Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 25 wrz 2018, o 04:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 27 lut 2018, o 18:26 

Imi臋: Maciek
Do艂膮czy艂(a): 27 lut 2018, o 18:13
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Witam. Jak nazwal to sprzedawca w salonie, sprawa jest niespotykana ...A wiec: niespelna miesiac temu odebralem z salonu skody w krakowie skode superb kombi 1.4tsi 125km. Totalny golas. Doplacilem tylko do koloru. Wsiadlem w salonie do.auta, gosc ustawil mi przelacznik swiatel w tryb AUTO i od razu wyswietlil sie b艂膮d oswietlenia zewnetrznego. Stwierdzili ze trEba zresetowac kompa i odeslali do wroclawia (jestem z wro) we wroclawiu okazalo sie ze w tym modelu nie powinno byc w ogole taakiego pokr臋t艂a z ustawieniem AUTO bo ja nie mam asystenta swiatel. Po konsultaacji z krakowem doszli do wniosku ze fabryka pomylila pokr臋t艂a :-) ku mojemu zdziwieniu robiac test przzy tym ustawieniu swiatla przzelaczyly sie z dziennych na drogowe a na wyswietlaczu jest mozliwosc ustawienia parametrow saystenta swiatla (mam 偶ar贸wki a nie ledy). Gosc stwierdzzil ze zalozyli lusterko z cZujnikiem zmierchu ale oni wymienia mi pokretlo na to bez AUTO i po sprawie. Ale ja chce miec asystenta, tyle zze bez b艂臋du. Powiedzieli ze sie nie da, ze nawet jesli przypadkowo ten syatem dziala to moze powodowac usterki innych systemow...jak ja mam to rozumiec? Po cholere mi asystent swiatel skoro bede mial pokretlo bez mozliwosci wejscia w ten tryb? I cY rzecYwiscie mozliwa jast taki blad w fabryce albo mozesystem jest, ja za niego nie zaplacilem i terqz koniecznie chca go zepsu膰? Jak myslicie?

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 27 lut 2018, o 18:27 

Dopisze ze to rocznik 2018....

G贸ra

PostNapisane: 27 lut 2018, o 18:30 

Sorry za literowki, pisze z telefonu. Dodam jeszcze ze w aktualnej instrukcji nie pokazuja w ogole przelacznika bez ustawienia AUTO.:-)

G贸ra

PostNapisane: 27 lut 2018, o 20:17 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2015, o 00:51
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Aktualnie: 350 KM/435NM
Sprawdz jaka wersja bo golas to nie wersja...

G贸ra

PostNapisane: 27 lut 2018, o 21:32 

Gdzie to sprawdzi膰? Po vinie? Na fakturze i w dokumentach mam tylko skoda superb kombi 1,4tsi 125KM i tyle. Zamawiale wersje ACTIVE i ataka jest w ofercie. W spisie wyposa偶enia nie ma nic o asystencie swiatel....

G贸ra

PostNapisane: 27 lut 2018, o 22:01 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Prze艂膮cznik AUTO oznacza, 偶e masz zainstalowany czujnik zmierzchu a nie 偶aden asystent, do kt贸rego potrzebna jest kamera. Po prostu w艂膮cza on mijania z dziennych i na odwr贸t. Zr贸b zdj臋cie lusterka wstecznego i wszystko stanie si臋 jasne. Niech Ci doprowadz膮 auto do 艂adu z b艂臋dami a reszt臋 sobie dokodujesz, grunt, 偶eby Ci nie wymienili po艂owy samochodu.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: