O wszystkim i o niczym

Tematy nie związane z Superbem
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: whity »

wbi pisze:
CLO27 pisze:To przez ciebie ten korek wrrrr!!!
Który ;) ? Ja zrobiłem ten rano koło Kostomłotów w kierunku Wrocława
ktory sie trzymał przez 8h
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: CLO27 »

Nie ważne który ale to twoja wina wbi :p
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
wbi
Posty: 634
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 07:33
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Legnica

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: wbi »

No moja moja ...
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: leszekmw »

szkoda tych kobitek w kobyłce..
Awatar użytkownika
grzesiu26
Posty: 2705
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:15
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Szczecin

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: grzesiu26 »

Dzisiaj dwie w Łabowej czy jakos tak...
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: CLO27 »

15km od mej wiochy.... :(
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
grzesiu26
Posty: 2705
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:15
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Szczecin

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: grzesiu26 »

Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Camillinhio »

Nudy ;)

Każda marka ma w swojej ofercie takie egzemplarze, dzięki którym internety mają o czym pisać. Był gość od S2 i ściągania/ drgania, inny ze Szczecina szarpał się z jakimiś francuzami i padaką w elektronice. Znajomy co chwilę szarpie się z oplem i dziwnymi akcjami insignii. Na forum jest czerwone S3, co też lubi serwisy :P
Także nic nowego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Enriquez »

Kamil, przyznaj jednak, że takich jajców jak z Passatem to w Skodzie jednak nie ma. Webasto kufa nawet nie umieją zamontować. Przecież to śmiech na sali i każdy głupek z VCDSem to bez problemu ogarnie. Tylko trzeba się tematem interesować a nie czekać na błogosławieństwo centrali, która ma wszystko w dupie.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: marcin wroclaw »

Enriquez pisze:Kamil, przyznaj jednak, że takich jajców jak z Passatem to w Skodzie jednak nie ma. Webasto kufa nawet nie umieją zamontować. Przecież to śmiech na sali i każdy głupek z VCDSem to bez problemu ogarnie. Tylko trzeba się tematem interesować a nie czekać na błogosławieństwo centrali, która ma wszystko w dupie.
Sorry sorry, ale ten Pan z internet z webasto to i tak nic. Ja 2 razy jeździłem do aso skody na gwarancyjną wymianę drążka zmiany biegów.... Po kilku rozmowach telefonicznych, dwóch wizytach i spędzeniu w aso 1g i 30mni nie udało się. Za pierwszym razem jak przyjechałem to się okazało, że Pani mnie nie wpisała do systemu i mnie nie przyjmą. Na bank się umawiałem. Nawet sprawdziłem przy nich, że mam w komórce kilkuminutowa rozmowę z nimi... To mnie zjechali, że jak bym był umówiony to bym przecież dzień wcześniej od nich sms dostał, a jak nie dostałem sms to co ja tu w ogóle robię:)) Za drugim razem 2 razy upewnilem się, że jestem zapisany i dopiero przyjechałem. Wizyta miała trwać do 15 min. Na moje nieszczęście musiałem przyjechać z dwójką niespelna 5 letnich dzieci... Po blisko 1,5 godziny oczekiwania (w międzyczasie głodne i znudzone dzieci zdążyły startować wszystkie stojące w aso samochody:), Pan z serwisu mnie przeprosił i powiedział, że "tu się widzi Pan ulamalo w tej nowej części i kolejnej nie mamy więc noc z tego. Zadzwonimy do Pana" :)
Jak glabowi tłumaczyłem, że po pierwsze ten pekniety element można w 3 sekundy przeszczepic ze starej części to "nie nie to się nie da", a na pytanie jak to jest, że czekam jak frajer i co 15min pytam czy już zrobione, a on mówi że jeszcze 10min... Pan nic nie odpowiedział... Pewnie nie chciał mi wprost powiedzieć, że faktycznie jestem dla nich frajer.
Tym samym uznałem, że nie będę tam więcej jeździł. Od tamtej pory olej itp zmienia mi Janusz z Mirkowa, a skoda poza wytartym drazkiem jest całkowicie bezawaryjna:)

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Marcin
Obrazek
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: whity »

Enriquez pisze:Kamil, przyznaj jednak, że takich jajców jak z Passatem to w Skodzie jednak nie ma. Webasto kufa nawet nie umieją zamontować. Przecież to śmiech na sali i każdy głupek z VCDSem to bez problemu ogarnie. Tylko trzeba się tematem interesować a nie czekać na błogosławieństwo centrali, która ma wszystko w dupie.
mysle ze to kwestia salonu i ludzi, a nie auta. Ja np nie serwisuje mojego auta gdzie zostaje kupowane... sa dla mnie debilami, i nawet dyrektor salonu o tym wie co o nich sadze
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Camillinhio »

Enriquez pisze:Kamil, przyznaj jednak, że takich jajców jak z Passatem to w Skodzie jednak nie ma. Webasto kufa nawet nie umieją zamontować. Przecież to śmiech na sali i każdy głupek z VCDSem to bez problemu ogarnie. Tylko trzeba się tematem interesować a nie czekać na błogosławieństwo centrali, która ma wszystko w dupie.
No ale tu wina to raczej pp stronie samego ASO, auta nie ma za co winić. A jak bywa z różnymi ASO i osobami tam pracującymi, to słyszymy często.
Obrazek
Awatar użytkownika
Michu
Posty: 387
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:14
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: WLKP/NRW

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Michu »

Wczoraj byłem w dekrze na przeglądzie i co prawda przeszedł kurak bez najmniejszego problemu ale pan mnie poinformował, że muszę jechać do ASO w związku z akcją "korekty" softu. Jeśli nie pojadę, to dostanę pismo ze skody z ostatecznym terminem, a jeśli go nie dotrzymam, to przyjdzie zawiadomienie z Ordnungsamtu (prawda, że nazwa urzędu brzmi uroczo? ) z kolejnym terminem. Jeśli i jego nie dotrzymam, to przyjdą mi pod dom i zerwą plakietkę przeglądu. Ch*j3.
Czy w polskim ASO można komuś posmarować, żeby w tym głównym komputerze kliknął co trzeba, żeby wszyscy już wiedzieli, że nie jestem ekoszkodnikiem - zachowując oczywiście obecny soft czy to raczej niewykonalne?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: leszekmw »

kurr.., i jak tu się dziwić że jesteśmy 50 lat za nimi..
porządek ma być..
Awatar użytkownika
JanuszSz
Posty: 1021
Rejestracja: 21 sty 2014, o 22:17
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: 150
Lokalizacja: Lublin

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: JanuszSz »

Michu pisze:Czy w polskim ASO można komuś posmarować, żeby w tym głównym komputerze kliknął co trzeba, żeby wszyscy już wiedzieli, że nie jestem ekoszkodnikiem - zachowując oczywiście obecny soft czy to raczej niewykonalne?
Tak się nie da.Jak pojedziesz na akcję serwisową,podłączają Cię online do "głównego komputera" i on sobie odfajkowuje nr vin i co ta tam jeszcze można do identyfikacji.
Jedyne wyjście,to podjechać do kogoś kumatego żeby ściągnął aktualny soft na swój komputer,potem do ASO na "akcję" i znowu do tunera na ibstalację starego oprogramowania.
Obrazek
ODPOWIEDZ