPF. Nie wpiszesz, trafisz na cwaniaczka, który wyśle FV na 10k i będzie problem.
Sebastian_M26
Posty: 1707
Rejestracja: 26 lut 2010, o 18:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Aktualnie: seria 188KM/270Nm
Lokalizacja: Katowice

Re: Tarcze, wibracje przy hamowaniu

Post autor: Sebastian_M26 »

Wada ukryta jest właśnie po to żeby uzyskać coś na Januszu opierdzielającym dpfa na lewo przed sprzedażą auta. Tak to jest że zawsze cwaniak chce zrobić frajera i tyle w temacie...
PANIE WŁADZO, MA PAN RACJĘ, NIESTETY ZDARZYŁO MI SIĘ PRZEKROCZYĆ PRĘDKOŚĆ, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE BYŁO TO BARDZO NIEODPOWIEDZIALNE, ŻE NARAZIŁEM INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE ... JECHAŁEM SZYBKO, GDYŻ LUBIĘ ZAPIERDALAĆ...
xtremesystems
Posty: 350
Rejestracja: 17 sie 2011, o 06:19
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Lokalizacja: EL

Re: Tarcze, wibracje przy hamowaniu

Post autor: xtremesystems »

nawet klocki z homologacja warto brać. niby ds2500 hamuje niemal tak samo [wiadomo trochę lepiej] niz ds performance ale to te drugie maja kwit na ulice

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ