Dziwne drgania

kasal
Posty: 16
Rejestracja: 4 lis 2016, o 12:58
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Dziwne drgania

Post autor: kasal »

Cześć, Od 2 dni zmagam się z problemem zdiagnozowania usterki. Podczas jazdy obojętnie czy na rozgrzanym czy zimnym silniku co jakiś czas auto wpada w drgania I jakieś stuki. Początkowo myślałem, że koła, ale po sprawdzenia Na stacji nice nie wykazało, przy okazji przeguby, wahacze, hamulce... Wszystko OK. Szarpanie I dźwięki pochodzą jakby z okolicy silnika czy skrzyni. Komputer nie pokazuje żadnych błędów. Olej, filtry wszystko wymienione około 5 tys km temu. 1 rzecz co może powodować jakieś wątpliwości to paliwo... Miałem rezerwę dość sporą, pojechałem zatankować - jak zawsze werva no I po 20 km można powiedzieć, że się zaczęło.... Ale to tylko przypuszczenia. Zostawiłem auto u mechaniora, niestety musiałem tylko powiedzieć co mu dolega, podczas jazdy testowej nic mu nie było.... Jutro sprawdzi wtryski... Przebieg 110tys silnik 2.0 załączam dźwięk jam wydobywa się przy tym lekkim szarpaniu https://youtu.be/6P6L1ook-og
Ostatnio zmieniony 9 sty 2018, o 17:53 przez kasal, łącznie zmieniany 1 raz.
kasal
Posty: 16
Rejestracja: 4 lis 2016, o 12:58
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Dziwne drgania

Post autor: kasal »

Przepraszam za bledy, tel. Odmawia posluszenstwa. Poprawie post jak bede przy komputerze
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Dziwne drgania

Post autor: CLO27 »

Dsg?
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
kasal
Posty: 16
Rejestracja: 4 lis 2016, o 12:58
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Dziwne drgania

Post autor: kasal »

niestety, ale nie... manual
ODPOWIEDZ