Jaki plak S1

Avari
Posty: 380
Rejestracja: 5 mar 2017, o 08:11
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)

Jaki plak S1

Post autor: Avari »

Witam. Idzie wiosna, chciałem trochę poprawić wygląd w środku. Użyłem płynu do czyszczenia plasitków który miał ożywić kolor ale po nałożeniu wszystko zrobiło się wyblakłe ... W tamte lato miałem identyczną sytuacje spryskałem plakiem matowym deske tak samo wszystko wyblakło. W innym aucie te kosmetyki dawały o niebo lepszy rezultat. Orientuje się ktoś jakie ogólnodostępne preparaty najlepiej działają na czarną deskę w S1? Nie próbowałem jeszcze plaku nabłyszczającego
Poprostu Dawid
Posty: 18
Rejestracja: 11 sty 2018, o 17:30
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)
Aktualnie: O.o
Imię: Dawid

Re: Jaki plak S1

Post autor: Poprostu Dawid »

Cześć, nie obraź się ale plak raczej nie cieszy się dobrą opinią ( choć są podzielone zdania).
Myślę, że mogło by pomoc wytarcie całej deski np chusteczkami do czyszczenia dziecięcych pupci :). a następnie zastosowanie kosmetyków bardziej renomowanych firm- nie musza być drogie np. K2, TENZI, SONAX.

Mam czarne plastiki w S1- szczerze stosuje tylko ściereczki i na szczęście nie mam na razie problemów z czernią.
Avari
Posty: 380
Rejestracja: 5 mar 2017, o 08:11
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)

Re: Jaki plak S1

Post autor: Avari »

Stosujesz chusteczki dla dzieci:D?
Poprostu Dawid
Posty: 18
Rejestracja: 11 sty 2018, o 17:30
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)
Aktualnie: O.o
Imię: Dawid

Re: Jaki plak S1

Post autor: Poprostu Dawid »

tak :)

dobrze ścierają brud + zostawiają lekko matowe wykończenie- wiadomo że jak jest trochę więcej czasu to czyszczę całość czymś dedykowanym :)

Ale... przydają się do: wycierania rąk, skóry na szybko ( bo są nawilżane i neutralne dla skórci), wycierania butów i wiele innych, dlatego to obowiązkowa pozycja w aucie :)
Avari
Posty: 380
Rejestracja: 5 mar 2017, o 08:11
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)

Re: Jaki plak S1

Post autor: Avari »

o stary:D
ojtam ojtam
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2017, o 19:04
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Aktualnie: 194 KM
Lokalizacja: Busko Zdrój

Re: Jaki plak S1

Post autor: ojtam ojtam »

Poprostu Dawid pisze:tak :)

dobrze ścierają brud + zostawiają lekko matowe wykończenie- wiadomo że jak jest trochę więcej czasu to czyszczę całość czymś dedykowanym :)

Ale... przydają się do: wycierania rąk, skóry na szybko ( bo są nawilżane i neutralne dla skórci), wycierania butów i wiele innych, dlatego to obowiązkowa pozycja w aucie :)



popieram tez stosuje . Choc dzieciaki juz duże :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Poprostu Dawid
Posty: 18
Rejestracja: 11 sty 2018, o 17:30
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)
Aktualnie: O.o
Imię: Dawid

Re: Jaki plak S1

Post autor: Poprostu Dawid »

trzeba zrobić nowe koszulki- " używam chusteczek do dupci" :):)
SebaWob
Posty: 28
Rejestracja: 4 maja 2018, o 02:47
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Seba

Re: Jaki plak S1

Post autor: SebaWob »

Można też się pokusić o czyszczenie pianką do szyb. Matowe wykończenie☺
Mati965
Posty: 13
Rejestracja: 28 mar 2018, o 10:11
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Lokalizacja: śląskie

Re: Jaki plak S1

Post autor: Mati965 »

Osobiście jestem zadowolony z efektu użycia preparatów ADBL - czyli najpiew wyczyszczenie przy użyciu APC, a poźniej na to Interior wow ;). Jeśli kupowałbyś to APC weź sobie najmniejsze, bo rozcieńcza się go w stosunku 1:10 więc wystarcza na sporo. A 'mleczko' Interior wow w wersji 500ml spokojnie wystarczy na kilka razy ;)
ODPOWIEDZ